Плевен с двама представители на Държавното по тенис на закрито за момчета и момичета до 12 г. - pleven.utre.bg

Плевен с двама представители на Държавното по тенис на закрито за момчета и момичета до 12 г.

18 декември 2018, 09:42 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    БФТенис

Йоана Константинова и Иван Монов започват директно от втория кръг

На кортовете на ТК "Барокко спорт" в София започнаха мачовете от основната схема на Държавното лично първенство по тенис на закрито за момчета и момичета до 12 г. Основна схема е съставена от 24 участника (16 директно приети + 8 от квалификациите). Първите осем поставени при момчетата и момичетата ще започнат директно от втория кръг. Сред тях са Йоана Константинова и Иван Монов от ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен.

Ето резултатите от 17 декември:

Момчета – 1 – ви кръг :

Валентин Нанев (ТК "Шуменец", Шумен) – Георги Камов ("Августа Траяна", гр.Стара Загора) 6:2, 6:0

Николай Бунчев (ТК "Малееви", гр.София) – Иван Дамаскинов (ТК "Диана", гр.София) 6:2, 7:6(1)

Кристиан Димитров (ТК "Хасково", гр.Хасково) – Константин Кирчев (ТК "15:40", гр.София) 6:1, 6:2

Александър Толев (ТК "Тракия СКЛАТ", гр.Пловдив) – Велин Александров (ТК "Шуменец", Шумен) 6:1, 6:3

Мартин Павлов (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) – Крум Савов ТК ("Про спорт", гр.София) 6:0, 6:2

Кристиан Арнаудов (ТК "Хасково", гр.Хасково) – Никола Георгиев (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) 6:0, 6:1

Александър Митев (ТК "Приста 2011", гр.Русе) – Борислав Кирилов (ТК "Вектор Тенис Спорт", гр.София) 6:3, 6:2

Димитър Кисимов (ТК "Про спорт", гр.София) – Владимир Марков (ТК "Дема", гр.София) 7:5, 3:6, 6:3

Първите осем поставени започват директно от осминафиналите:

1. Ивайло Симеонов ТК "Кристи", гр.Дряново

2. Александър Василев ТК "15:40", гр.София

3. Иван Монов ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен

4. Йоан Найденов ТК "15:40", гр.София

5. Робен Гавани ТК "Витоша", гр.София

6. Иван Иванов ТК "Испано", гр.Варна

7. Даниъл Спасов ТК "Черно море Елит ", гр.Варна

8. Виторио Станков ТК "Левски", гр.София

Момичета – 1 ви –кръг

Маргарита Петрова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) – Александра Ляпева (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6:1, 3:6, 6:3

Вероника Железова (ТК "Бароко Спорт", гр.София) – Ема Томова (ТК "Про спорт", гр.София) 6:4, 6:3

Андреа Иванова (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) – Елена Енчева (ТК "Локо 98", гр.Пловдив) 6:2, 6:2

Габриела Иванова (ТК "Черноморец ", гр.Бургас) – Дара Марчева (ТК "Славия Бомел 9", гр.София) 6:1, 6:2

Габриела Георгиева (ТК "Асеновград", гр.Асеновград) – Алиса Борисова (ТК "1882", гр.София) 6:3, 7:5

Ванеса Пилевска (ТК "Благоевград", гр.Благоевград) – Цветелина Стоянова (ТК "Габрово", гр.Габрово) 6:1, 6:2

Естела Иванова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) – Анджелина Костова (ТК "Стоянстрой", гр.Пловдив) 6:1, 6:4

Кристина Василева (ТК "Дема", гр.София) – Валерия Гърневска (ТК "Българов", гр.Габрово) 6:1, 7:5

Списък на първите осем поставени тенисисти при момчетата :

1. Йоана Константинова ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен

3. Биляна Милчева ТК "Левски", гр.София

4. Ивона Савекова ТК "Локо 98", гр.Пловдив

5. Галена Кръстенова ТК "Локо 98", гр.Пловдив

6. Анджелина Караминкова ТК "Августа Траяна", гр.Стара Загора

7. Златина Ангелова ТК "Супер Спорт", гр.Варна

8. Ева Николова ТК "Локомотив ", гр.Пловдив

Като щастлив губещ в турнира продължава Андрея Глушкова ТК ("Дема", гр.София)

Програма :

18.12.18 - 1/8 ф. осн. схема единично юноши и девойки и 1/2 ф. двойки

19.12.18 - 1/4 ф. осн. схема единично юноши и девойки и финали двойки

20.12.18 - 1/2 ф. осн. схема единично юноши и девойки

21.12.18 - финали



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета