Юноша на Спартак с исторически гол за ЦСКА (Видео)

Преслав Йорданов се разписа и "счупи" гредите в първия мач на "армейците" като аматьори

ЦСКА записа историческа първа победа в Югозападната "В" футболна група. "Червените" спечелиха първите си три точки, след победа с 3:0 над Струмска слава (Радомир). Срещата се игра на стадион "Българска армия" пред около 7 хиляди зрители.

В герой за "армейците" се превърна нападателят Преслав Йорданов, който реализира първото историческо попадение в 22-рата минута, а освен това удари и три греди. В 85-тата минута Йордан Йорданов вкара с глава, а крайното 3:0 оформи Александър Бранеков в последната минута на срещата.

Любопитен факт е, че Преслав Йорданов е юноша на Спартак (Плевен). В родния си тим е играл през сезон 2006/2007, когато записва 17 мача и 3 гола, както и през 2008-а, разписвайки се 7 пъти в 11 двубоя.