Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица - pleven.utre.bg

Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица

18 ноември 2018, 07:34 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    plevenutre.bg

ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването за периода 19 - 23 ноември

Община Плевен  

На 21.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Беглеж: 19-ти Юни, Бочо Йочев, Васил Топалски, Витошка, Гена Димитрова, Георги Ненов, Дочко Дочев, Иван Коларов, Илия Нанев, Йочо Гетов, Мачо Пепеля, Отряд В. Левски, Пано Дончев, Партизанска, Петко Патарински, Стоян Едрев, Христо Ботев, Цанко Славчев, Цанко Станчев, Цоню Матев

На 19.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 21.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Горталово: 071020- местност Сушица, VI-87 Кв. 3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 19.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Бохот

На 19.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -Плевен: Местн. Кайлъка, Парк Кайлъка

На 19.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Асен Златаров, Генерал Ганецки, Гривица, К. Охридски/Карл Маркс/, Осогово, Републиканска, Рила/Ю. Гагарин/, Фридрих Енгелс, Христо Ботев

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Буковлък: 11-ти Декември, Балкан, Бенковски, Вежен, Димитровград, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Рила, Родопи, Сан Стефано, Тодор Каблешков

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Кирков, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Марица, Прогрес, Филип Тотьо

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Радишево: Аврора, Атон, Васил Априлов, Върха ПИ 029026, Драва, Емине, Ивайло, Кирил и Методий, местност Върха, Николай Ракитин, Пероника, Прилеп, Родопи, Стража Върха

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ралево: Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Къртожабене: Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 19.11.2018 г. /09:30 - 10:15 ч./ - Плевен: ул. Георги Кочев N: 94

На 19.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Брестовец: Бенковски, Ген Тотлебен, Маршал Толбухин, Петко Р Славейков, Скобелев

На 19.11.2018 г. /12:00 - 15:30 ч./ На 20.11.2018 г. /10:30 - 15:15 ч./ - Плевен: Дружба

На 20.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 21.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 22.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -Плевен: Сторгозия

На 20.11.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Център 7, на &Quot;Славяна&Quot; Ад

На 20.11.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Плевен: Браила, Десети Декември, К. Охридски/Карл Маркс/

На 20.11.2018 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Плевен: УПИ-XxIV, Кв. 604

На 20.11.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ - Плевен: Васил Априлов, Васил Друмев, Гренадирска, Данаил Попов /В. Ленин/, Иван Рилски, Митрополит Климент, П. Р. Славейков, Родопи

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Асен Златаров, Волов, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Иван Вазов, Иван Стойчев, Митко Палаузов, Недю Личев, Трети Март, Хаджи Димитър, Ю. А. Гагарин

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горталово: 078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка

На 21.11.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ - Плевен: Битоля/А. Дервишев/, Георги Кочев, Македония, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пирин, Тодор Каблешков, Цоню Матев

На 21.11.2018 г. /10:15 - 15:00 ч./ - Плевен: Дружба, Местн. Момин Геран

На 21.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Беглеж: Бочо Йочев, Гена Димитрова, Георги Ненов, Йочо Гетов, Никола Славчев, Петър Ив. Мацъка, Петър П. Бръчков, Рачо Печев, Софроний Врачански, Цанко Славчев, Цветан Спасов, Цветко Мачев

На 22.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Беглеж: Бинка Парашкевова, Боримечката, Владайско Въстание, Водана, Въло Йончев, Гена Димитрова, Георги Ненов, Илия Б. Микин, Рачо Печев, Стойчо Татара, Стоян Едрев, Трети Септември, Цвятко Георгиев, Черкезка

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Васил Левски, Вит, Дунав, Елин Пелин, Исперих, Кирил и Методий, Марица, Огоста, Отец Паисий, П. Хитов, Раковски, Сливница, Хан Омуртаг, Хан. Аспарух, Христо Ботев

На 22.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Плевен: Ангел Кънчев, Преслав, Св. Св. Кирил и Методий, Уилиам Гладстон, Христо Ботев

На 22.11.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Брацигово, Генерал Тошев, Георги Кочев, Огоста

На 22.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Беглеж: Бинка Парашкевова, Гена Димитрова, Иван Магарашки, Комплексна Механизация, Кривокрой, Любен Каравелов, Никола Славчев, Цанко Славчев

На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Ал. Стамболийски, Батак, Беласица, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Оборище, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Стефан Караджа, Сторгозия, Хаджи Димитър, Шар Планина, Шейново

На 23.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Плевен: Ангел Кънчев, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Кайзерслаутерн, Св. Св. Кирил и Методий, Уилиам Гладстон

На 23.11.2018 г. /09:45 - 14:00 ч./ - Тотлебен: 500048, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен и Петър, Асен Халачев, Васил Априлов, Васил Левски, Велес, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Добрич, Екзарх Антим Първи, Иван Вазов, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил и Методий, Княз Борис Първи, Крум Страшни, Крушева, Лагерна, Любен Каравелов, Люле Бургас, Местн. Над Село, местност Над Село, Мизия, Ниш, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Панайот Хитов, ПИ 200023, Пирот, Прилеп, Райко Даскалов, Ростов, Скопие, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Тетевен, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Цариброд, Чорлу

На 23.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 12:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Горталово: 071020- местност Сушица, 078002, VI-87 Кв. 3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 23.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 23.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен

На 23.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Ал. Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, местност та Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 23.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 23.11.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ - Плевен: Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Лозенка, Найден Геров



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета