Голеада в Правец: Монтана победи Спартак със 7:3

През второто полувреме над стадиона се изля проливен дъжд

Отборът на Монтана победи Спартак (Плевен) в контролна среща, играна на централния терен в спортния комплекс в Правец. Тимът от "А" група се наложи над плевенчани със 7:3 като символичните домакини поведоха с 5:0 само в рамките на 16 минути - между 20-та и 36-та. Плевенчани върнаха едно попадение в 42-ата. В 49-ата резултатът бе намален на 2:5, но монтанци се разписаха още два пъти в 76-та и 79-та. Крайното 3:7 бе оформено в 84-ата. Стефан Христов и Цветомир Тодоров /два гола/ се разписаха за головата сметка на Спартак.

През второто полувреме над стадиона се изля проливен дъжд, но от двата лагера се разбраха двубоят да продължи.

Смущаващ факт е, че контролната среща присъстваше в "лайв" секцията на британската букмейкърска компания Уилям Хил и можеше да се следи и залага на живо... Ще оставим обаче съмненията за по-конспиративно настроените спрямо българския футбол.