Силно представяне на КБИ "Петромакс" по време на "Troyan Grand Prix"

3 златни, 3 сребърни и 1 бронзов медал извоюваха състезателите на "Петромакс"

Общо 197 каратеки от България и чужбина взеха участие в Международния турнир по карате Troyan Grand Prix, който се проведе на 1 февруари, неделя, в гр. Троян. Зала „Чавдар“ в планинския град се оказа тясна, да побере състезателите и гостите, пристигнали специално за събитието от календара на Българска национална федерация КАРАТЕ. Турнирът е част от плана на Федерацията за подготовка на българските състезатели за Европейските олимпийски игри в Баку.

Сред най-добрите на татамито се отличиха и състезатели от Плевен.

Трети по отличия в отборното класиране e клуб „Петромакс“, коjто завоювах 3 златни, 3 сребърни и 1 бронзов медал. Спартак (Плевен) остана с един бронзов приз на 16-то място. Карате Клуб Белене зае 14-та позиция с 2 бронза.

Първенец в надпреварата е клуб "Самурай" от Добрич с 9 златни и 8 бронзови отличия.