Ювентус се опъна на Вихър, Левски свали Академик от върха

Партизан тресна Янтра, Гигант и Кариана си поделиха по точка

Равенство – 1:1 заформиха в Славяново местния Вихър и Ювентус (Малчика) в мач от 12-ия кръг на Северозападната В група. Секунди преди края на първата част Ивайло Иванов от домакините не успя да избие топката и Сергей Стефанов я изпрати в мрежата. Едва в 88-ата минута Тихомир Трифонов засече с глава центриране от ляво и изравни, пише 365football.bg.

Левски 2007 пък нанесе първо поражение на лидера Академик (Свищов), побеждавайки го с 3:1. Партизан също се отчете с победа - 4:2 в Червен бряг над гостите от Янтра (Габрово).

Равенство – 2:2 направиха в Белене местният Гигант и Кариана (Ерден).

В класирането най-напред от "плевенските" тимове продължава да е съставът на Левски 2007 - шесто място и актив от 21 точки. Вихър, Партизан и Ювентус са съответно 8-и, 9-ти и 10-ти. Гигант е на 14-та позиция.