Спартак си тръгна с празни ръце от Созопол

Плевенчани остават в зоната на изпадащите след загуба край морето

Футболният Спартак загуби визитата си на Созопол край морето с 1:3 и утежни още повече положението си. Двубоят от 24 кръг на Втора лига бе от голямо значение за плевенчани, които са в зоната на изпадащите и вече всяка точка им е жизнено необходима.

В 17-ата минута Ангел Делчев изведе домакините, а в 72-ата Чакъров възстанови равенството. 10 минути по-късно обаче Созопол отново излезе напред в резултата чрез Христов, а в самия край на мача си подпечата успеха с трети гол.

Това бе 11-то поражение на Спартак и тимът остава на 14-то място в класирането с актив от 27 точки. Следващата седмица момчетата на Александър Георгиев посрещат Царско село в търсене на задължителна победа. Двубоят е на 22 април от 17.00 часа на стадион "Плевен".