Вижте къде ще спират тока в община Плевен през новата седмица - pleven.utre.bg

Вижте къде ще спират тока в община Плевен през новата седмица

29 септември 2019, 07:33 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    plevenutre.bg

ЧЕЗ съобщава за планирани прекъсвания на електрозахранването

Община Плевен  

На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Гривица:   Букурещ  4,6,7,9,1,2,3, Валтер Мъръчиняну  3,5,7,12,8,10,16,6,2,4,1,14, Гео Милев  6,4,5,8,10,2,1, Георги Кирков  8,16,13,2,4,13а,12,11,10,5,6,14,9, Георги Кочев  15,7,17,13,3,5, Димитър Благоев  2, Дунавия  3,1, Изгрев  2,4, Искър  11,4,15,9,11а,13,1,7,3,2,5, Любен Каравелов  1,2,6,7,4,3, Майор Шонцу  3,9,6,7,9а,5,4,1,10,2,8,8а, Москва  1,7,3, Подполк Николае Нанкович  1, Редник Грегоре Йон  8,9,2,1,6а,11,5,3,7,10,4, Христо Ботев  9,2,1,7,5,3

На 01.10.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:   I, Кв.67  , Алексей Сегренски  2, Батак  11,3,5,1,7,2,9, Васил Коларов  13,6,14,5,10,8,4,7,3, Димитър Дачев  5,9,16,4,18,8,24,2,26,1,7,22,12,11,6,10,20, Добри Войников  6,4,2,5,1,7, Лазар Станев  2, Маршал Толбухин  28,22,45,11,17,3,43,21,15,16,49,4,51а,10,14,1,25,9,13,3,35,5,33,20,31а,15а,37,41,19,31,18,47,5,7,3 А,39,51,24,72,12,23,3а, П Р Славейков  1, Патриарх Евтимий  18,12,26,Й,20,5,10,7,2,16,22,14,9,30,1,24,11,6,28, Петрини  8,1а,3,9,7,10,5,14,11,6,4, Първа  5, Рила  2,1,4, Родопи  3,7,1,5,4, Стоил Енчев  2,7,4,1,3,6,5, Христо Ботев  8,4,3,6,2, Чепино  Ул. Осв. Тп 22а

На 01.10.2019 Г. /09:15 - 13:15 Ч./ -  Плевен:   Пирот  17,6,10,14 Мз,11а,7,8,13,11,5,12,9,20,18,14, Хаджи Димитър  39,38

На 01.10.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Плевен:   Гренадирска  39,33-35,39 Гж,39 Г2, Юрий Венелин  16

На 01.10.2019 Г. /13:15 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Захари Зограф/Л.Станев/  24,22 Тв,22,24 Ат

На 02.10.2019 Г. /09:00 - 11:30 Ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:   Ал Стамболийски  66,68,35,37,41,45,47,55,43,49, Бяло Море  38,28,9, Варна  3,4, Васил Левски  21,20,19,23,22, Васил Петлешков  13, Ген Скобелев  2,11,3,5,9,4,1,7, Нова Загора  4,8,15,11,6,13,5,7,1,9, Осъм  13, Петко Петков  4,10,2,8,12,6,3,1, Петър Берон  3,2,5,4,8,10,6,1, Сергей Румянцев  16,14,11, Тополница  15,2,13,1,7,11,5,9, Троян  7,8,12,10,11,14, Хемус  3,4,5, Цанко Бакалов  3, Янко Сакъзов  5,2,4,8,13,17,10,1,12,3,15

На 02.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 03.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Люляк  4,52,73,67,50,71, Обединение  5,4,3,1а,1, Оряхово  1а,1,5,1б,3,2,3а,7,9, Сторгозия  95,94

На 02.10.2019 Г. /09:15 - 13:15 Ч./ -  Плевен:   Генерал Скобелев  12,8,18,10а,6а,6,10,16а,14, Пирот  1, Стоян Заимов  5,8,, 34,9,2,11,13,7,15,10, Янко Сакъзов  1,1 Слънце

На 02.10.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Плевен:   Сторгозия  53,54

На 02.10.2019 Г. /13:15 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Петър Берон  23, Сторгозия  54,50,54а,М/У Бл 50 И Бл 51,С/У Бл.51,51б,51,М/У Бл50 И Бл 51,51а,150а,50а

На 03.10.2019 Г. /09:15 - 13:15 Ч./ -  Плевен:   Хаджи Димитър  34,38,40,31,37

На 03.10.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Плевен:   Сторгозия  111,50,Предтхвп,51,Тхвп

На 04.10.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Генерал Владимир Вазов  57, Гургулят  68,60,64,46,48,70,62,50,42,66,40,44,58,72, Емил Димитров/Марица/  70,72,71,76,74,73,75, Кукуш  8, Мур/Болшевик/  45,52,28,42,38,31,21,35,39,46,30,28а,32,33,44,24,23,16,19,22,37,40,43,27,17,36,25,50,20а,20,54,48,34,41,29,26, Странджа  62,67, Цар Иван Шишман  3,1,30,19,5,55

На 04.10.2019 Г. /09:15 - 13:15 Ч./ -  Плевен:   Враня/Ат.Георгиев/  10,12,3,6,5,4,2,4а,7,10,1, Дойран/Толбухин К.Златарев/  164,160,158,166,162,168, Стоян Заимов  12,4,17,6, Хаджи Димитър  27,23,32,21,20,18,30,26,29,22,25,24,22а, Янко Сакъзов  12,1,17,13,13,7,6,8

На 30.09.2019 Г. /08:00 - 08:45 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 04.10.2019 Г. /16:30 - 17:15 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Плевен:   Дружба  Сервиз На Пежо, Местн.Чаира  Учебна База-Лвт,10,1,Каменоделска Работилница,Автосервиз,Произв.База-Мтп,База,Складова База, Чаталджа/Н.Доровски/  1

На 30.09.2019 Г. /08:40 - 09:20 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 04.10.2019 Г. /17:15 - 18:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Плевен:   Детелини  20,6,27,4,26,15,12,5,18,8,22, Месност Стражата  , Местн.Стража I  2417, Местност Стража  , Местност Стража 701  39, Местност Стражата  , Месттност Стражата  , Стража  , Стража 701  38, Стража I  2651,   Векоел

На 30.09.2019 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:   Адил Дервишев  22,13,38,25,8,30,36а,9,23,18,26,21,17а,10,11,20,15а,36,14,7,34,15,6,31,28,12,19,27,17, Генерал Бирюзов  3,5,7,18,14,16,15,13,3а,11,22,20,12,9,30,24, Димитър Благоев  51,49,44,24,36,57а,46,40,49б,28,33,57,59,47,31,26,65,39,34,55,38,43,49а,33а,45,65а,37,53,32,28а,41,47а,48, Кокиче  5,3,2,6,9,4,14,11,13,1,10,8, Лиляна Димитрова  18,11,13,16,20, Пенчо Славейков  13,26,24,22,20,19,14,28,21,16,18,17а,13а,7,25,11,12,32,15,10,27, Станке Димитров-Марек  24,10,13,6,22,1,5,7,20,16,4,27,24а,17,26,2,28,25,8,12,9,14,23,3, Хималаи  4,7,10,13,12,17,5,9,2,3,1,6,1а,8,15

На 30.09.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Плевен:   Генерал Гурко  5,6,7,2,8,1,13,3,9, Гълъбец  5,7,7а,3а,10а,3,10,8,2, Емил Димитров/Марица/  25,29,31,32,23,33,27, Кавала  4,14,16,12,6,2,10,2а,8, Тунджа/Б.Станчев/  4,8,6,2, Хаджи Димитър  62, Цар Самуил/В.Топалски/  129,115,133,125,42,123,135

На 30.09.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./   На 01.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./   На 02.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./   На 03.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./   На 04.10.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Георги Кочев  Кръстовище Гренадерска, Гренадирска  93,90,93а,До Сладк. Кооперация,96,97

На 30.09.2019 Г. /09:45 - 16:00 Ч./   На 01.10.2019 Г. /09:45 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Васил Априлов  12,8,10, Гренадирска  40,40 Гж, Прилеп  1,15

На 30.09.2019 Г. /11:30 - 13:30 Ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:   Ал Димитров  10,6,4,1,12,8, Бузлуджа  8, Вола  31,29, Девети Септември  3,4, Дунав  10,1,1а,2,8,3,4,7, Захари Стоянов  2,10,14,6,12,4, Иван Вазов  2,1, Маршал Толбухин  58,42,46,67,54,55,38,52,56,69,81,77,85,57,64,79,44,61,65,36,62,40,68,60а,50,60,52а,59,63,73,48,75, П К Яворов  2,7,3,11,5,9,1, Палаза  5,3а,8,2а,4,1,2,9,6,12, Райко Даскалов  52,29,18,15,9,22,7,46,54,17,21,23а,24,26,33,28,36,31,40,50,44,41,20,13,23,25,27,43,19,38,42,3,30,1,37,34,32,5,35,11, Росица  5,1,2,3,4, Спас Дупаринов  1,2, Струма  13,1,9,11,17,19, Янтра  4,2,5,3,1

На 30.09.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Георги Домусчиев  4,3,2,1,4 Зад Х-Л Плевен, Иван Миндиликов  8 Оф4

На 30.09.2019 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:   Адил Дервишев  1, Бяло Море  1,16,18,14,12,7,5, Васил Петлешков  8,6,2,5,14,9,1,11,10,4,3,12,7, Г Димитров  39,32,35,31,36,33,41,49,37,47,30,28,43,45,34, Милин Камък  3,17,13,12,16,2,7,8,14,11,9,5,4,18,10,15,1,6, Мусала  1,11,5,3,8,9,2,7,6,10, Първа  Гробищен Парк, Радецки  17,11,2,14,12,9,5,15,7,8,19,13,10,3,4,21,6, Сергей Румянцев  7,10,8,4,1,12,6,3,2, Цанко Бакалов  6,15,1,7,3,5,11,8,2,4,13, Чепеларе  4,5,2,3, Шейново  25, Ямбол  12,10,3,7,8,4,9,1,5,6



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета