Спартак посреща Пирин в 1/16-финал за Купата на България

Треньорският тандем Ферарио Спасов – Бойко Цветков ще разчита на всички налични футболисти

Футболният Спартак (Плевен) е домакин на Пирин (Благоевград) в среща от 1/16-финалите на Купата на България днес. Двубоят е от 16:00 часа на стадион "Плевен".

Според регламента в този етап на турнира, мача трябва да излъчи победител. Ако 90-те минути завършат при равен резултат следват две продължения по 15 минути. Ако и след тях спора остане неразрешен се изпълняват дузпи до определяне на по-добрия.

В лагера на плевенския тим обстановката е спокойна. Треньорският тандем Ферарио Спасов – Бойко Цветков ще разчита на всички налични футболисти. Единственият, който отпада за мача, е трайно контузения защитник Теодор Коларов.