Избрани Новини
Цяла седмица ЧЕЗ ще спира временно тока на места в община Плевен
12-05-2019, 11:02
Снимка:plevenutre.bg
Автор:plevenutre.bg
Още по Темата:Цяла седмица ЧЕЗ ще спира временно тока на места в община Плевен
ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването за периода 13 - 17 май
Община Плевен
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-Iv+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св.Св.Кирил И Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брестовец: Александър Петров, Бинка Парашкевова, Георги Кочев, Кв 83 Пи-Iv+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Младост, Св.Св.Кирил И Методий, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Тученица, Хаджи Димитър
На 13.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горталово: 071020- Местност Сушица, 078002, Vi-87 Кв.3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 13.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Горталово: 071020- Местност Сушица, Vi-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин
На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Ал.Стамболийски, Бачо Киро, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Кирков, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Марица, Прогрес, Филип Тотьо
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен
На 16.05.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ - Плевен: Ал.Стамболийски, Бяло Море/Н.Тинков/, Драгоман/Ц.Кисьов/, Кала Тепе, Ник.Д.Петков/В.Заимов/, Цар Самуил/В.Топалски/
На 14.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Плевен: Ал.Стамболийски, Драма, Емил Димитров/Марица/, Серес, Солун/Юнско Въстание/, Странджа
На 14.05.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Белмекен, Г.С.Раковски, Иван Вазов, Русе/Д-Р Бешев/
На 13.05.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Плевен: Божурица, Васил Петлешков, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Добри Чинтулов/Й.Никол/, Иван Тодоров, Копринка, Лозенка, Найден Геров, Орлица, Сторгозия
На 16.05.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ - Плевен: Браила, К.Охридски/Карл Маркс/, Москва, Републиканска, Русе/Д-Р Бешев/, Сергей Румянцев, Спартак, Христо Ясенов
На 17.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Плевен: България, Българска Авиациа /Индустр., Местн.Акчара
На 14.05.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Васил Априлов, Македония, Миладинови Братя, Парашкев Цветков, Пирин, Цоню Матев
На 15.05.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Плевен: Васил Ганчев, Захари Стоянов, Лозенка, Орлица, Петър Берон, Ст.Стамболов/Черв.Звез/, Стефан Стамболов
На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Гюмюрджина, Емил Димитров/Марица/, Кукуш, Странджа, Хаджи Димитър, Цар Иван Шишман
На 15.05.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Железничар, Крали Марко/Мл.Гвардия/, Люляк, Сторгозия
На 15.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Иван Вазов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Цоню Матев
На 17.05.2019 г. /09:30 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Местн.Акчара
На 15.05.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Плевен: Панайот Волов, Пирин, Цоню Матев
На 13.05.2019 г. /09:15 - 12:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ На 14.05.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ На 15.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Сторгозия
На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Радишево: Васил Априлов, Г.С.Раковски, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил И Методий, Китка, Климент Охридски, Милин Камък, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи
На 13.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил И Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 17.05.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: 000374, Ал Димитров, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Вола, Кракра, Маршал Толбухин, Одерец, П Р Славейков, Панагюрище, Шейново
На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Ал.Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил И Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, Местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание