Отново играч на Спартак 1919 с гол за националния отбор на България!

България завърши наравно с Черна Гора - 2:2

Нападателят на Спартак 1919 Красимир Тодоров отбеляза първия си гол с националната фланелка! България завърши наравно - 2:2, с Черна Гора в първата от двете контролни срещи, които ще се изиграят.

Красимир започна като титуляр и отбеляза още в началото на срещата, след като получи пас, свали топката на земята и умело я прати в обратния ъгъл на вратаря. С този гол българите поведоха в резултата. Тодоров бе на терена 75 минути, след като бе изритан лошо и принудително заменен. На негово място се появи друг играч на Спартак 1919 (Плевен) - Йордан Желев. Желев отбеляза гол в предния мач за България от пряк свободен удар срещу отбора на Словакия. Георги Радев и Теодор Георгиев също се появиха в игра 15 минути преди края на срещата.

След два дни двата тима ще се изправят в още една проверка, след което двуседмичният лагер на националния отбор приключва.