Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица - pleven.utre.bg

Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица

10 февруари 2019, 07:37 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    plevenutre.bg

ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването за период 14 - 18 февруари

Община Плевен  

На 13.02.2019 /09:15 - 15:45 / На 15.02.2019 /09:15 - 10:15 ; 15:00 - 16:00 / - Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-Iv+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св.Св.Кирил И Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 14.02.2019 /09:00 - 16:00 / - Брестовец: Александър Петров, Бинка Парашкевова, Георги Кочев, Кв 83 Пи-Iv+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Младост, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър

На 12.02.2019 /08:45 - 16:00 / - Бръшляница

На 15.02.2019 /09:15 - 16:00 ; 09:15 - 10:15 ; 15:00 - 16:00 / - Горталово: 071020- Местност Сушица, 078002, Vi-87 Кв.3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 12.02.2019 /08:45 - 16:00 / - Коиловци: 9-Ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Владимир Заимов, Г Димитров, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Янко Сакъзов

На 15.02.2019 /09:00 - 16:00 / - Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Варна, Васил Левски, Иван Вазов, Латинка, Места, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Полтава, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чернялка, Шипка, Янтра

На 13.02.2019 /09:15 - 15:45 / На 15.02.2019 /09:15 - 10:15 ; 15:00 - 16:00 / - Николаево, Общ. Плевен

На 12.02.2019 /09:30 - 10:30 / - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Кирил И Методий, Петър Габровски, Трети Март, Христо Ботев, Христо Сръбски

На 11.02.2019 /09:00 - 16:00 / - Пелишат: 17 Партизани, Viii Кв. 5, Бенковски, Бенковски, Васил Левски, Гередава, Гудима, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Коста Златарев, Любен Вешков, Малчика, Мусала, Мусала, Одеса, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Пелезо, Раковски, Ресен, Стопански Двор, Трети Март, Трифон Гърчев, Христо Кънчев, Христо Кънчев, Цветан Спасов, Цветан Спасов, Шейново, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 13.02.2019 /09:30 - 14:30 / - Плевен: Акд.Й.Трифонов, Браила, Враня/Ат.Георгиев/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Йордан Йовков, К.Охридски/Карл Маркс/, Одеса, Републиканска, Рила/Ю.Гагарин/, Сергей Румянцев, Стоян Заимов, Трифон Кунев/Лагерна/, Хаджи Димитър, Христо Ясенов, Янко Сакъзов

На 11.02.2019 /09:30 - 14:00 / - Плевен: Ал.Стамболийски, Гевгели, Георги Кочев, Кала Тепе, Кратово, Кресна, Мургаш, Христо Ботев, Царевец

На 14.02.2019 /09:30 - 14:30 / - Плевен: Антим Първи, Генерал Тотлебен, Димитър Пападжаков, Иларион, Марагидик, Стара Планина, Сторгозия, Шейново, Юмрукчал

На 12.02.2019 /09:30 - 14:30 / - Плевен: Асен Халачев, Б.Шивачев/Главинкова/, Васил Левски/ Димитр/, Гена Димитрова, Гренадирска, Изгрев, К.Охридски/Карл Маркс/, Лерин, Миладинови Братя, Митрополит Климент, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Цар Борис Iii

На 11.02.2019 /08:30 - 10:00 / - Плевен: Васил Априлов, Морава, П.Р.Славейков, Парашкев Цветков, Тимок

На 14.02.2019 /09:00 - 16:00 / - Плевен: Вихър, Генерал Атанас Стефанов, Драва, Илинден, Маргит, Марибор, Нестор Марков, Перуника, Проф.Христо Бръмбаров

На 15.02.2019 /09:30 - 14:30 / - Плевен: Втора Задгарова, Генерал Гурко, Гълъбец, Емил Димитров/Марица/, Кавала, Тунджа/Б.Станчев/, Хаджи Димитър, Цар Самуил/В.Топалски/

За Периода 11-12.02.2019 /10:15 - 12:30 / - Плевен: Генерал Владимир Вазов, Солун/Юнско Въстание/, Страцин, Тунджа/Б.Станчев/

На 13.02.2019 /09:30 - 14:00 / На 15.02.2019 /09:30 - 14:00 / - Плевен: Данаил Попов /В.Ленин/, Даскал Димо, Св.Параскева/Ц.Станчев/, Софроний Врачански, Хаджи Ангел

На 12.02.2019 /09:30 - 15:00 ; 09:30 - 10:00 ; 14:30 - 15:00 / - Плевен: Детелини, Месност Стражата, Местн.Стража I, Местност Стража, Местност Стража 701, Местност Стражата, Месттност Стражата, Стража, Стража 701, Стража I

На 11.02.2019 /09:15 - 10:00 / - Плевен: Западна Идустриална Зона, Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона

На 11.02.2019 /09:15 - 11:00 ; 10:00 - 11:00 / - Плевен: Индустриална Зона

На 12.02.2019 /09:30 - 14:00 / - Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, Местн.Кайлъка

На 13.02.2019 /09:30 - 16:00 ; 09:30 - 10:00 ; 15:00 - 16:00 / - Плевен: Местн.Кайлъка, Сан Стефано, Стража 2 Клон 1

На 11.02.2019 /10:00 - 15:45 / - Плевен

На 11.02.2019 /09:00 - 16:00 / - Пордим: Базова Станция 3582

На 15.02.2019 /09:15 - 16:00 ; 09:15 - 10:15 ; 15:00 - 16:00 / - Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил И Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.02.2019 /09:30 - 14:00 / - София: Синята Скала

На 13.02.2019 /09:15 - 15:45 / На 15.02.2019 /09:15 - 10:15 ; 15:00 - 16:00 / - Тодорово, Общ. Плевен: Ал.Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил И Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, Местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 11.02.2019 /09:00 - 16:00 / - Ясен, Общ. Плевен: Братя Миладинови, Дамян Пачев, Железничар, Иван Винаров, Коста Златарев, Радецки, Цветан Спасов



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета