Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица - pleven.utre.bg

Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица

23 септември 2018, 17:39 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    plevenutre.bg

ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването

Община Плевен  

На 26.09.2018 г. /08:15 - 15:15 ч./ - Биволаре: Бяло Море, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Градинарска, Кирил и Методий, Крайбрежна, Марица, Неофит Рилски, Нова, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Христо Ботев, Черно Море

На 25.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Горталово: 071020- местност Сушица, VI-87 Кв. 3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 25.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 25.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Буковлък: 11-ти Декември, 244, 670 Кв. 51, Іі и Ііі, Аврора, Балкан, Беласица, Белград, Белмекен, Бенковски, Богомил, Буря, Вежен, Демокрация, Димитровград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Изток, Илинден, Крайцер Аврора, Латинка, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Оборище, Орлица, Патриарх Евтимий, Пирин, Плевен, Правда, Преслав, Прилеп, Район Апк, Раковски, Рила, Родопи, Русе, Сан Стефано, Силистра, Срещу Кат, Стара Планина, Стопански Двор, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Трети Март, Тутракан, УПИ 1, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка

На 25.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: 000259, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети Март

На 25.09.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Бунтовник, Васил Друмев, Гоце Делчев, Дрин, Морава, Родопи

На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бохот: 1-ви Май, Ал. Стамболийски, Васил Левски, Вит, Иван Вазов, Любен Каравелов, Мусала, Осъм, Рила, Средна Гора, Стамболийски, Струма, Трайчо Костов, Христо Ботев

На 25.09.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Иван Нанов, Кирил и Методий, Петър Габровски, Трети Март, Христо Ботев, Христо Сръбски

На 25.09.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ - Плевен: Ул. Георги Кочев N: 94

На 25.09.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Плевен: Алеко Константинов, Гренадирска, Данаил Попов /В. Ленин/

На 25.09.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Плевен: Гривишко Шосе

На 25.09.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Кирков, Иван Нанов, Каменна Могила, местност Под Село, Петър Габровски, Стопански Двор, Съгласие, Трети Март, Христо Сръбски, Цветан Спасов

На 26.09.2018 г. /08:15 - 15:15 ч./ - Божурица: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, В Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, К и Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 26.09.2018 г. /08:15 - 15:15 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дружба, Иван Нанов, Каменна Могила, Кирил и Методий, местност Под Село, Панайот Волов, Петър Габровски, Рила, Старо Село, Стопански Двор, Съгласие, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Сръбски, Цветан Спасов, Янко Забунов

На 26.09.2018 г. /08:15 - 15:15 ч./ - Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 Май, Васил Левски, Индустриална Зона, Космос, Люлин, Новоселска, Петдесет и Четвърта, Радецки, Рила, Христо Ботев

На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген. Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 26.09.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Плевен: Битоля/А. Дервишев/, Георги Кочев, Македония, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пирин, Тодор Каблешков, Цоню Матев

На 26.09.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Плевен: Гена Димитрова, Георги Бенковски, Георги Костадинов, Иван Вазов, Карлово, Копривщица

На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: ІV , Кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Арда, Асен Халачев, Бачо Киро, Братя Миладинови, В. И. Ленин, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Кирил и Методий, Ком, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Освободител, Осогово, П. К. Яворов, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Свобода, София, Софроний Врачански, Средна Гора, Странджа, Суворов, Тодор Луканов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка

На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Коиловци: 000412, 9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, местност Байнова Могила, местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 26.09.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Бръшляница

На 26.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Коиловци: местност Биширица

На 26.09.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Дружба

На 26.09.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Асен Златаров, Генерал Ганецки, Гривица, К. Охридски/Карл Маркс/, Осогово, Републиканска, Рила/Ю. Гагарин/, Фридрих Енгелс, Христо Ботев

На 27.09.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Бохот: IV-860, Бачо Киро, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Дунав, Никола Петков, Петко Д. Петков, Радецки, Стамболийски, Стара Планина, Странджа

На 27.09.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Плевен: Д. Константинов/Ц. Спасо/, Иван Вазов, Цар Борис III

На 27.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Коиловци: 000412, 9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, местност Байнова Могила, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 27.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Гривица, Източна Индустриална Зона, Индустриална Зона

На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -Ласкар: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Кратово, Н. Й. Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Стоян Едрев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка

На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Варна, Васил Левски, Вит, Волга, Гоце Делчев, Дон, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Исперих, Кирил и Методий, Краварник, Латинка, Любен Каравелов, Марица, Месност Коджакър, Места, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров, Огоста, Одеса, Осъм, Отец Паисий, П. Хитов, Панайот Волов, Пирин, Полтава, Раковски, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, София, Странджа, Струма, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Хан. Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бохот: 1-ви Май, 192008 Над Село, IV-860, Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Вит, Г. С. Раковски, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, местност Над Село, местност Стадиона, Мусала, Никола Петков, Осъм, Паисий, Петко Д. Петков, Пирин, Пирогов, Радецки, Рила, Средна Гора, Стамболийски, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджа, Струма, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, УПИ-III-171, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Горталово: 071020- местност Сушица, 078002, VI-87 Кв. 3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Плевен: Местн. Кайлъка, Парк Кайлъка

На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Радишево: I - 280, XIII- 89 Кв. 34, XIx-447 Кв. 15, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин Камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи

На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Ал. Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Тученица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген. Вл. Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин

На 27.09.2018 г. /09:30 - 12:45 ч./ - Плевен: Васил Левски/Г. Димитр/, Дойран/Толбухин К. Златарев/, Княз Александър I Батемберг, Тетевен

На 27.09.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Плевен: Сторгозия

На 28.09.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Лозарска Среща Кл 1

На 28.09.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бохот

На 28.09.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Ласкар: Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 28.09.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Плевен: Георги Кочев, Мургаш, Христо Ботев, Царевец

На 28.09.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Къшин: Аврора, Етрополе, Кирил и Методий, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов, местност Над Село, Преслав, Рибарица, Рудозем, Ю. А. Гагарин

На 28.09.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Карлово, Копривщица, Милин Камък, Плиска, Преслав, Русе/Д-Р Бешев/, Христо Ботев



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета