Спартак загуби от ЦСКА II в зрелищен трилър

26-09-2016, 18:57

plevenutre.bg

Нов футболист от Франция акостира в Спартак

Плевенчани отстъпиха с 3:4

Отборът на Спартак (Плевен) загуби от ЦСКА II с 3:4 в среща от 7-ия кръг на футболното първенство на Втора професионална лига. Около 200-300 зрители не се уплашиха от дъждовното време и изгледаха двубоя на стадион "Плевен".

Точни за "армейците" през първата част бяха Никола Колев в 32-ата минута и Милчо Ангелов в 40-ата. Резултатът стана класически в 65-ата, когато отново точен бе Милчо Ангелов. Стефан Христов вкара за Спартак - 1:3 в 75-ата, но 3 по-късно Ангелов оформи своя хеттрик за 4:1. В края на срещата Спартак стигна до два бързи гола чрез Гади и Каптиев за крайното 3:4.

Началото на второто полувреме пък се забави с 10-ина минути заради изсипалия се пороен дъжд.

Toва бе трето поражение за Спартак във Втора лига, който остава във втората половина на класирането с 8 точки. Следващата седмица плевенчани гостуват на Витоша (Бистрица). Срещата от 8-ия кръг е на 1 октомври, събота, от 17.00 часа.