Ивайло Чочев с гол за Палермо, избраха го за №1 в мача

Силен мач за плевенчанина

Ивайло Чочев направи силен мач за Палермо, в който вкара гол за равенството 2:2 срещу Пескара от 13-ия кръг на Серия "Б". Българският национал вкара първия гол за своя отбор, а минути по-късно още едно негово попадение бе отменено заради засада, съобщава topsport.bg.

С оглед представянето си на терена, Чочев бе определен за най-добрия играч в мача.

Капоне откри за Пескара още в 10-ата минута, но малко след това Чочев изравни след самостоятелна контра атака, в която се справи с отбраната на съперника. Илия Несторовски направи обрата пълен в 33-ата минута, но Пескара възстанови паритета след подновяването на играта чрез Гастон Бругман.

В класирането Палермо продължава поне временно да бъде лидер с 22 точки, на 2 пред Емполи.