Фенклубът на Реал (Мадрид) триумфира в "Шампионска лига - Плевен" (Снимки)

Депутатът Владислав Николов връчи купата и медалите на победителите

Народният представител от ГЕРБ Владислав Николов връчи купата и медалите на победителите в „Шампионска лига – Плевен”. Това стана след финалния мач, в който фенклуба на „Реал Мадрид" в Плевен победи „Байерн Мюнхен – Плевен” късно вечерта на 31 май 2015 г.

В надпреварата участваха шест отбора. Всички те са от Плевен и носят имена на известни европейски отбори по футбол, като Барселона, Партизан, Челси, Аякс, Байерн Мюнхен. Целта на организаторите е турнирът да се превърне в традиция и истински празник на Шампионската лига в Плевен.

Само преди месеци народният представител Владислав Николов дари екипи на отбора от фенклуба на „Реал Мадрид" в Плевен. С тези екипи спортистите участваха в Турнира по футбол „Шампионска лига" и победиха.