Изгониха Кокала при поредна издънка на Спартак

Плевенчани не успяха да победят Академик (Свищов) у дома

Старши треньорът на Спартак (Плевен) Емил Велев изгледа само 70 минути от резервната скамейка поредната излагация на водения от него тим при равенството 1:1 срещу гостуващия му Академик (Свищов). Двубоят бе от XXII кръг на Северозападната Трета лига, пише sportal.bg.

Двайсетина минути преди края Кокала оспори съдийско решение и реферът Петър Кузев му вдигна червен картон. За същото провинение в 90-ата минута втори жълт и респективно червен картон получи и Едуард Атанасов от домакините.

Началото не предвещаваше подобен финал. В 10-ата минута Христо Спасов даде аванс на плевенчани, които контролираха всичко до 30-ата минута. После обаче отстъпиха инициативата на съперника. След почивката “студентите” бяха по-активни и в 84-ата минута изравниха чрез Лилян Маринов.