Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица в община Плевен - pleven.utre.bg

Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица в община Плевен

08 септември 2019, 07:15 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    plevenutre.bg

ЧЕЗ предупреждава за планирани прекъсвания на електрозахранването

Община Плевен

На 09.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 13.09.2019 г. /16:30 - 17:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Плевен: Бреза 1, Бряст 6, 2, Кайлъка, Местн. Кайлъка Задядрениязавод, Местн. Стража I Вилна Сграда, 3, 331а, Местн. Чаира Почивна База, местност Стража 701 83, Райски Кът 19, Стража, Стража 701 318к, Явор 15, 17, 21, М-Стстражата-1

На 09.09.2019 г. /08:15 - 12:00 ч./ - Плевен: Георги Кочев 94

На 09.09.2019 г. /08:30 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 13.09.2019 г. /17:15 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Плевен: Дружба М. Момингеран

На 09.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 11.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Акд. Й. Трифонов 8, 16, 35, 19, 21, 20, 22, 19а, 29, 18, 34, 30, 37, 33, 23, 24, 14, 28, 25, 26, 10, 12, 32, 13, 19а, 17, 31, Десети Декември 65, 142, 71, 75, 134, 140а, 67, 138, 140, 73, 69, 144, 136, 146, Ем. Васкидович/Аврора/ 83, 108а, 100, 84, 98, 87, 95а, 104, 102, 94, 93а, 87а, 96, 108, 106, 89, 98а, 99, 77, 94а, 90, 91, 95, 82, 93, 79, 85, 97, 99а, 92, 91а, 102а, 96а, 100а, Йордан Йовков 23, Русе/Д-Р Бешев/ 64 На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бохот: Птицезавод Ет Орхидея Мебел Татяна Пъшева, ;Арарат Еоод, ;Квант 2001 Оод

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Генерал Тотлебен 6а, 10, 8, 14а, 14, 4, 2, 12, 6, 3, Железничар 10, 27, 13, 29, 18, 16, 7, 15, 5, 25, 1, 14, 18, 12, 23, Крали Марко/Мл. Гвардия/ 12, 12, 16, 14, 11, Лъчезарна 31, 27, 12а, 8а, 22, 30, 8, 33а, 7а, 20, 14, 7, 9, 12, 24, 5, 34, 14а, 10, 32, 6, 29, 26, 18, 35, 11, 16, 33, 26а, Люляк 19, 29 Гж, 25б, 27, 18, 23, 14, 16, 21а, 21, 33, 25, 15, 14а, 7, 5, 6, 29, 25а, 19а, Мрамор 14, 8а, 6, 13, 4, 10а, 1, 8, 10, 2, 16, Мъглиж 9, 11, Рудозем 14, 6а, 5, 8, 6, 12, 3, 4, Сторгозия Железничар, 18, 133, 19 Железничар, 109, 131а

На 09.09.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Плевен: Петър Берон 23, Сторгозия 54, 50, 54а, М/У Бл 50 и Бл 51, С/У Бл. 51, 51б, 51, М/У Бл50 и Бл 51, 51а, 150а, 50а На 09.09.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 10.09.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ На 12.09.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Ал. Стамболийски 12, 1, 10, 6, 8, 14, Бяло Море/Н. Тинков/ 49, 47, 55, 47а, 51, 40, 45а, 42, 53, 43, Драгоман/Ц. Кисьов/ 16, 21, 14, 18, Кала Тепе 12, 8, 32, Уо, 3, 28, 10, 30, 3 Спортна Зала, 24, 24 С/Узаласпартак, 6, Ник. Д. Петков/В. Заимов/ 16, 11, 17, 15, Цар Самуил/В. Топалски/ 91, 93, Учителски Институт-Стол, У-Ще, Дърводелска Работилница, Учителски Институт

На 10.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: 212143, 272090, 377034 На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: 212143

На 10.09.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Плевен: Катя Попова 27, 27а, 29, Руй 13, Христо Ботев 112, 110, 120, 114, Шар Планина 15, 16, 12, 21, 13, 9, 17, 7, 5, 3, 19, 11, 1, 14

На 10.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 11.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 12.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Бъкстон 7, Васил Левски/Г. Димитр/ 9, Възраждане 1, Д. Константинов/Ц. Спасо/ 16, 12а, 12, 18, 10, Иван Вазов 12, Освобождение 1, 5, Свободата 2, 1, 15, 20, 25, 25, 21, 14, Цар Борис III 3, 1, Цар Симеон/Т. Луканов/ 12, 5, 9, 4, 14, 10, 7, 4а, 8, 6, 3, 13, 20, 2, 11

На 10.09.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Плевен: Кокиче 13, 7, 4, 15, 11, Огражден 2, 6, 4, Сторгозия 53а, 53, 54

На 10.09.2019 г. /10:45 - 13:00 ч./ - Плевен: Сторгозия до Бл 61, 61

На 10.09.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Сторгозия 108, 68, Шпк-2, 160, Сторгозия Шпк 3

На 10.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Владимир Бурмов 14б, 14в, 14а, 18, 17, 15, 26а, 17а, 32, 28а, 19, 14, 12, 30, 36, 16, 18б, 28, 15а, 18а, 26, 36а, 34, 20, Елин Пелин 29, Лозенка 66, 58, 60, 60а, 62, 64, Сторгозия 5, 1

На 10.09.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Кала Тепе 21, 29, 27, 23, 25, Княз Борис I/В. Ангелов/ 65, 32а, 69, 34, 65а, 51, 85, 81, 30, 51а, 87, 34а, 83, 40, 36, 89, 32, 61, 45, Майска 19, 31, 18, 27, 15, 29, 20а, 20, 30, 23, 21а, 26, 25а, 28, 24, 22, Цар Самуил/В. Топалски/ 59, 67, 55, 55 Уо, 65, 57, 61, 63, 37, 45, 39, 53, 35, 31, 13

На 11.09.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Плевен: Ангел Войвода 12, Генерал Столетов 27, 35, Драгаш Войвода/Ал. Дими/ 21, 20, 25, 14, 18, 20а, 17, 9, Индже Войвода/Хр. Кърпа/ 16, 19, 17, 16 ателие, Петко Войвода/8 Март/ 10, 24, 20, Страхил Войвода/С. Едре/ 24, 37, 29, 21, 22, 26, 15

На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Vі-319, Кв. 50, Асен Златаров 1, Витоша 1, Иван Вазов 50, 19, 23, 13, 27а, 52, 29, 62, 31, 15а, 64, 21, 44, 25, 13а, 60, 33, 54, 17, 42, 27, Изгрев 1, 8а, 7, 5, 8, 6, 10, 12, 6а, Искър 39а, 23а, 37, 10, 29, 25, 23, 39, 31, 38, 6, 15, 8, 35, 33, Кострама 6, 4, 8, 2а, 2, Любен Каравелов 11, 15а, 15, 20, 10, 25, 13, 16, 26, 21, 28, 14, 12, 27, 22, 23, 19, 18, Майор Шонцу 20, 27, 29, 21, 41, 38, 24, 43, 15а, 16а, 23, 31, 15, 12а, 19, 28, 37а, 30, 22, 11, 16, 36, 12, 32, 26, 39, 45, 56, 18, 25, 17, 14, 33, 37, 13, 35, 34, Митко Палаузов 2, 5, 6, 8, 3, Отец Паисий 8, 7, 4, 1, 5, 2а, 6, 10, 12, 3, Панайот Хитов 5, 18, 1, 7, Подполк Николае Нанкович 2, 5, 10а, 12, 7, 16, 4, 6, 8, 14, 18, 9, 55, 10, 11, Редник Грегоре Йон 6, 12, Скобелев 16, Слави Алексиев 17, Тулча 3, 15, 11, 13, 5, 1, 4, 4а, 2, 9, 7

На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Генерал Тотлебен 5, 9, 21, 22, 15, 13, 23, 34, 1а, 11, 30, 26, 25, 17, 32, 7, 29, Люляк 36, 32, 4, 6, 3, 30, 43, 28, 35, 43а, 22, 37, 37а, 34, 5, 36а, 41, 24, 35 А, 49, 2, 26, 47, 45, 41а, Мир 1 Люляк, 13, 8, Рудозем 2, Сторгозия 153, 141

На 11.09.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ - Плевен: Сторгозия 118, Пазар, 21, 117г, 26а, 26, 117, 48, 51, 36 На 11.09.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Плевен: Ал. Стамболийски 22, Мария Кюри Уо, 20, Ник. Д. Петков/В. Заимов/ 26, 28, 24, 20, 22, Гпче

На 11.09.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ - Плевен: Ангел Войвода 6, Драгаш Войвода/Ал. Дими/ 7, Мануш Войвода/Л. Вешков/ 20, 12, 22, 18, Мара Денчева 27, 40, 26, Петко Войвода/8 Март/ 8, 6, 9, 7, Христо Ботев 73-75

На 11.09.2019 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Плевен: Дойран/Толбухин К. Златарев/ 50а

На 12.09.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бохот: 1-ви Май 1 Водната Кула, 3, 192008 Над Село, IV-860 Кв. 1, Ал. Стамболийски 17, 31, Бачо Киро 9, 11, 6, 7, 3, 8, 13, 4, 7а, 5, 1, Бенковски 9а, 2, 5, 10, 1, 4, 3, 7, Борис Шаранков 11, 23, 13, 7, 32, 12, 44, 25, 9, 14, 1, 28, 27, 8, 22, 10, 30, 40, 16, 18, 36, 20, 5, 38, 2, 19, 26, 4, 42, 3, 17, 34, 15, 24, Боровец 2, 11, 13, 9, 1, 5, Бузлуджа 27, 18, 28, 24, 22, 5, 20, 13, 6, 8, 17, 10, 9, 7, 16, 23, 8а, 12, 26, 4, 14, 31а, 29, 25, 31, 21, 15, 1, 11, 2, Вапцаров 1, 8, 4, 10, 9, 14, 2, 5, 12, 6, 8а, Васил Левски 12, 8, 14, 5, 16, 9, 11, 10, 18, 13, 13а, 2, 15, 6, 4, 3, 2, Вит 3, 2, 4, 1, 6, 1а, Г. С. Раковски 5, 1, 1а, 3, Ген. Скобелев 2, 4, 6а, 1, 6, Ген. Столетов 1, 3, 10, 2, 5, 9а, 8, 7, 6, 9, Дунав 17, 15, 33, 5, 9, 3, 35, 23, 31а, 1, 29, 11, 25, 19, 21, 31, 15а, 27, 13, 33а, 39, 41, Иван Вазов 8, 4, 10, 2, 6, 4, Искър 6, 2, 3, 8, 5, 7, 9, 1, Кацарска 3, 5, 7, 18, 23, 19а, 15, 11, 2, 19, 6, 20, 8, 14, 13, 16, 10, 12, 25, 9, 17, 22, 4, Кирил и Методий 3б, 8, 2, 14, 7а, 4, 16, 10, 1, 7, 3а, 5, 6, 18, 12, 9, 3, Любен Каравелов 14, 3, 5, 24, 4, 18, 30, 34, 36, 28, 32, 8, 20, 10, 16, 22, 6, 7б, 12, Марица 2, 4, 1, местност Над Село, местност Стадиона, Мусала 18, 3, 12, 5, 20, 10, 1в, 16, 22, 14, 1, 6, 4, 2, 1а, 8, Никола Петков 16, 13, 11, 19а, 17а, 23, 33, 14, 20а, 39, 17, 15а, 29, 27, 20, 31, 24, 37, 19, 15, 21, 22, 35, 9, 18, 25, 12, 8, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 10, 7, 8, Осъм 18, 16, 5, 1, 4, 10, 6, 8, 7, 3, 12, 2, 14, Паисий 4а, Петко Д. Петков 3, 1, 53, 45, 51, 47, 39, 33, 43, 32, 32а, 31, 28, 30, 37, 20, 35, 41, 5, 6, 19, 11, 2, 29, 21, 9, 14, 4, 16, 23, 17, 18, 7, 10, 13, Пирин 3, 2, Пирогов 1, 4, 2а, 5, 3, Радецки 6, 3, 4, Рила 7, 4, 2, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 4, 5а, 3, 2, 1, Стамболийски 21, 24, 1, 16, 10, 22, 2, 23, 4, 27, 26, 9, 10б, 18, 14, 13, 20, 10а, 5, 6, 11, 12а, 7, 15, 17, 12, 3, 8, 19, 40, 59, 63, 44, 57, 61, 71, 54, 60, 56, 55, 73, 41, 42, 5, 36, 49, 53, 43, 38, 47, 46, 65, 37, 51, 48, 39, 69, 45, 62, 67, 58, 52, 31, 50, Стара Планина 4, 7, 5, 1, 6, 2, 3, 10, 12, 8, Стефан Караджа 5, 2, 1, 3, Стопански Двор, Странджа 1в, 1б, 41, 1, 4, 1а, 6, 8, 2, Струма 7, 5, 4, 14, 13, 12, 8, 1, 11, 2, 15а, 3, 10, 6, Трайчо Костов 18, 5, 2, 9, 6, 8, 4, 16, 3, 14, 10, Хаджи Димитър 4, 1, 3, 2, 3а, Христо Ботев 4, 1, 9, 20б, 2, 12, 8, 6, 5, 18, 10, 24а, 16, 20, 7, 22, 3, 20а, 3а, 13, 48, 58, 21, 44, 60, 17, 40, 32, 21а, 50, 28, 15, 19, 38, 34, 25, 42, 30, 23, 46, 36, 54, 11, 36а, 52, 26, 33, 27, 60а, 35, 64, 29, 31а, 31, 37, Ю. А. Гагарин 3, 12а, 1, 4, 14, 6, 2, 5, 8, 9, 16, 7, 12

На 12.09.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Брестовец: Александър Петров 5

На 12.09.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Радишево: I - 280, XIII- 89 Кв. 34, Васил Априлов 2, 4а, Г. С. Раковски 5, 3, 1, Григор Пърличев 27, 3, 6, 11, 9, 18, 29, 23, 16, 7, 10, 4, 19, 22, 17, 1, 25, 13, 5, 8, Драва 1, Знеполска 8, 7, 6, 13, 3, 2, 4, 12, 1, 10, Ивайло 14, 10в, 28, 17, 24, 5, 27, 21, 5а, 8, 34, 16, 40, 23, 29, 12, 13, 26, 30, 10б, 38, 18, 11, 20, 22, 10а, 15, 9, 25, 7, 10, 31, 6, 1, 3, Кирил и Методий 31а, 12, 31, 23, 8, 35, 29, 37, 27, 21, 10, 14, 31б, 19, 25, 11, 1, 3, 5, 4, 6, 8, Уо ТП 7, 7, 17, 9, Център, Китка 3, 5, 7, 10, 14, 6, 13, 9, 11, 8, 1, 2, Климент Охридски Уо ТП 3, 15, 2, 35, 20, 26, 10, 21, 34, 12, 40, 11, 1а, 32, 5, 38, 16, 22, 42, 23, 14а, 36, 1, 24, 7, 27, 30, 25, 17, 6, 19, 4, Мадан 8, 6, Марибор 12, 22, 18, 3, 27, 24, 17а, 4, 21, 25, 28, 14, 9, 23, 19, 26, 8, 7, 1, 10, 6, 2, 13, 11, Милин Камък 3, 1, Мир 3, 5, 2, 1, Митко Палаузов 5, 13, 7, 15, 9, 1, 11, Нестор Марков 6, 2, 5, 4, 3, 1, Орлица 2, Пероника 7, 6, 1, 4, 10, 11, 9, 3, 8, 9а, Прилеп 29, Ралица 11, 9, 1, 12б, 7, 10, 14, 12, 5, 2, Република 2, 3, 4, 5, 1, Рила 1, 2, 2, Родопи 27, 29, 33, 25, 21, 23, 19, 37, 35, УПИ -XXV-283 Стр Кв 1, ХIх-573, O, Месност Ккукушин

На 12.09.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Тученица: Александър Стамболийски 4, 3, 6, 7, 8, 1, 1, Васил Левски Уо ТП5, 11а, 18, 15а, 17, 3, 2, 10, 12, 6, 8, 1, 16, 4, 14, Ген. Вл. Заимов 9а, 11, 7, 5, 9, 8, 5а, 6, 3, 6а, 2, 1, 4, Генерал Гурко 69, 52, 40, 38, 67, 44, 50, 46, 42, 38а, 48, 28, 25, 11, 23, 9, 7, 18, 3, 19, 30, 9б, 5, 9в, 4, 15, 12, 8, 22, 27, 21, 1б, 6, 1, 2, 10, 14, 17, 13, 20а, 36а, 34, 45, 57, 61, 36, 37, 29а, 29, 35, 32, 53, 41, 55, 61а, 51, 49, 59, 42, 63, 39, 33, 31, 47, Генерал Колев 2б, 1, 8, 4, 1а, 2в, 6а, 6, 3, Георги Бенковски Уо ТП 1, 14, 30, 17, 36, Център, 28, 29, 37, 40, 15, 13, 32, 38, 21, 39, 25, 23, 44, 42, 16, 31, 26, 30а, 22, 24, 35, 33, 34, 7, 4, 12, 8, 2, 10, 11, 6, 9, Георги Кочев 6, 9, 4, 3, 5, 7, Дамян Пешев 35, 3, 15, 21, 11, 9, 8, 19, 14, 18, 20а, 1б, 22, 10, 16, 5, 7, 13, 2, 6, 1а, 20, 23, 12, 6а, 30, 28, 29, 27, 30б, 26, 39, 37, 25, 36, 41, 40, 31, 42, 34, 38, 33, 32, Кайлъка 2, 6, 4, 1, Любен Вешков 4, 8, 9, 10а, 2, 12, 16, 18а, 5, 7, 1а, 24, 5а, 20, 10, 3, 14, местност Барата, местност Пасището Помпена Стация, Пирин 15, 4, 3, Радецки 6, 4, 3, 2, 1, Рила 5, 3, 8, 7, 2, 1, 4, Среброструй 3, 11, 17, 19, 1, 15, 9, Стара Планина 45, 8, 41, 47, 4а, 16, 43, 10, 14, 51, 6, 12, 4б, 37, 21, 7, 2а, 15, 1, 13, 11, 9, 29, 17, 19, 25, 33, 5, 27, 3, Стефан Караджа 4, 3, 2, 1, 5, 7, Страцин 9, 7, 5а, 8, 3, 5, 2, 4, 10, 6, Хаджи Димитър 14, 15, 19, 24, 16, 17а, 13, 11, 7, 20, 18, 17, 8, 22, 14а, Уо ТП 8, 2, 4, 3а, 1, 5, 3, Христо Ботев Центъра, 3, 10, 4, 1, 8, Уо ТП 9, Център, Кметсво, Детска Градина, Христо Смирненски 18, 19, 14, 20, 22, 9, 21, 25, 16, 23, 15, 11, 13, 1, 5, 4, 8, 6, Ю. А. Гагарин 28а, 34, 32, 28, 33, 1, 6, 7, 26, 17, 9а, 20, 16, 5, 23, 24, 4, 10а, 18, 21, 27, 22, 19, 8, 2а, 14, 25, 12, 11, 3, 18

На 12.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Бохот: 1-ви Май 1 Водната Кула, 3, 192008 Над Село, Ал. Стамболийски 31, Борис Шаранков 11, 23, 13, 7, 32, 12, 44, 25, 9, 14, 1, 28, 27, 8, 22, 10, 30, 40, 16, 18, 36, 20, 5, 38, 2, 19, 26, 4, 42, 3, 17, 34, 15, 24, Боровец 2, 11, 13, 9, 1, 5, Бузлуджа 27, 18, 28, 24, 22, 5, 20, 13, 6, 8, 17, 10, 9, 7, 16, 23, 8а, 12, 26, 4, 6а, 14, 31а, 29, 25, 31, 21, 15, 1, 11, Васил Левски 12, 8, 14, 5, 16, 9, 11, 10, 6, 4, 3, 2, Вит 3, 2, 4, 1, 6, 1а, Ген. Столетов 1, 3, 10, 2, 5, 9а, 8, 7, 6, 9, Иван Вазов 4, Любен Каравелов 14, 3, 5, 24, 4, 18, 30, 34, 36, 28, 32, 8, 20, 10, 16, 22, 6, 7б, 12, местност Над Село, Мусала 18, 3, 12, 5, 20, 10, 1в, 16, 22, 14, 1, 6, 4, 2, 1а, 8, Никола Петков 16, 13, 11, 19а, 17а, 23, 33, 14, 20а, 39, 17, 15а, 29, 27, 20, 31, 24, 37, 19, 15, 21, 22, 35, 9, 18, 25, Осъм 18, 16, 5, 1, 4, 10, 6, 8, 7, 3, 12, 2, 14, Пирин 3, 2, Радецки 6, 3, Рила 7, 4, 2, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 4, 5а, 3, 2, 1, Стамболийски 50, 31, Стефан Караджа 5, 2, 1, 3, Стопански Двор, Струма 7, 5, 4, 14, 13, 12, 8, 1, 11, 2, 15а, 3, 10, 6, Трайчо Костов 18, 5, 2, 9, 6, 8, 4, 16, 3, 14, 10, Хаджи Димитър 4, 1, 3, 2, 3а, Христо Ботев 33, 27, 60а, 35, 64, 29, 31а, 31, 37, 13, 48, 58, 21, 44, 60, 17, 40, 32, 21а, 50, 28, 15, 19, 38, 34, 25, 42, 30, 23, 46, 36, 54, 11, 36а, 52, 26, Ю. А. Гагарин 3, 12а, 1, 4, 14, 6, 2, 5, 8, 9, 16, 7, 12

На 12.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Владимир Бурмов 38, 38а, 42, 44, Лайка 41 Втора Атомна, 41, 31, Сторгозия 2 Атомна, 50

На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: VII 1814, Алексей Сегренски 9, Божин Гърков 7, 3, 9, 7а, 6, 10, 5, Бузлуджа 10, 14, 18, 19, 11, 16, 13, 17, 15, Вежен 12, 8, 13а, 13б, 3, 9, 6, 1, 5, 11, 13, 2, 4, 7, 10, Вола 17, 23, 25, 21, 14, 12, 10а, 19, 10, Георги Хаджиев 15, 28, 14, 26, 16, 24, 18, 11, 30, 21, 22, 10, 8, 19, 9, 12, 13, Девети Септември 59, 5, Димитър Дачев 14, Иван Вазов 14, 17, 15, 12, 19, 13, 21, Люлин 6, 2, 10, 9, 4, 8, 16, 3, 12, 1, 14, 18, 7, 20, Осогово 1, 6, 2, 5, 4а, 9, 8, 3, 7, 10, П Р Славейков 26, Плевен 19, 1, 8, 4, 14, 3, 6, 9, 15, 17, 7, 10, 12, 2, 11, 21, Родопи 17, Христо Ботев 22, 21, 11, 18, 18а, 20, 36, 5, 10, 15, 12, 9, 28, 26, 19, 16, 3, 30, 13, 32, 7, 17, 24, 23, Христо Смирненски 27, 29, 55, 49, 51, 47, 53, 25, 22, Цанко Бакалов 22, 32, 41, 30, 39, 38, 34, 28, 43, 26, 53, 34а, 24, 59, 57, 35, 37, 55, 40, Юмрукчал 1, 11, 2, 13, 16, 10, 12, 8, 15, 9, 6, 7, 3, 1а, 5, 4, 14

На 12.09.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ - Плевен: Б. Шивачев/Главинкова/ 14, 9, Васил Левски/Г. Димитр/ 60, Найчо Цанов 5 Абонатна Станция, 5

На 12.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Б. Шивачев/Главинкова/ 49, 45, 47, Васил Левски/Г. Димитр/ 131, 133, 129, 139, 137, Данаил Попов /В. Ленин/ 16 Аптека, 16, Ракитин 10, 17, 15, 9, 5, 7, 10а, 3, 1, 13, Хан Аспарух 4, 5, 3, 9, Цар Калоян/Б. Бараков/ 6 А, 10, 13а, 9а, 11, 14, 13, 4, 16, 12, 6, 3, 9

На 12.09.2019 г. /13:45 - 16:00 ч./ - Плевен: Бяло Море/Н. Тинков/ 2, 6, Възраждане Уо Гнс ТП 107, Димитър Тотев 1 У-Ще Единство, Дойран/ Толбухин К. Златарев/ Автокомбинат, 98, У-Щеединство

На 13.09.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Плевен: Неофит Бозвели/Ц. Аврам/ 7

На 13.09.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Плевен: Владимир Бурмов 38, Лайка 52, Сторгозия 24, 36, до Бл 36, 21, 3-та Поликлиника, 23, 36

На 13.09.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Плевен: Брацигово 27, 12, 22, 28, 20, 19, 7, 15, 15а, 14, 21, 17, 26, 13, 24, Велико Търново 10, 12, 9, Огоста 12, 7, 22, 15, 20, 19, 9, 11, 14, Русе/Д-Р Бешев/ 87 Мз, 87

На 13.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: местност Русково Бърдо 1

На 13.09.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ - Плевен: Неофит Бозвели/Ц. Аврам/ 12 Стомана, 12, П. К. Яворов 1, 10, 14, Панайот Хитов 5, Трапезица 10, Юрий Венелин 14, 12, 11, 15, 21, 10а, 10



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета