Седем отбора участват във футболния турнир на Община Червен бряг

Турнирът стартира следващата седмица

Футболен турнир започва този понеделник в Червен бряг, съобщиха от местната управа. Седем отбора ще мерят сили за купата на червенобрежката община. Първи на терена ще излязат „Спартак“ (Койнаре) и „Дреновец“ (Горник) от 18:00 ч., веднага след тях ще са „Партизан“ (Червен бряг) и отбора на РУ – МВР (Червен бряг). Във вторник – 28 юли, футболната битка продължава със срещата на „Искър“ (Чомаковци) и „Левски“ (Сухаче), а победителят ще се изправи с „Ботев“ (Рупци).

В сряда и четвъртък ще играят един срещу друг победителите и загубилите, а в петък – 31 юли на финала ще се сблъскат най-добрите. От 18:00 ч. отборите ще играят за класиране на III и IV място, а от 19:30 ч. ще стане ясен и шампиона на турнира.