Две плевенчанки сред финалистите на квалификационните турнири – "3Т - Тийм Тенис Талант" - pleven.utre.bg

Две плевенчанки сред финалистите на квалификационните турнири – "3Т - Тийм Тенис Талант"

26 октомври 2018, 20:18 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    БФТенис

Йоана Константинова и Роси Денчева с убедително представяне, Иван Монов достигна до 1/2-финалите

На кортовете на пловдивските ТК "Локомотив" и ТК "Албена" се провеждат квалификационните турнири до 11 г и до 13 г. по програмата "3Т – Тенис, Тийм, Талант". Турнирите са и първа квалификация за определяне на отборите за четвъртото издание на програмата "3Т – Тенис, Тийм, Талант" на БФТ и нейните партньори БНП „Париба", „Адвент Груп", „Атаро Клима" и „Асикс". Вторият етап от селекцията ще бъде на държавните зимни първенства до 12 г и 14 г., които ще се проведат през месец декември.

Ето и всички резултати от груповата фаза и полуфиналите, в които имаше плевенско участие.

Момчета до 11 г. 

Група „А"

Резултати:

Иван Монов - Виторио Станков 6:1, 6:2

Ивайло Симеонов – Йоан Найденов 3:6, 6:2, 6:3

Иван Монов – Йоан Найденов 6:1, 6:2

Ивайло Симеонов – Виторио Станков 6:2, 6:2

Ивайло Симеонов – Иван Монов 6:4, 7:5

Йоан Найденов – Виторио Станков 6:0, 6:2

Класиране :

1. Ивайло Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново)

2. Иван Монов (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен)

3. Йоан Найденов (ТК "15:40", гр.София)

4. Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София)

Полуфинали 1/4-място :

Робен Гавани – Ивайло Симеонов 3:6, 6:2, 7:5

Александър Василев – Иван Монов 6:4, 6:1

Полуфинали 5/8-място :

Йоан Найденов – Даниъл Спасов 4:1, л.з.

Иван Иванов – Виторио Станков 7:6(6), 7:6(6)

Момичета до 11 г.

Група „Б"

Резултати:

Йоана Константинова – Анджелина Караминкова 6:0, 6:1

Ева Николова – Биляна Милчева 6:1, 7:5

Йоана Константинова – Ева Николова 6:0, 6:1

Биляна Милчева – Анджелина Караминкова 6:3, 6:2

Йоана Константинова – Биляна Милчева 6:2, 6:1

Анджелина Караминкова – Ева Николова 6:3, 7:6 (2)

Класиране :

1. Йоана Константинова (ТК "Плевен 90", гр.Плевен)

2. Ева Николова (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив)

3. Биляна Милчева (ТК "Левски", гр.София)

4. Анджелина Караминкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора)

Полуфинали 1/4-място:

Елизара Янева – Ева Николова 60 61

Йоана Константинова – Ивона Савекова 60 63

Девойки до 13 г.

Група „Б"

Резултати:

Росица Денчева – Габриела Митева 6:7 (6), 6:1, 6:1

Ева Бусаад – Яна Кирчева 6:1, 61

Росица Денчева – Ева Бусаад 6:4, 6:2

Габриела Митева – Яна Кирчева 6:2, 6:1

Росица Денчева – Яна Кирчева 6:2, 6:3

Ева Бусаад – Габриела Митева 4:6, 7:5, 6:4

Класиране :

1. Росица Денчева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен)

2. Ева Бусаад (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора)

3. Габриела Митева (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София)

4. Яна Кирчева (ТК "15:40", гр.София)

Полуфинали 1/4-място :

Йоанна Радулова – Ева Бусаад 6:0, 6:3

Росица Денчева – Мария Рогачева 6:1, 6:2



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета