Спартак посреща Вихър (Славяново) в първия си официален мач за годината

Пролетният полусезон в Северозападната Трета лига стартира днес

Никола Петров от Ловеч ще свири двубоя между отборите на и Спартак и Вихър (Славяново). Мачът от 16 кръг на Северозападната Трета лига ще се играе днес, неделя от 14.30 ч. на стадион "Плевен". Асистенти на Петров ще бъдат Даниел Ников и Никифор Велков. Четвърти съдия е Георги Давидов от Велико Търново, а съдийски наблюдател - Емил Горанов от Габрово.

Припомняме, че футболният Спартак зимува на осмо място в класирането на Северозападната Трета лига с актив от 23 точки, постигнат след 6 победи, 5 равенства и 4 загуби. На върха категорично се е настанил тимът на Кариана (Ерден) с 39 пункта. Вихър пък е на четвъртата позиция с 28 точки.

В първата среща, изиграна между двата тима през есента, Спартак се наложи с 2:1 в Славяново.