Йоана Константинова с първо място на "3Т - Тийм Тенис Талант“ - pleven.utre.bg

Йоана Константинова с първо място на "3Т - Тийм Тенис Талант“

28 октомври 2018, 01:20 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    БФТенис

Роси Денчева с второ място, Иван Монов - трети

Робен Гавани и Йоана Константинова до 11 г. и Адрияно Дженев и Йоанна Радулова до 13 г. спечелиха първите места от квалификационните турнири по програмата „3Т – Тенис, Тийм, Талант", съобщава БФТенис. Състезанията се проведоха на кортовете на пловдивските ТК "Локомотив" и ТК "Албена".

Турнирите бяха и първа квалификация за определяне на отборите за четвъртото издание на програмата „3Т – Тенис, Тийм, Талант" на БФТ и нейните партньори БНП „Париба", „Адвент Груп", „Атаро Клима" и „Асикс". Вторият етап от селекцията ще бъде на държавните зимни първенства до 12 г и 14 г., които ще се проведат през месец декември.

Момчета до 11 г.

Финал 1/2 –място:

Робен Гавани (ТК "Свиленград") – Александър Василев (ТК "15:40", гр.София) 7:5, 2:6, 6:1

Финал 3/4 –място:

Иван Монов (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) – Ивайло Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) 6:4, 6:2

Финал 5/6 –място:

Иван Иванов (ТК "Испано", гр.Варна) – Йоан Найденов (ТК "15:40", гр.София) 5:7, 6:2, 6:4

Финал 7/8 –място:

Виторио Станков (ТК "Левски", гр.София) – Даниъл Спасов (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) л.з

Момичетата до 11 г.

Финал 1/2 –място:

Йоана Константинова (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) – Елизара Янева (ТК "Академик 83", гр.Пловдив) 6:2, 6:4

Финал 3/4 –място:

Ева Николова (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) – Ивона Савекова (ТК "Пиронкови", гр.Пловдив) 6:2, 6:4

Финал 5/6 –място:

Биляна Милчева (ТК "Левски", гр.София) – Златина Ангелова (ТК "Испано", гр.Варна) 7:5, 6:0

Финал 7/8 –място:

Галена Кръстенова (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) – Анджелина Караминкова (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) 4:6, 6:4, 6:1

Юноши до 13г.

Финал 1/2 –място:

Адрияно Дженев ТК "Хасково 2015", гр.Хасково – Илиян Радулов ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив 6:3, 7:6(4)

Финал 3/4 –място:

Виктор Марков (ТК "Диана", гр.София) – Дейвид Симеонов (ТК "Кристи", гр.Дряново) 6:2, 6:2

Финал 5/6 –място:

Димитър Пенчев ТК "Кристи", гр.Дряново – Георги Георгиев (ТК "Свиленград", гр.Свиленград) 6:1, 6:3

Финал 7/8 –място:

Павел Маринов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) - Ангел Владов (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) 6:0, 6:3

Девойки до 13 г.

Финал 1/2 –място:

Йоанна Радулова (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) – Росица Денчева (ТК "Плевен 90", гр.Плевен) 6:2, 6:2

Финал 3/4 –място:

Мария Рогачева (ТК "Железничар 1996", гр.Пловдив) – Ева Бусаад (ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора) б.и.

Финал 5/6 –място:

Габриела Митева (ТК "Виа Тенис Стар", гр.София) – Ангела Ганева (ТК "Кристи", гр.Дряново) 6:3, 6:3

Финал 7/8 –място:

Яна Кирчева (ТК "15:40", гр.София) – София Делева (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) 7:5, 6:0



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета