15-годишните "спартаклии" загубиха от Монтана

Плевенчани изпуснаха и дузпа при загубата си с 0:3

Домакинска победа с 3:0 над плевенския Спартак постигна Монтана в среща от 4-ия кръг на първенството U 15 зона Северозапад, информира 365football.bg. За успеха "помогна“ и вратарят на малките "спартаклии", който допусна елементарни грешки при попаденията.

Домакините откриха резултата след като техен футболист засече с глава центриране. След това плевенският страж не успя да спре насочената от 30 метра топка към мрежата му. Не само той обаче има вина за загубата. През цялото първо полувреме плевенчани действаха плахо, в играта им нямаше нищо смислено и нито веднъж не застрашиха вратата на съперника. Допълнително положението бе усложнено и от отсъствието на контузените Даниел Ангелов и Дейвид Асенов.

Едва след почивката селекцията на треньора Ботьо Ботев заигра така, както се очаква. Тогава обаче пък Атанас Методиев пропусна да реализира дузпа. В оставащото време до края монтанци вкараха още веднъж.