Девойките на ФК Гунди (Плевен) завоюваха пореден трофей!

Възпитаничките на Сотир Пецанов с три победи на футболен турнир в Монтана

Девойките на ФК Гунди (Плевен) нямат спирка! Възпитаничките на Сотир Пецанов завоюваха пореден футболен трофей, похвалиха се от клуба пред Plevenutre.bg.

Талантливите футболистки спечелиха Купата в турнир по футбол, провел се на изкуствения терен на стадион "Огоста" в Монтана тази събота. В надпреварата за девойки до 15-годишна възраст участваха още съставите на домакините от Монтана, ДФК Видин и Атлетико (Лом).

Отборите играха в система всеки срещу всеки, а ФК Гунди записа три победи над съперниците си и събра пълен актив от 9 точки. Любопитното е, че и трите успеха бяха с резултат 2:0. Йоана Атанасова се отчете с 3 гола за плевенския тим, а по един добавиха Елена Петкова, Весела Петкова и Пламена Рачева.

Втори в турнира завършиха домакините от Монтана с 4 точки, трети остана Атлетико с 2 т. и четвърти ДФК Видин с 1 т. Двубоите се играха в 2 полувремена по 15 минути, а право на участие имаха състезателки родени след 01.01.2002 г.