Спартак гази и в Павликени, гледа смело към "Б" група!

Плевенчани удариха Павликени с 4:1 и остават непоклатими на първото място

Спартак (Плевен) гледа смело към "Б" група, след като спечели безпроблемно гостуването си в Павликени. Плевенчани победиха домакините с категоричното 4:1 и се настаниха удобно на първото място в "Северозападния В ешалон".

В 35-тата минута "синьо-белите" вече водеха с 2:0 след голове на Стефан Христов и Васил Шопов. В самия край на полувремето домакините върнаха едно попадение, но силите им стигнаха само дотук. През втората част плевенчани владееха инициативата и стигнаха до нови два гола. В 75-тата минута дебютното си попадение за плевенчани записа халфът Антони Иванов. В 80-тата Васил Шопов вкара втория си гол в мача за крайното 4:1, което гарантира първото място на Спартак и след втория кръг, отбелязват от клубния сайт.