Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица - pleven.utre.bg

Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица

21 октомври 2018, 07:30 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    plevenutre.bg

ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването

Община Плевен  

На 22.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Бохот: 281003

На 22.10.2018 г. /08:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 26.10.2018 г. /14:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Плевен: местност Западна Идустриална Зона

На 22.10.2018 г. /08:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Плевен: Гривишко Шосе

На 22.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 25.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 26.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Горталово: 071020- местност Сушица, VI-87 кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 22.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 23.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 24.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 25.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 26.10.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 22.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Пелишат: 17 Партизани, VIII кв. 5, Арда, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Въча, Гередава, Гривишкото, Гудима, Гурко, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Коста Златарев, Кръстю Конов, Лом, Любен Вешков, Люлин, Малчика, Москва, Мусала, Общинска Мера, Одеса, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Пелезо, Пирин, Победа, Пробуда, Раковски, Ресен, Рила, Сингур, Стопански Двор, Трети Март, Трифон Гърчев, Христо Ботев, Христо Кънчев, Цветан Спасов, Черешин Камък, Шейново, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 22.10.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Радишево: Аврора, Атон, Васил Априлов, Върха ПИ 029026, Драва, Емине, Ивайло, Кирил и Методий, местност Върха, Николай Ракитин, Пероника, Прилеп, Родопи, Стража Върха

На 22.10.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Пелишат: 17 Партизани, Вит, Въча, Гурко, Дунав, Иван Вазов, Кръстю Конов, Любен Вешков, Люлин, Осъм, Победа, Раковски, Христо Ботев

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 22.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 12:00 - 15:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ На 24.10.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Радишево: местност Стража

На 22.10.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, местност Кайлъка

На 23.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен: Българска Авиациа /Индустр.

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Асен Халачев, Вит, Дамян Пачев, Кирил и Методий, Тодор Пенчев, Христо Ботев

На 23.10.2018 г. /09:15 - 12:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч./ На 24.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ На 25.10.2018 г. /10:15 - 13:15 ч./ На 26.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Плевен: Сторгозия

На 23.10.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Плевен: извън регулация, До Гр.Плевен

На 23.10.2018 г. /09:45 - 15:30 ч.; 10:00 - 10:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Къшин: Аврора, Васил Друмев, Г.С.Раковски, Етрополе, Кирил и Методий, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов, местност Над Село, Преслав, Рибарица, Рудозем, Стоански Двор, УПИ 16 Стр.Кв.1, УПИ-XII кв. 19, Ю.А.Гагарин

На 23.10.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Плевен: извън регулация, До Гр.Плевен, Лозарска Среща Кл 1

На 23.10.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ - Плевен: Георги Кочев, Иван Миндиликов /Република/, Индустриална Зона, местност Западна Идустриална Зона, Сторгозия

На 23.10.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Д.Константинов/Ц.Спасо/, Катя Попова, Мусала, Ниш/Ал.Пъшев/, Радецки, Сан Стефано, Средна Гора

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Димитров, Дамян Пачев, Иван Вазов, Иван Винаров, Илия Бешков, Любен Каравелов, Софроний Врачански, Тодор Пенчев, Янко Сакъзов

На 24.10.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Кирков, Иван Нанов, Иван Нанов, Каменна Могила, Кирил и Методий, местност Под Село, Панайот Волов, Петър Габровски, Петър Габровски, Рила, Старо Село, Стопански Двор, Съгласие, Съгласие, Трети Март, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Сръбски, Цветан Спасов, Цветан Спасов, Янко Забунов

На 24.10.2018 г. /14:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Плевен: 56722.651.187, кв.603, ул.Витска Долина, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, местност Витска Равнина, Плевен, Сторгозия

На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Асен Златаров, Георги Димитров, Иван Винаров, Любен Каравелов, Перущица, Хаджи Димитър, Цветан Спасов, Янко Сакъзов

На 25.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Плевен: Дружба

На 26.10.2018 г. /08:15 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Буковлък: 11-ти Декември, 244, 670 кв. 51, Іі и Ііі, Аврора, Балкан, Беласица, Белград, Белмекен, Бенковски, Богомил, Буря, Вежен, Демокрация, Димитровград, Дряново, Дунав, Заводска, Заря, Иглика, Изток, Илинден, Крайцер Аврора, Латинка, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Оборище, Орлица, Патриарх Евтимий, Пирин, Плевен, Правда, Преслав, Прилеп, Район Апк, Раковски, Рила, Родопи, Русе, Сан Стефано, Силистра, Срещу Кат, Стара Планина, Стопански Двор, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Трети Март, Тутракан, УПИ 1, Хайнбоаз, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Център, Шипка

На 26.10.2018 г. /08:15 - 10:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Опанец, Общ. Плевен: 000259, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети Март

На 26.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Александър Малинов

На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Асен Златаров, Волов, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Иван Вазов, Иван Стойчев, Митко Палаузов, Недю Личев, Трети Март, Хаджи Димитър, Ю.А.Гагарин

На 26.10.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Ал. Димитров, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Вола, Кракра, Маршал Толбухин, Одерец, П. Р. Славейков, Панагюрище, Шейново



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета