Ивайло Чочев блесна с две асистенции при успех на Палермо (Видео)

Плевенчанинът игра пълни 90 минути и бе в основната на победата

Плевенчанинът Ивайло Чочев изигра много силен мач за своя тим Палермо при победата с 2:1 над Про Верчели от 6-ия кръг на Серия "Б", съобщава sportal.bg. Юношата на Спартак игра пълни 90 минути, като бе в основната на успеха, подавайки за двете попадения на съотборника му Илия Несторовски, който първо изравни в 25-ата минута, а след това донесе и победата с гол в 51-ата минута, с четвъртото си попадение през сезона.

Гостите бяха повели на "Ренцо Барбера" в 20-ата минута с гол на Алфредо Бифулко. Чочев и компания доста се измъчиха, за да постигнат трети успех през този сезон, но все пак накрая триумфираха, въпреки че героят Несторовски бе изгонен в 85-ата минута заради два жълти картона.

Така Палермо се изкачи само на точка зад лидерите Перуджа и Фронзиноне, които имат по 13 точки. Интересното е, че "грифоните" надделяха над бившия тим на Александър Тонев с 1:0 в този кръг, а Чочев и компания остават без поражение. Именно отборът на българина е фаворит номер едно за влизане в Серия "А".