Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица в община Плевен - pleven.utre.bg

Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица в община Плевен

15 септември 2019, 11:18 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    plevenutre.bg

Планирани прекъсвания на електрозахранванет за периода 16 - 20 септември 2019 г.

Община Плевен  

На 17.09.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ - Бохот:   1-Ви Май 1 Водната Кула,3, 192008 Над Село , Iv-860 Кв.1, Ал. Стамболийски 17,31, Бачо Киро 9,11,6,7,3,8,13,4,7а,5,1, Бенковски 9а,2,5,10,1,4,3,7, Борис Шаранков 11,23,13,7,32,12,44,25,9,14,1,28,27,8,22,10,30,40,16,18,36,20,5,38,2,19,26,4,42,3,17,34,15,24, Боровец 2,11,13,9,1,5, Бузлуджа 27,18,28,24,22,5,20,13,6,8,17,10,9,7,16,23,8а,12,26,4,6а,14,31а,29,25,31,21,15,1,11,2, Вапцаров 1,8,4,10,9,14,2,5,12,6,8а, Васил Левски 12,8,14,5,16,9,11,10,18,13,13а,2,15,6,4,3,2, Вит 3,2,4,1,6,1а, Г.С.Раковски 5,1,1а,3, Ген.Скобелев 2,4,6а,1,6, Ген.Столетов 1,3,10,2,5,9а,8,7,6,9, Дунав 17,15,33,5,9,3,35,23,31а,1,29,11,25,19,21,31,15а,27,13,33а,39,41, Иван Вазов 8,4,10,2,6,4, Искър 6,2,3,8,5,7,9,1, Кацарска 3,5,7,18,23,19а,15,11,2,19,6,20,8,14,13,16,10,12,25,9,17,22,4, Кирил И Методий 3б,8,2,14,7а,4,16,10,1,7,3а,5,6,18,12,9,3, Любен Каравелов 14,3,5,24,4,18,30,34,36,28,32,8,20,10,16,22,6,7б,12, Марица 2,4,1, Местност Над Село , Местност Стадиона , Мусала 18,3,12,5,20,10,1в,16,22,14,1,6,4,2,1а,8, Никола Петков 16,13,11,19а,17а,23,33,14,20а,39,17,15а,29,27,20,31,24,37,19,15,21,22,35,9,18,25,12,8,6,5,4,3,2,1,10,7,8, Осъм 18,16,5,1,4,10,6,8,7,3,12,2,14, Паисий 4а, Петко Д.Петков 3,1,53,45,51,47,39,33,43,32,32а,31,28,30,37,20,35,41,5,6,19,11,2,29,21,9,14,4,16,23,17,18,7,10,13, Пирин 3,2, Пирогов 1,4,2а,5,3, Радецки 6,3,4, Рила 7,4,2,5,3,1, Средна Гора 5,4,5а,3,2,1, Стамболийски 21,24,1,16,10,22,2,23,4,27,26,9,10б,18,14,13,20,10а,5,6,11,12а,7,15,17,12,3,8,19,40,59,63,44,57,61,71,54,60,56,55,73,41,42,5,36,49,53,43,38,47,46,65,37,51,48,39,69,45,62,67,58,52,31,50, Стара Планина 4,7,5,1,6,2,3,10,12,8, Стефан Караджа 5,2,1,3, Стопански Двор , Странджа 1в,1б,41,1,4,1а,6,8,2, Струма 7,5,4,14,13,12,8,1,11,2,15а,3,10,6, Трайчо Костов 18,5,2,9,6,8,4,16,3,14,10, Хаджи Димитър 4,1,3,2,3а, Христо Ботев 4,1,9,20б,2,12,8,6,5,18,10,24а,16,20,7,22,3,20а,3а,13,48,58,21,44,60,17,40,32,21а,50,28,15,19,38,34,25,42,30,23,46,36,54,11,36а,52,26,33,27,60а,35,64,29,31а,31,37, Ю.А.Гагарин 3,12а,1,4,14,6,2,5,8,9,16,7,12

На 17.09.2019 Г. /08:45 - 10:15 Ч./ - Бохот:   Iv-860 Кв.1, Ал. Стамболийски 17, Бачо Киро 9,11,6,7,3,8,13,4,7а,5,1, Бенковски 9а,2,5,10,1,4,3,7, Бузлуджа 2, Вапцаров 1,8,4,10,9,14,2,5,12,6,8а, Васил Левски 18,13,13а,2,15, Г.С.Раковски 5,1,1а,3, Ген.Скобелев 2,4,6а,1,6, Дунав 17,15,33,5,9,3,35,23,31а,1,29,11,25,19,21,31,15а,27,13,33а,39,41, Иван Вазов 8,4,10,2,6, Искър 6,2,3,8,5,7,9,1, Кацарска 3,5,7,18,23,19а,15,11,2,19,6,20,8,14,13,16,10,12,25,9,17,22,4, Кирил И Методий 3б,8,2,14,7а,4,16,10,1,7,3а,5,6,18,12,9,3, Марица 2,4,1, Местност Стадиона , Никола Петков 8,12,8,6,5,4,3,2,1,10,7, Паисий 4а, Петко Д.Петков 3,1,53,45,51,47,39,33,43,32,32а,31,28,30,37,20,35,41,5,6,19,11,2,29,21,9,14,4,16,23,17,18,7,10,13, Пирогов 1,4,2а,5,3, Радецки 4, Стамболийски 21,24,1,16,10,22,2,23,4,27,26,9,10б,18,14,13,20,10а,5,6,11,12а,7,15,17,12,3,8,19,40,59,63,44,57,61,71,54,60,56,55,73,41,42,5,36,49,53,43,38,47,46,65,37,51,48,39,69,45,62,67,58,52, Стара Планина 4,7,5,1,6,2,3,10,12,8, Странджа 1в,1б,41,1,4,1а,6,8,2, Христо Ботев 4,1,9,20б,2,12,8,6,5,18,10,24а,16,20,7,22,3,20а,3а

На 18.09.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.09.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бохот

На 17.09.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ - Брестовец:   Александър Петров 5

На 18.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица:   Vі-319, Кв.50 , Асен Златаров 1, Витоша 1, Иван Вазов 50,19,23,13,27а,52,29,62,31,15а,64,21,44,25,13а,60,33,54,17,42,27, Изгрев 1,8а,7,5,8,6,10,12,6а, Искър 39а,23а,37,10,29,25,23,39,31,38,6,15,8,35,33, Кострама 6,4,8,2а,2, Любен Каравелов 11,15а,15,20,10,25,13,16,26,21,28,14,12,27,22,23,19,18, Майор Шонцу 20,27,29,21,41,38,24,43,15а,16а,23,31,15,12а,19,28,37а,30,22,11,16,36,12,32,26,39,45,56,18,25,17,14,33,37,13,35,34, Митко Палаузов 2,5,6,8,3, Отец Паисий 8,7,4,1,5,2а,6,10,12,3, Панайот Хитов 5,18,1,7, Подполк Николае Нанкович 2,5,10а,12,7,16,4,6,8,14,18,9,55,10,11, Редник Грегоре Йон 6,12, Скобелев 16, Слави Алексиев 17, Тулча 3,15,11,13,5,1,4,4а,2,9,7

На 19.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица:   Ал.Стамболийски 19,23а,23,15,7г,17,46,21,10,42,9,23б,7в,8а,8,44, Бачо Киро 14, Валтер Мъръчиняну 34,15,31,13,17,30,20,18,26,41,19,9,36,29,39,23,42,33,28,37,35,21,38,32,22,45,40,11, Вапцаров 4,5,6,3, Вардар 2,9,3а,4б,14,25,4,1,8,15,6,11,7,13,4а,12,3,3б, Васил Левски 6,3,4,15а,9,5,1,19,7,17,15,11,13, Георги Кирков 3,1а,1, Гоце Делчев 20,22,7,24,9,5,10,26,4,14,3а,3,16,97, Димитър Благоев 26,22,10,4,3,11,12,13а,24,9,8,20,13,16,18,6, Кв 13 А , Марица 13,5,11,15,21б,3а,13а,16,20,22,9,24,12,7,13б, Прогрес 8,2,12,4, Филип Тотьо 10,8,4а,4,3,5,6

На 18.09.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.09.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ласкар:   Алеко Константинов 4,9,6,5,7,1,3,2, Ангел Кънчев 5,7,9,13,11, Васил Коларов 11,6,9,8,4, Васил Левски 4,7,Уо Тп2,5,9,3,2,1,8, Георги Бенковски 3,11,5,2б,1,8,4,10,2,7, Гоце Делчев 7,9,5, Иван Вазов 7,3,8,5,3а,1а, Кратово 6,4,3,5,2,1, Н.Й.Вапцаров 6,8,12,10, Под Село , Рила 3,5, Стоп Двор , Стоян Едрев 16,29,20,22,18,7,24,20а,1,4,23,19,25,9а,27,8,35,13,2,21,3,15,33,9,11, Христо Ботев 39,Уо Тп1,61,55,69,9,59,17,63,43,22,45,4,8,31,32,67,13,2,57,51,1,21,37,30,14,10,29,2а,40,15,16,20,11,41,36,23,33,26,25,5,28,19,12,53,3,38,6,49, Христо Смирненски 6,8,2,4,10,4а,1, Чернялка 3,7,1,3а,5,9,17,11, Шипка 5,1,3,2

На 18.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 20.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Ласкар:   Ангел Кънчев 5,7,9,13,11, Васил Коларов 11,6,9,8,4, Васил Левски 4,7,Уо Тп2,5,9,3,2,1,8, Георги Бенковски 3,11,5,2б,1,8,4,10,2,7, Гоце Делчев 7,9,5, Иван Вазов 7,3,8,5,3а,1а, Н.Й.Вапцаров 6,8,12,10, Под Село , Рила 3,5, Стоп Двор , Христо Ботев 61,55,69,9,59,17,63,43,22,45,4,8,31,32,67,13,2,57,51,1,21,37,30,14,10,29,2а,40,15,16,20,11,41,36,23,33,26,25,5,28,19,12,53,3,38,6,49, Христо Смирненски 1

На 16.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мечка, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски 31,9,3,1,19,23,11,33, Антим I 4,2, Г.С.Раковски 2,8,4,10,1,6, Данаил Попов 25,10,23,19,5,9,11,27,7,15,17, Максим Горки 10,12,14,6,2, Никола Петков 3, Пещера 1, Първи Май 9,1,3,11, Рила 14,17,10,2,11,4, Стоян Заимов 3,4,6, Татар Махала 34,38,15,26,36, Тодор Александров 9,3,7,5, Ю.А.Гагарин 1,3,11

На 18.09.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.09.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен:   Алабин 1,11,5,10,14,22,2,12,19,21,23,7,18,4,15,9,17,27,16,8,20,31,3,25,29,13, Варна 2,5,4,6,1,10, Васил Левски 5,17,8,6,15,12,7,24,26,23,25,14,19,21,4,16,18,22,9,37,38,34,32,31,27,46,36,58,52,45,30,39,28,29,43,56,50,42,44,41,60,40,54,10,62,57,78,5,65,51,53,49,63,64,68,74,59,61,55,66, Вит 1,7,8,9,3,5,2, Волга 10,7,2,5,3,6,4, Гоце Делчев 5,4,8,10,3,2,1, Дон 2,1, Дунав 3,8,2,6,7,5,4,9,1, Елин Пелин 6,10,4,2,8, Иван Вазов 5,39,25,37,31,35,10,9,29,14,7,12,17,21,15,19, Исперих 16,7,1,4,2,12,3,5,8,11,9,10, Кирил И Методий 14,26,6,18,19,17,21,12,7,30,20,24,9,1,2,13,4,3,22,32,10,5,11,16,8, Краварник , Латинка 2, Любен Каравелов 2,3,7,1, Марица 2,6,8,4,1, Месност Коджакър , Места 2,4, Местност Трите Дърве , Никола Вапцаров 2,6,8,3,1, Огоста 1,3, Одеса 2, Осъм 3,1, Отец Паисий 13,11,9,18,14,7,8,6,1,4,5,3,10,2, П.Хитов 4,2, Панайот Волов 4,1,2, Пирин 7,5,1,13,9,17,19,11,3, Полтава 11,9,7,4,2,3,10,8,1,6, Раковски 3, Рила 13, Родопи 6,2,4, Росица 3а,10,17,21,12,7,9,4,24,28,6,34,22,30,20,14,15,11,23,3,16,13,18,25,2,26,19,8, Сергей Румянцев 11,10,21,23,6,8,14,13,15,12,4,20, Сливница 3,1,7,5, София 12,6,2,17,10,13,16,20,4,3,19,14,9,1,18,5,7,24,8,11, Странджа 10,11,16,15,1,7,2,5,3,6, Струма 12,15,17,2,4,6,9,16,10,14,7, Тимок 1, Тунджа 6,2,1, Хаджи Димитър 3,27,23,39,25,46,9,32,28,13,21,4,14,29,36,18,17,11,43,22,8,62,5,М-Ст Върха,10,31,20,41,34,26,15,2,19,55,30,12,7,57,16,47,1,53,37,44, Хан Омуртаг 8,2,1,4, Хан.Аспарух 2,5,20,24,22,6,28,7,13,3,26,9,19,17,8,1,12,10,15,16,11,18,14,40,34,27,44,38,30,36,42,32,25,21, Христо Ботев 3,4,15,13,20,9,17,18,34,32,12,24,22,29,19,16,23,6,11, Христо Смирненски 3,1,2,4, Чернялка 9,12,14,7,11,13,32,24,26, Шипка 23,33,2,19,9,21,5,17,10,11,32,12,6,25,15,3, Ю.А.Гагарин 6,9,5,16,14,17,28,12,1,2,26,15,10,20,19,8,4,3,18,30,21,24,22,23,41,31,43,38,47,39,48,34,36,35,25,

27,44,37,29,45,46,40, Янтра 2,4,6

На 16.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 18.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Плевен:   Акд.Й.Трифонов 8,16,35,19,21,20,22,19а,29,18,34,30,37,33,23,24,14,28,25,26,10,12,32,13,19а,17,31, Десети Декември 65,142,71,75,134,140а,67,138,140,73,69,144,136,146, Ем.Васкидович/Аврора/ 83,108а,100,84,98,87,95а,104,102,94,93а,87а,96,108,106,89,98а,99,77,94а,90,91,95,82,93,79,85,

97,99а,92,91а,102а,96а,100а, Йордан Йовков 23, Русе/Д-Р Бешев/ 64

На 18.09.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./   На 19.09.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен:   Ал.Стамболийски 12,1,10,6,8,14, Бяло Море/Н.Тинков/ 49,47,55,47а,51,40,45а,42,53,43, Драгоман/Ц.Кисьов/ 16,21,14,18, Кала Тепе 12,8,32,Уо,3,28,10,30,3 Спортна Зала,24,24 С/Узаласпартак,6, Ник.Д.Петков/В.Заимов/ 16,11,17,15, Цар Самуил/В.Топалски/ 91,93,   Учителски Институт-Стол,У-Ще,Дърводелска Работилница,Учителски Институт

На 16.09.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Плевен:   Асен Златаров 43,44,45,33,38,36,47,40,49,42,34,41,35,37, Веслец 16,14,8,12, Гена Димитрова 8,1,9а,6,6 А,5,4,9,12,6а,14,10,7,3, Генерал Ганецки 75а,34,60,56,41,54,64,44,36,59,52,63,71,57,75,53,42,58,77,67,69,32,47,73,37,65,40,35,61,49,39,45,38,62,55,48,43, Десети Декември 37,41а,41,45,44,42,38,38 Гж,40,38 А, Изгрев 5,10,3,6,4,1, Миладинови Братя 1,26,24,28, Неофит Рилски 35,47,37,56,58,45,39,54,43,41,52, Осогово 35,37, П.Р.Славейков 71,63,67,65, Пловдив 4,2,10,6,8, Христо Ботев 115 Гж,105,115,101,Пред 115,85 А,105 Гж

На 16.09.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Плевен:   Богданци 4,6, Бяло Море/Н.Тинков/ 15,17,20,19,9,30,4,28,13,24,5,16,7,21,11,29,26, Димчо Дебелянов 3,9,7,2,4,5,11, Драгоман/Ц.Кисьов/ 4,10,15,6,19,13,8,Рила,11,7б,17,7,12,15а, Дряново 3а,3,3б,1, Княз Борис I/В.Ангелов/ 4,12,20б,11,3,14,7,10,13,8,9,2,15,20,1,6,16, Хилендар 8,5,3,4,7,6

На 20.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Плевен:   Бреза 1, Бряст 6,2, Кайлъка , Местн.Кайлъка Задядрениязавод, Местн.Стража I Вилна Сграда,3,331а, Местн.Чаира Почивна База, Местност Стража 701 83, Райски Кът 19, Стража , Стража 701 318к, Явор 15,17,21,   М-Стстражата-1

На 17.09.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Плевен:   Бунтовник 3,1,5,7, Васил Друмев 4, Гоце Делчев 19,1,3,5,21, Дрин 1 Ат2,4,3,1,1 Гж2, Морава 16,17,26,28,21, Родопи 10,4

На 18.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 19.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Плевен:   Бъкстон 7, Васил Левски/Г.Димитр/ 9, Възраждане 1, Д.Константинов/Ц.Спасо/ 16,12а,12,18,10, Иван Вазов 12, Освобождение 1,5, Свободата 2,1,15,20,25,25,21,14, Цар Борис Iii 3,1, Цар Симеон/Т.Луканов/ 12,5,9,4,14,10,7,4а,8,6,3,13,20,2,11

На 18.09.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен:   Българска Авиациа /Индустр. , Сторгозия 70,Соу П.Яворов,Мг Гео Милев,111,50,Предтхвп,51,Тхвп

На 17.09.2019 г. /10:45 - 12:30 ч./ - Плевен:   Българска Авиациа /Индустр. 32, Георги Кочев 4 Пи Xxix 1270 Кв 617а, Изт.Индустриална Зона 134, Източна Инд. Зона Xxiv-1281 , Източна Индустриална Зона 617,130, Индустриална Зона 137,132, Местн.Западна Идустриална Зона , Хi А Кв.617

На 18.09.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен:   Ведрина 22,12,17а,11,24а,27,20,17,13,25,25а,24, Генерал Столетов 19а,19, Драгаш Войвода/Ал.Дими/ 8,8 Гж, Индже Войвода/Хр.Кърпа/ 24,12,10,12а,13,26,2,15,14а,11,14,9, Мара Денчева 25,13,24, Страхил Войвода/С.Едре/ 21, Христо Ботев 167

На 17.09.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Плевен:   Гена Димитрова 8,1,9а,6,6 А,5,4,9,12,6а,14,10,7,3, Изгрев 5,10,3,6,4,1, Кокиче 13,7,4,15,11, Миладинови Братя 1,26,24,28, Неофит Рилски 35,47,37,56,58,45,39,54,43,41,52, Огражден 2,6,4, П.Р.Славейков 71,63,67,65, Сторгозия 53а,53,54

На 18.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен:   Георги Костадинов 2,5, Георги Кочев 13, Милин Камък 23

На 16.09.2019 г. /09:15 - 10:00 ч./ - Плевен:   Георги Кочев 94

На 16.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен:   Жеравна 7, Рила 3,5,8

На 16.09.2019 г. /10:15 - 12:00 ч./ - Плевен:   Захари Зограф/Л.Станев/ 20,6а,18,51,16,14,49, Стара Гара 4, Сторгозия 4,3,До Бл 5,Бл.4

На 19.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Плевен:   Кайлъка   348,, 347,347,348

На 18.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен:   Кайлъка , Райски Кът 11, Сан Стефано 47

На 21.09.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Плевен:   Кайлъка 317,320,343,344,343,342,344, Мара Денчева 344

На 19.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Плевен:   Кайлъка 339,339,339а, Местн.Стража I , Стража I

На 17.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен:   Карлово 9 В,9,9 Тв

На 21.09.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен:   Сан Стефано 47а,47,47

На 18.09.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Плевен:   Стефан Караджа 47, Сторгозия 67,43,98б,47,3 Дап,27,49,65,64

На 18.09.2019 г. /10:15 - 12:00 ч./ - Плевен:   Сторгозия 33,13,14,13в,Последна Спирка, Упи-Iх Кв722 Сторгозия С/У Бл 15

На 17.09.2019 г. /14:15 - 16:00 ч./ - Плевен:   Сторгозия 43а,43,27,44,27а

На 16.09.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Плевен:   Сторгозия 9,110 Търг.К-С Габриеле,Търг.К-С Габриеле 110,5,Цдгеделвайс,8,12

На 17.09.2019 г. /13:15 - 15:00 ч./ - Плевен:   Сторгозия Добл.69,35,63,Добл.68,35,31,64,69,62

На 16.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 20.09.2019 г. /16:30 - 17:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Плевен

На 17.09.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ - Радишево:   I - 280 , Xiii- 89 Кв. 34 , Васил Априлов 2,4а, Г.С.Раковски 5,3,1, Григор Пърличев 27,3,6,11,9,18,29,23,16,7,10,4,19,22,17,1,25,13,5,8, Драва 1, Знеполска 8,7,6,13,3,2,4,12,1,10, Ивайло 14,10в,28,17,24,5,27,21,5а,8,34,16,40,23,29,12,13,26,30,10б,38,18,11,20,22,10а,15,9,25,7,10,31,6,1,3, Кирил И Методий 31а,12,31,23,8,35,29,37,27,21,10,14,31б,19,25,11,1,3,5,4,6,8,Уо Тп 7,7,17,9,Център, Китка 3,5,7,10,14,6,13,9,11,8,1,2, Климент Охридски Уо Тп 3,15,2,35,20,26,10,21,34,12,40,11,1а,32,5,38,16,22,42,23,14а,36,1,24,7,27,30,25,17,6,19,4, Мадан 8,6, Марибор 12,22,18,3,27,24,17а,4,21,25,28,14,9,23,19,26,8,7,1,10,6,2,13,11, Милин Камък 3,1, Мир 3,5,2,1, Митко Палаузов 5,13,7,15,9,1,11, Нестор Марков 6,2,5,4,3,1, Орлица 2, Пероника 7,6,1,4,10,11,9,3,8,9а, Прилеп 29, Ралица 11,9,1,12б,7,10,14,12,5,2, Република 2,3,4,5,1, Рила 1,2,2, Родопи 27,29,33,25,21,23,19,37,35, Упи -Xxv-283 Стр Кв 1 , Хiх-573 ,   O,Месност Ккукушин

На 17.09.2019 г. /08:45 - 10:15 ч./ - Радишево

На 19.09.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Славяново, Общ. Плевен:   Vii 1814 , Бузлуджа 10,14,18,19,11,16,13,17,15, Вола 17,23,25,21,14,12,10а,19,10, П Р Славейков 26, Плевен 19,1,8,4,14,3,6,9,15,17,7,10,12,2,11,21, Христо Смирненски 27,29,55,49,51,47,53,25,22, Цанко Бакалов 22,32,41,30,39,38,34,28,43,26,53,34а,24,59,57,35,37,55,40, Юмрукчал 1,11,2,13,16,10,12,8,15,9,6,7,3,1а,5,4,14

На 16.09.2019 г. /11:30 - 15:30 ч./ - Славяново, Общ. Плевен:   Адил Дервишев 6,1,6а,2,5,4, Ал Стамболийски 1, Алексей Сегренски 15,13,8,11, Анастас Тодоров 5а,1,10,4,9,18,7,22,20,3,14,6,8,14а,6а,16,11,5, Вежен 14,1, Витоша 1,10,6,4,3,9,13,8,5,7,11,2, Георги Кирков 4,5,6,9,11,1,3,8,7,10, Георги Хаджиев 2,5,4,6,1,3,8, Димитър Благоев 2а,29,9,14а,27,21,16б,25,1а,23а,19,10,8,1,17,23,20,18,14,29а,16,11,15,6,4,12,3,5, Козлодуй 8,10,1,2,4,3, Лиляна Димитрова 1, Петко Петков 1, Първа Общ.Дом Соц. Патронаж, Раковски 1а,4,5,1,3,5а,6,2,10,7,8, Родопи 11а,13,10, Стара Планина 1,2,5,3,9,7, Шар Планина 11,9,4,15,8,7,13,3,2,5,1,3а,10,6

На 19.09.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен:   Ал Димитров 5,3,24,20,18,18а,16, Асен Златаров 1,14,26,28,21,32,15,18,6,36,4,10,16,12,11,7,22,8,19,30,21б,22а,17,38,34,2,13,5,20,3,9, Батак 11, Бузлуджа 3,5,2,7,6,4,1,9, Вола 8,3,5,6,2,11,9,7,13,4, Кракра 4,7 А,1,7,5,2,6,3, Маршал Толбухин 53, Одерец 3,4,9, П Р Славейков 13,8,9,13а,24,10,14,21,11,15,3,12,18,6,2,5,23,7,4,16, Панагюрище 2,9,1,7,15,4,8,5,6,3,13, Шейново 10,8,15,19,20,21,3,23,11,17,1,14,5,12,13,27,18,9,6,7,16,4

На 20.09.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен:   Ал Стамболийски 13,1,38,3,10,15,30,8,5,14,6,2,36,11,16,32,18,22,2а,9,42,24,26,28,7, Г Димитров 19а,6,12,20,7,2,29,27,19,9,1,21,24,14,23,4,22,25,18,10,8,15,16,11а,11,26,5,13,17, Патриарх Евтимий 15,13,32,34,36, Пещера 1,4,2,1а,6, Цоню Матев 3,5,1, Чепеларе 9,6а,6,11,5, Чепино 9,4,7,5,3, Ямбол 2

На 20.09.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Славяново, Общ. Плевен:   Ал Стамболийски 27,23,46,31,50,52,33,56,44,40,25,58,54,48,60,62,17, Васил Левски 16,9,14,7,15,8,11,13,18,3,10,6,12,4,17, Лом 10,4, Марица 3,1,4, Мусала 14,18,16,12, Нова Загора 1,2, Отец Паисий 6,4,2, Троян 8,2,1,4,3,5, Чепеларе 9, Ямбол 13,8,7,16,17,11,15

На 18.09.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен:   Алексей Сегренски 9, Божин Гърков 7,3,9,7а,6,10,5, Вежен 12,8,13а,13б,3,9,6,1,5,11,13,2,4,7,10, Георги Хаджиев 15,28,14,26,16,24,18,11,30,21,22,10,8,19,9,12,13, Девети Септември 59,5, Димитър Дачев 14, Иван Вазов 14,17,15,12,19,13,21, Люлин 6,2,10,9,4,8,16,3,12,1,14,18,7,20, Осогово 1,6,2,5,4а,9,8,3,7,10, Родопи 17, Христо Ботев 22,21,11,18,18а,20,36,5,10,15,12,9,28,26,19,16,3,30,13,32,7,17,24,23

На 18.09.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Славяново, Общ. Плевен:   Анастас Тодоров 23,24,13б,22а,15,26,22 В,13, Вежен 30,38,27,25,17,33,29,20,40,24,23,15,22,18,26,32,28,45,31,41,19, Георги Кирков 12,10,21,20,15,18,27,22,19,11,16,13, Девети Септември 95,27,101,103,107,109,117,93,36,91,44,97,115,87,38,113,99,32,48а,30,111,83,46,42, Назъм Хикмет 3,4,5,11,8,10,1,2,6,9, Пенчо Славейков 47,27, Станке Димитров-Марек 37, Хималаи 23,14,18,19,21,22,28,24,19 А,12а,26,16,20а

На 19.09.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен:   Асен Златаров 42,40, Одерец 11, Стефан Караджа 3,2а, Суворов 6,5,1,7,9,1а,3, Христо Смирненски 8,3,11,4,1,2,7,5,54,6, Цанко Бакалов 21,14,23,17а,18,12,20,31,25,27

На 20.09.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен:   Белмекен 2,5,8,1,4,3,7, Д.Д.Баучър 3а,1,2,4, Димитър Благоев 30, Лиляна Димитрова 10,5,2,9,12,14,8,6,16,4,7,3, Оборище 10,16,8а,8,6,28,24,3,26,34,38,40,14,32,20,12,2,7,36а,4,30,1,9, Пенчо Славейков 8,3,2,4,6,1, Черни Връх 3,4,5,6,2,1

На 18.09.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен:   Генерал Бирюзов 6,32,10,26,8, Генерал Гурко 12,14,5,6,17, Д.Д.Баучър 6,7, Девети Септември 157,7,159,137,133,147,145,155,123,119,58,151,139,135,60,127,125,56,131,121,62,143,129,153,149, Димитър Благоев 58б,54,77,52,62,64,69,73,70,60,71,66,58,81,56,67,75,79, Изгрев 1,3,2,5,6, Лиляна Димитрова 17,21,2,33,15,27,24,23,19,35,28, Яворец 8,11,12,9,10,4,6,7,29,5,58,3,2,141

На 16.09.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен:   Гео Милев 25,2,1,3а,3,7,5,9,4, Девети Септември 16,31,27,43,29,57,51,45,33,47,49, Димитър Грънчаров 20,8,9,18,3,11,16,1,10,5,23,19,12,14,4,7,8а,21,13,6, Димитър Дачев 31,46,25,38,42,17,27,36,44,32,40,30,15,19,28,33,34,13,21,15а, Елин Пелин 20,11,6,9,3,19,12,4,17,14,2,1,15,7,8,18,16,10, Иван Вазов 1,7,5,13,3,8,4,10а,11,6,10,9, Маршал Толбухин 30,Пункт За Мляко, П К Яворов 15,17,13,4,19, Петрини 12,12а, Райко Даскалов 2,10а,8,4,10,12,14,6,16, Христо Ясенов 6,2,3,8,4

На 17.09.2019 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч./ - Тученица:   Александър Стамболийски 4,3,6,7,8,1,1, Васил Левски Уо Тп5,11а,18,15а,17,3,2,10,12,6,8,1,16,4,14, Ген.Вл.Заимов 9а,11,7,5,9,8,5а,6,3,6а,2,1,4, Генерал Гурко 69,52,40,38,67,44,50,46,42,38а,48,28,25,11,23,9,7,18,3,19,30,9б,5,9в,4,15,12,8,22,27,21,1б,6,1,2,10,14,17,13,20а,36а,34,45,57,61,36,37,29а,29,35,32,53,41,55,61а,51,49,59,42,63,39,33,31,47, Генерал Колев 2б,1,8,4,1а,2в,6а,6,3, Георги Бенковски Уо Тп 1,14,30,17,36,Център,28,29,37,40,15,13,32,38,21,39,25,23,44,42,16,31,26,30а,22,24,35,33,34,7,4,12,8,2,10,11,6,9, Георги Кочев 6,9,4,3,5,7, Дамян Пешев 35,3,15,21,11,9,8,19,14,18,20а,1б,22,10,16,5,7,13,2,6,1а,20,23,12,6а,30,28,29,27,30б,26,39,37,25,36,41,40,31,42,34,38,33,32, Кайлъка 2,6,4,1, Любен Вешков 4,8,9,10а,2,12,16,18а,5,7,1а,24,5а,20,10,3,14, Местност Барата , Местност Пасището Помпена Стация, Пирин 15,4,3, Радецки 6,4,3,2,1, Рила 5,3,8,7,2,1,4, Среброструй 3,11,17,19,1,15,9, Стара Планина 45,8,41,47,4а,16,43,10,14,51,6,12,4б,37,21,7,2а,15,1,13,11,9,29,17,19,25,33,5,27,3, Стефан Караджа 4,3,2,1,5,7, Страцин 9,7,5а,8,3,5,2,4,10,6, Хаджи Димитър 14,15,19,24,16,17а,13,11,7,20,18,17,8,22,14а,Уо Тп 8,2,4,3а,1,5,3, Христо Ботев Центъра,3,10,4,1,8,Уо Тп 9,Център,Кметсво,Детска Градина, Христо Смирненски 18,19,14,20,22,9,21,25,16,23,15,11,13,1,5,4,8,6, Ю.А.Гагарин 28а,34,32,28,33,1,6,7,26,17,9а,20,16,5,23,24,4,10а,18,21,27,22,19,8,2а,14,25,12,11,3,   18



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета