Вижте къде ще спира токът през следващата седмица - pleven.utre.bg

Вижте къде ще спира токът през следващата седмица

13 януари 2019, 07:31 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    plevenutre.bg

ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването

Община Плевен  

На 14.01.2019 г. /09:00 - 09:10 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ - Биволаре: Бяло Море, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Градинарска, Кирил И Методий, Крайбрежна, Марица, Неофит Рилски, Нова, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Христо Ботев, Черно Море

На 14.01.2019 г. /09:00 - 09:10 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ - Божурица: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, В Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, К И Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 14.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Горталово: 071020- Местност Сушица, Vi-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Ал.Стамболийски, Георги Кирков, Георги Кочев, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Дунавия, Марица, Москва, Филип Тотьо

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Гривица: Буря, Витоша, Извор, Козлодуй, Кострама, Майор Шонцу

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коиловци: Балкан, Борис Бардушев, Братя Гъркови, Витоша, Георги С Раковски, Ленин, Марица, Местност Байнова Могила, Морава, Панайот Волов, Родопи, София, Стара Планина, Тича, Черно Море, Шипка

На 14.01.2019 г. /09:00 - 09:10 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дружба, Иван Нанов, Каменна Могила, Кирил И Методий, Местност Под Село, Панайот Волов, Петър Габровски, Рила, Старо Село, Стопански Двор, Съгласие, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Сръбски, Цветан Спасов, Янко Забунов

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пелишат: Бенковски, Гередава, Гудима, Димитър Благоев, Коста Златарев, Мусала, Пелезо, Стопански Двор, Трети Март, Христо Кънчев, Цветан Спасов, Шейново

На 17.01.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Плевен: Ал.Стамболийски, Ник.Д.Петков/В.Заимов/, Пирот, Хаджи Димитър

На 16.01.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Плевен: Ангел Кънчев, Преслав, Св.Св.Кирил И Методий, Уилиам Гладстон, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Богданци, Бяло Море/Н.Тинков/, Димчо Дебелянов, Драгоман/Ц.Кисьов/, Дряново, Княз Борис I/В.Ангелов/, Хилендар

На 15.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./ - Плевен: Бъкстон, Васил Левски/Г.Димитр/, Възраждане, Д.Константинов/Ц.Спасо/, Иван Вазов, Освобождение, Свободата, Цар Борис III, Цар Симеон/Т.Луканов/

На 18.01.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Плевен: Вит, Втора Задгарова, Георги Кочев, Източна Индустриална Зона, Индустриална Зона, Осъм /Бала Баир/

На 18.01.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ - Плевен: Вит, Георги Кочев

На 16.01.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Плевен: Георги Бенковски, Кайзерслаутерн, Патриарх Евтимий, Полтава, Проф.Илия Бешков, Радецки, Св.Св.Кирил И Методий, Уилиам Гладстон, Цар Симеон/Т.Луканов/

На 18.01.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Плевен: Г.С.Раковски, Д.Константинов/Ц.Спасо/, Константин Величков, Неофит Рилски, Парашкев Цветков

На 18.01.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Дружба, Дружба Дюлюмсуза Кв. 34

На 18.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Кара Колю

На 14.01.2019 г. /09:00 - 09:10 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ - Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 Май, Васил Левски, Индустриална Зона, Космос, Люлин, Новоселска, Петдесет И Четвърта, Радецки, Рила, Христо Ботев

На 18.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Баба Тонка, Вит, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местността Край Село, Панайот Волов, УПИ-I, Христо Ботев, Шейново

Етикети
седмица


Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета