Наградиха деца, ученици, учители и директори по повод 24 май - вижте всички отличени! - pleven.utre.bg

Наградиха деца, ученици, учители и директори по повод 24 май - вижте всички отличени!

24 май 2019, 15:47 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    Община Плевен

Наградите връви кметът Георг Спартански

Традиционни награди в областта на културата и образованието на Община Плевен по повод 24 май кметът Георг Спартански връчи на деца, ученици, учители и директори на церемония в зала „Катя Попова”.

Отличените тази година са:

І. ЗА ПОСТИЖЕНИЯ В ОБЛАСТТА НА ИЗКУСТВОТО

Деца

Децата от ДГ „Слънце”

Ева Славчева

Габриела Маринчева

Елица Симеонова

Дивна Обретенова 

Ръководители:

Силвия Моневска

Ивета Христова

Виргиния Борисова

Деца от ДГ „Иглика”

Мария Анова

Йоана Бъчева

Рая Бекярова

Калина Терзиева

Дарин Димитров

С ръководител Захаринка Панталеева

ІІ КОЛЕКТИВНА НАГРАДИ

1.Колективна награда за фолклорна вокална група „Игличе”от ДГ „Иглика”, спечелили първо място и златен медал от Националния детско-юношески конкурс за музикално изкуство „Орфееви таланти” с ръководител Таня Халова

2.Колективна награда за децата от група „Звездички” при ДГ „Кокиче”, спечелили първо място на Международния детски конкурс „Южни слънца” и Националния фестивал на руската поезия, песен и танц с ръководители Красимира Колева и Галя Нанкова

3.Отбор „Незабравка” при ДГ „Незабравка”, заел първо място на Гимнастрада с ръководител Мариана Козова

Център за  ученическо, техническо и научно творчество

Ученици

Виктория Георгиева

Никол Ванева

Светослава Печева

Магдалена Пачева

Ивана Найденова

С ръководител Даниела Вълова

и

Никола Симов

Стефка Огнянова

С ръководител Клаида Дойчинова

 

Център за работа с деца

Формациите, които донесоха призови места от Международен детски фестивал „Млади таланти” 2019,  Национален конкурс за изпълнители на народна музика „Дунавски славей”, Национален конкурс „От Коледа до Васильовден” и Международен детски конкурс „Южни слънца”

Смесен хор „Звъника” с ръководител Ваня Делийска

Школи по изобразително изкуство с ръководител Вяра Савова

Народен хор при ДЮФА „Нашенчета” с ръководител Николина Спасова

Народен оркестър при ДЮФА „Нашенчета” с ръководител Йордан Спасов

Танцов състав при ДЮФА „Нашенчета” с ръководител Огнян Летов

Акордеонно трио с ръководител Ценка Тодорова

И учениците:

Маргарет Георгиева

Виктор Доков

Лъчезар Точев

Велислава Кожухарова

Антония Томова

Джими Стефанов

Стефан Стефанов

Йоан Василев

с ръководител Мария Русева

 

ІІ.  ПОСТИЖЕНИЯ В ОБЛАСТТА НА ОБРАЗОВАНИЕТО - УЧЕНИЦИ и ТЕХНИТЕ УЧИТЕЛИ

НУ „Христо Ботев”

Деца

Николай Цветанов

Йордан Иванчев

Кристина Манчева

Ема Динкова

Мартин Попов

Валентин Христов

Георги Михайлов

С ръководители:

Румяна Михайлова

Йонита Милова

Милена Георгиева

Нели Цветанова

Лилия Дамянова

НУ „Единство”

Ученици

Станислав Петров

Мадлен Димитрова

Никол Любомирова

Ивайло Минчев

С ръководители:

Стелиян Петров

Юлия Кълбова

Людмила Йотова

ОУ „Д-р Петър Берон”

Ученици

Йоана Маркова

Лора Бейкова

Далия Аладжова

Ръководител: Любимка Петкова - Вутова

ОУ „Васил Левски”

Ученици

Даниел Димитров

Кристина Върбанова

Ръководител: Богомила Милчева

ОУ „Валери Петров”

Ученици

Рая Костова

Нора Рашева

Цветан Димитров

Виктор Христов

С ръководители:

Искра Арабаджиева

Христинка Илиева

Димитър Димитров

Емилия Цонева

ОУ „Лазар Станев”

Ученици

Елица Симеонова

Цветослав Драганов

Учител: Росица Денчева

СУ „Стоян Заимов”

Ученик

Божидар Станев

Ръководител: Павлина Василева

СУ „Пейо Яворов”

Ученик

Цветан Георгиев

СУ „Иван Вазов”

Ученици

Гергана Христова

Борис Йорданов

Габриела Лилянова

Рая Маринова

Гергана Младенова

Теодор Гевреков

Денислав Стоев

Калина Василева

И ръководители:

Силвия Георгиева

Маргарита Стефанова

Станка Ненчева

Диляна Ангелова

Държавна финансово-стопанска гимназия „Интелект”

Ученик

Виктория Вълкова

Ръководител: Йоана Лазарова

Математическа гимназия „Гео Милев”

Ученици

Ани Георгиева

Георги Тончев

Кристиан Милев

Кристиан Георгиев

Ева Русева

Катрин Нинова

Валентин Филипов

Ръководители:

Рени Тодорова

Елена Томева

Георги Чудомиров

Миланка Дечева

Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици

Ученик

Пламен Георгиев

Ръководител: Светла Тодорова

 

ІІІ.  НАГРАДЕНИ УЧИТЕЛИ И ДИРЕКТОРИ НА ПЛЕВЕНСКИ УЧИЛИЩА И ДЕТСКИ ГРАДИНИ, СЪГЛАСНО ПРАВИЛА ЗА ГОДИШНИ НАГРАДИ В СИСТЕМАТА НА ОБРАЗОВАНИЕТО В ОБЩИНА ПЛЕВЕН

ДИРЕКТОРИ

  1. Румяна Цветкова Николова - директор на ДГ „Теменуга”
  2. Цветелин Ненчев Горанов - директор на НУ „Хр. Ботев”
  3. Лилия Маринова Борисова - директор на ОУ „Цв. Спасов”
  4. Татяна Михайлова Христова - директор на ОУ „Св. Климент Охридски”
  5. Малинка Димитрова Маринова - директор на Професионална гимназия по туризъм

УЧИТЕЛИ

  1. Наталия Теодосиева Ботева - НУ „Хр. Ботев” - Плевен
  2. Камелия Александрова Кръстева - ОУ „Д-р Петър Берон” - Плевен
  3. Мая Мелкова Цветкова - ОУ „Св. Климент Охридски” - Плевен
  4. Тодорка Николаева Бельовска - ОУ „Васил Левски” - Плевен
  5. Анка Иванова Иванова - ОУ „Лазар Станев” - Плевен
  6. Веска Кирилова Шоричелова - ОУ „Васил Левски” - Беглеж
  7. Людмила Бояджиева - ПГПЧЕ - Плевен
  8. Йоана Димчева Лазарова - ДФСГ „Интелект” - Плевен
  9. Цветанка Георгиева Андреева - МГ „Гео Милев” - Плевен
  10.  Павлина Данаилова Василева - СУ „Стоян Заимов” - Плевен
  11.  Иванка Петкова Делийска - ЦПЛР – ЦРД - Плевен
  12.  Иглика Боянова Влахова - ДГ „Гергана” - Плевен
  13.  Росица Стефанова Георгиева - ДГ „Пролет” - Плевен
  14.  Таня Найденова Халова - ДГ „Иглика” - Плевен
  15.  Мими Иванова Радулова - ДГ „Щастливо детство” - Плевен
  16.  Галя Севдалинова Великова - ДГ „Незабравка” - Плевен
  17.  Ана Димитрова Христова - ДГ „Слънце” - Плевен


Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета