ОФК Спартак завърши 0:3 срещу Хебър /Пазарджик/

21-07-2019, 13:24

архив

pleven.utre

Спорен червен картон за Станислав Антонов беляза двубоя

Плевенският Спартак се завърна във Втора професионална футболна лига с 0:3 в Брацигово срещу Хебър /Пазарджик/. Двубоят е от първия кръг на първенството. Плевенчани демонстрираха бързи контраатаки, но в 21-ата минута грешка в защита позволи на Янко Ангелов да открие резултата в полза на Хебър. След попадението плевенчани бяха по-добрия отбор на терена. Превесът им се запази до средата на втората част, когато съперник се измъкна сам срещу Станислав Антонов, който излезе да го пресрещне, нападателят шутира, вратаря изби с коляно и топката падна на ръката му. Това доведе до спорен червен картон от страна на рефера и фаул, изпълнен от Асен Георгиев и довел до 0:2. Третото попадение реализира Тодор Чаворски от дузпа.