Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица - pleven.utre.bg

Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица

24 март 2019, 07:34 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    plevenutre.bg

Планирани прекъсвания на тока заради профилактика на мрежата на ЧЕЗ

Община Плевен  
На 25.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Плевен: Букурещ, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, К.Охридски/Карл Маркс/
На 25.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил И Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 25.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен
На 25.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-Iv+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св.Св.Кирил И Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 25.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Ал.Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил И Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, Местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, Упи-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание
На 25.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 29.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горталово: 071020- Местност Сушица, 078002, Vi-87 Кв.3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин, Варна, Васил Левски, Иван Вазов, Латинка, Места, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Полтава, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чернялка, Шипка, Янтра
На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горталово: 078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка
На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин
На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев
На 25.03.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ - Плевен: Берковица, Владимир Бурмов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Сторгозия
На 25.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, Местн.Кайлъка
На 25.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Радишево: Местност Стража
На 25.03.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ - Плевен: Г.С.Раковски, Константин Величков, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Парашкев Цветков
На 25.03.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Беласица, Д.Константинов/Ц.Спасо/, Катя Попова, Проф.Илия Бешков, Радецки, Руй, Средна Гора, Христо Ботев
На 26.03.2019 г. /08:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Брацигово, Велико Търново, Огоста, Русе/Д-Р Бешев/
На 26.03.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Плевен: Георги Бенковски, Георги Костадинов, Иван Вазов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Янко Забунов
На 26.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Местн.Плочата, Плочата
На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Ал.Стамболийски, Асен Златаров, Бачо Киро, Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кирков, Георги Кочев, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Марица, Москва, Отец Паисий, Подполк Николае Нанкович, Подполк Николае Нанкович, Прогрес, Редник Грегоре Йон, Редник Грегоре Йон, Скобелев, Струма, Филип Тотьо, Христо Ботев
На 26.03.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 28.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бохот
На 26.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Плевен: Сторгозия
На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:30 - 12:45 ч./ - Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Георги Кочев, Западна Индустриална Зона, Кара Колю, Местн.Западна Идустриална Зона
На 26.03.2019 г. /12:00 - 12:45 ч./ - Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Западна Индустриална Зона, Кара Колю
На 26.03.2019 г. /12:45 - 13:45 ч./ - Плевен: 12-Ти Август, Индустриална Зона, Кара Колю
На 26.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Георги Домусчиев, Иван Миндиликов
На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бохот: 1-Ви Май, Ал. Стамболийски, Васил Левски, Вит, Иван Вазов, Любен Каравелов, Мусала, Осъм, Рила, Средна Гора, Стамболийски, Струма, Трайчо Костов, Христо Ботев
На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Асен Златаров, Генерал Ганецки, Гривица, К.Охридски/Карл Маркс/, Осогово, Републиканска, Рила/Ю.Гагарин/, Фридрих Енгелс, Христо Ботев, Христо Ясенов
На 27.03.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Западна Идустриална Зона, Западна Инд Зона, Индустриална, Монтажник
На 28.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Катя Попова, Руй, Христо Ботев, Шар Планина
На 29.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Местн.Табакова Чешма 1, Местн.Табакова Чешма Iv, Местност Табакова Чешма, Табакова Чешма Iv, Цигански Лозя
На 31.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Упи-XxxII-652.690, Кв.617

Етикети
прекъсвания


Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета