19-11-2018, 13:25

КБИ "Петромакс" - Плевен

plevenutre.bg

Министър Кралев: Поздравявам Ивет, която е едва на 18 години, но за пореден път показа отличната си подготовка

В Плевен устроиха шампионско посрещане за Ивет Горанова след историческия успех!

Ивет Горанова: Със сигурност след този медал ще имам по-големи шансове да взема квота за Токио 2020

Министър Красен Кралев ще връчи почетен плакет на Ивет Горанова

Русалин Русалинов: Ивет Горанова изпълни първото и най-важно правило в карате - постоянството

Министър Красен Кралев ще награди с почетен плакет Ивет Горанова

Ивет Горанова: Не мислих за медали - излизах, забавлявах се и се борих до края

Националната федерация по карате с пресконференция за историческия успех на Ивет Горанова

Ивет Горанова с исторически бронзов медал (Снимки)

Националният отбор по карате отпразнува медала на Ивет Горанова

В спортното училище са изключително горди със своята възпитаничка

Дванадесетокласничката от СУ "Георги Бенковски"- Плевен, Ивет Горанова, състезателка на КБИ "Петромакс" и на националния отбор по карате, бе посрещната като герой в своето училище. В школото са изключително горди със своята възпитаничка!

Както вече писахме, 18-годишната плевенчанка спечели първи медал за страната ни от Световно първенство по олимпйско карате за мъже и жени. Горанова спечели бронзово отличие в категория до 55 килограма "Кумите", която е една от олимпийските категории. В спора за отличието Ивет победи Сара Ямада от Япония с 3:2 съдийски гласа, след като редовното време завърши 1:1. Toва беше шестата среща на нашето момиче на големия форум, провел се в Мадрид, като в категорията й имаше общо 75 състезателки.

След постижението Ивет е още по-близо до спечелването на квота за Олимпиадата в Токио 2020.

Утре, 20 ноември, спортният министър Красен Кралев ще награди с почетен плакет талантливаиа Ивет Горанова, която пренаписа историята.