Плевенските огнеборци с отлично представяне и медали на Републиканското!

Отборът завърши на пето място в комплексното класиране

Плевенските огнеборци се представиха страхотно на Републиканския преглед в Пловдив! Както вече писахме, в надпреварата по пожароприложен спорт, която се проведе на лекоатлетическия стадион в парк "Отдих и култура", участваха над 400 състезатели от 27 области в страната – мъже, жени, юноши и девойки на възраст от 12 до 18 години и представителния отбор на ФПБЗН-МВР.

Равносметката: отборът на РДПБЗН - Плевен финишира пети в комплексното класиране и спечели бронзов медал в дисциплината "Пожарна щафета 4 х 100 м с препятствия".

Припомняме, че вчера Виктор Блажев oт плевенския тим завоюва сребро при младежи от 15 до 16 години и бронз при младежи старша от 16 до 17 години!

Отлично представяне и заслужени призове за плевенските огнеборци, които за пореден път показаха, че са сред най-добрите в пожароприложния спорт у нас!