01-06-2019, 16:53

СК по Триатлон "Борислав Доков" - Плевен

plevenutre.bg

СК по триатлон "Борислав Доков" - Плевен завоюва нови отличия

Нови 3 индивидуални медала и 2 щафетни приза за СП по триатлон "Борислав Доков" - Плевен на турнир по Крос Триатлон гр. Баня.
При най-малките Валентин Илиев се класира първи, при деца до 13г. Борис Божанов е трети, а при мъжете Иво Илиев за поредна година е на първо място. При щафета отборът на малките в състав Деница Георгиева - плуване, Валентин Илиев - колоездене и Ивайло Кацарски - бягане финишираха на 3 място, голямата щафета в състав Валентин Грижов - плуване, Иво Илиев - колоездене и Преслав Петков - бягане завършиха на 1 място.

Всички останали състезатели се бореха мъжки и все повече се доближават до медалите. Сблъскване с велосипеди попречи на Преслав Петков попречи да се качи на стълбичката, но другият път ще внимава повече, информират от клуба.