Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица - pleven.utre.bg

Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица

05 ноември 2017, 07:14 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    plevenutre.bg

ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването за периода 6 - 10 ноември

Община Плевен  

На 06.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Бръшляница

На 06.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч./ - Плевен: Г.С.Раковски, Иван Вазов, Константин Величков, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Парашкев Цветков

На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Буковлък: 11-ти Декември, Беласица, Белград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Латинка, Никопол, Оборище, Орлица, Пирин, Русе, Сан Стефано, Страцин, Тимок, Тутракан, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка

На 06.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 07.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 08.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 09.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 10.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 11.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Пелишат: 17 Партизани, Вит, Дунав, Иван Вазов, Любен Вешков, Осъм, Победа, Христо Ботев

На 06.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: Іv, кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Арда, Асен Халачев, Бачо Киро, Братя Миладинови, В.И.Ленин, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Кирил и Методий, Ком, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Освободител, Осогово, П.К.Яворов, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Свобода, София, Софроний Врачански, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тодор Луканов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка

На 06.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Коиловци: 000412, 9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 06.11.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: Іv, кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Братя Миладинови, В.И.Ленин, Васил Коларов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, П.К.Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 06.11.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Плевен: Богданци, Бяло Море/Н.Тинков/, Димчо Дебелянов, Драгоман/Ц.Кисьов/, Дряново, Княз Борис I/В.Ангелов/, Хилендар

На 06.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Валтер Мъръчиняну, Вит, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Ив.Винаров, Иван Вазов, Козлодуй, Майор Горталов, Христо Ботев, Шипка

На 06.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Дисевица

На 07.11.2017 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Гренадирска, Гренадирска

На 07.11.2017 г. /08:45 - 13:00 ч./ - Плевен: Сторгозия

На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Буковлък: 11-ти Декември, 244, 670 кв. 51, Іі и Ііі, Аврора, Балкан, Беласица, Белград, Белмекен, Бенковски, Богомил, Буря, Вежен, Демокрация, Димитровград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Изток, Илинден, Крайцер Аврора, Латинка, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Оборище, Орлица, Патриарх Евтимий, Пирин, Плевен, Правда, Преслав, Прилеп, Район Апк, Раковски, Рила, Родопи, Русе, Сан Стефано, Силистра, Срещу Кат, Стара Планина, Стопански Двор, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Трети Март, Тутракан, УПИ 1, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка

На 07.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: 000259, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети Март

На 07.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: 000259

На 07.11.2017 г. /12:15 - 13:00 ч./ - Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Гренадирска

На 08.11.2017 г. /08:45 - 13:15 ч./ - Плевен: Дружба

На 08.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Гена Димитрова, Изгрев, Миладинови Братя, Неофит Рилски, П.Р.Славейков

На 09.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Плевен: ул.Георги Кочев N: 94

На 09.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен: Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Местн.Табакова Чешма 1, Местн.Табакова Чешма IV, Цигански Лозя

На 10.11.2017 г. /08:30 - 12:45 ч./ - Плевен: Георги Кочев, Панайот Волов, Тодор Каблешков

На 11.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Буковлък: 11-ти Декември, Беласица, Белград, Дряново, Заводска, Заря, Русе, Тимок, Тутракан, Цар Иван Шишман, Център, Шипка



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета