Вижте къде ще спират тока в община Плевен през новата седмица! - pleven.utre.bg

Вижте къде ще спират тока в община Плевен през новата седмица!

06 октомври 2019, 07:30 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    plevenutre.bg

ЧЕЗ предупреждава за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията

Община Плевен  

На 07.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: Асен Халачев 11, 6, 12, 10, 2а, Вит 3, 5, 1, 2а, Дамян Пачев 38, 41, 31, 38а, 43, 33, 35, 37, 29, 32, 27, 45, 36, 30, 39, Кирил и Методий 17, 21, 15, 19, 10, Тодор Пенчев 39, 6а. , 8, 33, 21, 27, 6/, 35, 20, 10, 14, 25, 12, 21б, 16, 23а, 23, 37, 31, УПИ -Х, Христо Ботев 9

На 07.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Търнене: 10-ти Конгрес 11, 11-ти Конгрес 11, 16, 14а, 2, 5, 3, 1, 8, 12, 14, 6, 9, 7, Ал. Стамболийски 8, 15, 4, 5, 13, 6, 17, 7, 10, 9, 2, 3, 1, 11, Васил Априлов 11, 1, 3, 5, 8, 4, 2, 6, 10, 9, Ген. Скобелев 1, 5, 3, 7, Л. Каравелов 6, Лато Лачев 11, 14, 18а, 12, 16, 4, 3, 7, 13, 5, 2, 20, 6, 18, 10, 1, 8, 9, Найден Рачев 4, 36, 16, 28, 14, 34, 22, 32, 12, 1, 13, 9, 26, 18, 2, 30, 25, 8, 10, 6, 24, 7, 3, 20, 5, 11, Страцин 1, Христо Ботев 4, 33, 28, 13, 18, 24, 21, 10, 23, 9, 25, 6, 12, 29, 16, 31, 11, 26, 30, 20, 8, 17, 22, 19, 14, Цанко Церковски 3, 3а, 13, 1, Ю. А. Гагарин 3

На 07.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Б. Шивачев/Главинкова/ 49, 45, 47, Васил Левски/Г. Димитр/ 131, 133, 129, 139, 137, Данаил Попов /В. Ленин/ 16 Аптека, 16, Ракитин 10, 17, 15, 9, 5, 7, 10а, 3, 1, 13, Хан Аспарух 4, 5, 3, 9, Цар Калоян/Б. Бараков/ 6 А, 10, 13а, 9а, 11, 14, 13, 4, 16, 12, 6, 3, 9

На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радишево: I - 280, XIII- 89 Кв. 34, Григор Пърличев 27, 3, 6, 11, 9, 18, 29, 23, 16, 7, 10, 4, 19, 22, 17, 1, 25, 13, 5, 8, Ивайло 14, 10в, 28, 17, 24, 5, 27, 21, 5а, 8, 34, 16, 40, 23, 29, 12, 13, 26, 30, 10б, 38, 18, 11, 20, 22, 10а, 15, 9, 25, 7, 10, 31, 6, Кирил и Методий 31а, 12, 31, 23, 8, 35, 29, 37, 27, 21, 10, 14, 31б, 19, 25, Китка 3, 5, 7, 10, 14, 6, 13, 9, 11, 8, Климент Охридски УО ТП 3, Мадан 8, 6, Марибор 12, 22, 18, 3, 27, 24, 17а, 4, 21, 25, 28, 14, 9, 23, 19, 26, 8, 7, 1, 10, 6, 2, 13, 11, Мир 3, 5, 2, 1, Пероника 7, 6, 1, 4, 10, 11, 9, 3, 8, 9а, Рила 1, 2, УПИ -XxV-283 Стр Кв 1, ХIх-573

На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Букурещ 4, 6, 7, 9, 1, 2, 3, Валтер Мъръчиняну 3, 5, 7, 12, 8, 10, 16, 6, 2, 4, 1, 14, Гео Милев 6, 4, 5, 8, 10, 2, 1, Георги Кирков 8, 16, 13, 2, 4, 13а, 12, 11, 10, 5, 6, 14, 9, Георги Кочев 15, 7, 17, 13, 3, 5, Димитър Благоев 2, Дунавия 3, 1, Изгрев 2, 4, Искър 11, 4, 15, 9, 11а, 13, 1, 7, 3, 2, 5, Любен Каравелов 1, 2, 6, 7, 4, 3, Майор Шонцу 3, 9, 6, 7, 9а, 5, 4, 1, 10, 2, 8, 8а, Москва 1, 7, 3, Подполк Николае Нанкович 1, Редник Грегоре Йон 8, 9, 2, 1, 6а, 11, 5, 3, 7, 10, 4, Христо Ботев 9, 2, 1, 7, 5, 3

На 07.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Плевен: Браила 39а, 41, 37, 39, Десети Декември 112, 128а, 116, 118, 114, 132, 126а, 55, 128, 124, 130, 110, 59, 120, 126, 122, 57, 108, 132а, 53, К. Охридски/Карл Маркс/ 25

На 07.10.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Плевен: Бреза 1, Бряст 6, 2, Кайлъка, Местн. Кайлъка Задядрениязавод, Местн. Стража I Вилна Сграда, 3, 331а, Местн. Чаира Почивна База, местност Стража 701 83, Райски Кът 19, Стража, Стража 701 318к, Явор 15, 17, 21, М-Стстражата-1

На 07.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Плевен: Кайлъка 345, 345, Ктп 510, Мара Денчева 345, Местн. Стража I, Месноста Стражата

На 07.10.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Плевен: Сторгозия 37, До Бл. 37, 38, 22

На 07.10.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: Асен Златаров 21, Генерал Скобелев 11, 8, 9, 3, 12, 7, Иван Вазов 34, 42, 50 3, 54 5, 29, 23, 40, 52 4, 38, 19, 32, 21, 36, 31, 27, 44, 35 1, 48 2, 33, 25, Иван Тод. Христов 17, 20, 22, 15, 24, Митко Палаузов 12, Петко Р. Славейков 24, 25, 22а, 26, 22

На 07.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Атон 4, 3, Бяло Море/Н. Тинков/ 19, Васил Левски/Г. Димитр/ 164, 178, 168, 174, 176, Дойран/Толбухин К. Златарев/ 53, 59, 124, 110, 55, 65, 112, 57, 116, 118, 63, 114, 122, 126, Коста Хаджипакев 13, 4, Свободата Дискотека Анаконда

На 07.10.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Плевен: Владимир Бурмов 38, Лайка 52, Сторгозия 24, 36, До Бл 36, 21, 3-та Поликлиника, 23, 36

На 07.10.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: Александър Стамболийски 16, 9, 14, 1, 3б, 18, 3 А, 7, 5, 2, 6, 12, 8, 11, 10, 4, Васил Левски 1, Вит, Георги Димитров 24, 20, 26, 19, 21, 50, 15, 17, 44, 31, 40, 23, 16, 30, 41, 29, 32, 48, 34 А, 33, 22, 18, 13, 46, 28, 25, 27, 42, 34, 37, Дамян Пачев 20, 13, 17, 28, 14а, 7, 9, 6, 5а, 16, 15а, 11 А, 3, 4, 14, 2, 10, 22, 1, 15, 17а, 5, 11, 18, 8, 24, Иван Вазов 2, 4, 6, 1, 3 А, 3а, Иван Винаров 35, 31, 37, 39, 33, 41, Илия Бешков 5, Любен Каравелов 7а, 12, 8, 18, 9, 2, 3, 5, 7, 10, Софроний Врачански 2, 1, 5, 6, 4, Тодор Пенчев 11, 4, 6, 19, 13, 7, 2в, 17, 2, 1, 15, 1а, 5, 9, 2а, УПИ II, Кв 32, Янко Сакъзов 1, 3, 5, Задчиталище

На 08.10.2019 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев 20а, Асен Златаров 9, 1, 3, 11, 19, 5, 9а, Георги Димитров 12, 12 Цър Пър, Иван Винаров 46а, 46, 52, 56, 60, 44, 70, 41, 47, 40, 42, 58, 38, 72, 51, 53, 49, 50, 45, 64, 48, 55, 62, 54, Любен Каравелов 24, 19, 1, 15а, 15, 20, 17, 11, 22, 13, Перущица 2, 1, 3, Хаджи Димитър 26, 20, 13, 24, 9, 28, 11, 22, 30, 18, 15, 17, Цветан Спасов 10, 4, 12а, 8, 18, 14, 6, 2, 16, 12, Янко Сакъзов 14, 12, 8, 16, 4, 17, 10, 11, 7, 9, 20, 13, 21, 6, 2, 15, 19, 6а, 18

На 08.10.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Плевен: Неофит Бозвели/Ц. Аврам/ 12 Стомана, 12, П. К. Яворов 1, 10, 14, Панайот Хитов 5, Трапезица 10, Юрий Венелин 14, 12, 11, 15, 21, 10а, 10

На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Княз Борис I/В. Ангелов/ 65, 32а, 69, 34, 65а, 51, 85, 81, 30, 51а, 87, 34а, 83, 40, 36, 89, 32, 61, 45, Майска 19, 31, 18, 27, 15, 29, 20а, 20, 30, 23, 21а, 26, 25а, 28, 24, 22, Цар Самуил/В. Топалски/ 37, 45, 39, 53, 35, 31, 13

На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Браила 4, 3, 5, 7, 12, К. Охридски/Карл Маркс/ 9, 11, Москва 11, 23а, 17, 1, 15, 13а, 2, 7, 25, 23, 5, 15, 13, 9, 29, 19, 15 ТП 282, 15а, 31, 21, Републиканска 19, 9, 8, 16, 6, 3, 1, 15, 10, 4, 13, 12, 21, 23, Русе/Д-Р Бешев/ 36, 46, 42, 44, Сергей Румянцев 3, 2, 15а, 5, 13, 4, 69, 12а, 7, 17, 15, 12, 19, 14, 11, 6, Спартак 5, 6, 4, 10, 8, 10 Стълб 11 на Тп282 Клон Б, 1, 7, 2, Христо Ясенов 5, 3, 1

На 08.10.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Плевен: Вит 15, Индустриалназона, 3, Склад, 4, Георги Кочев 84, Индустриална Зона

На 08.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Плевен: Искър 5, 1, 3

На 08.10.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: V-444, Георги Димитров 45, 62, 56, 70, 60, 74, 84, 68, 72, 66, 64, 68 А, 47, 43 А, 43, Георги Маринов 13, 9, 12, 7, 6, 10, 4, 8, 3, 1, 15, 2, 11, 14, 5, Дамян Пачев 12, Катя Попова 4, 5, 10, 6, 3, 7, 9, 1, 2, 8, Кирил и Методий 2, 5, 1, 4, 8, 6, 7, местност Край Село, местност Лъката 8, 7, 1, Петко Р. Славейков 12, 1, 8а, 9, 19, 16, 2а, 4, 8, 11, 2, 14, 13, 18, 20, 10, 15, 6, 5, Слави Алексиев 8, 2, 3, 4, 11, 6, 9, Сопот 6, 2, 1, 3, 4, Тимок 28, 36, Тодор Митранов 2, 3, 11, 3а, 5, 1, 7, 9, Христо Ботев 7, 1, 8, 5, 10, 3, 4, 2, 6, 12, Ю. А. Гагарин 4, 19, 2, 1, 17, 8, 3, 10, 9, 12, 16, 7, 11, 2а, 21, 15, 5, 6, 14

На 08.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Вит 3, Георги Кочев 88, Индустриална Зона Склад, Северна 1

На 08.10.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Плевен: Георги Кочев 90, 88, 94

На 09.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: вила, Витоша 4, 1а, 10, 8, 12, 2, 5, 3а, 3, 6, 1, 7, Генерал Колев 20, 18, 16, 22, 11, 7, Генерал Скобелев 2а, 4, 2б, 2, 6, 4а, 1, Георги Димитров 49, 67, 65, 53, 57, 84, 51, 63, 78, 96, 100, 59, 82, 90, 55, 106, 80, 80а, 94, 92, 104, 76, 102, 61, 86, 88, 98, Иван Тод. Христов 9, 2, 14, 4, 18, 6, 5, 1, 12, 3, 8, 11, 13, 16, 7, 10, Локомотив 7, 2, 1, 3, 6, 5, М-Ст Над Село, Никола Тинков 5, 1, 9, 7, 12, 4, 6, 11, 10, 8, Тимок 30, Ю. А. Гагарин 13

На 09.10.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Плевен: Автогара Север, Бивша Автогара Север, Вит 10, Георги Кочев 88, 161, Индустриална Зона Бивша Автогара Север

На 09.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Плевен: *Градска Градина*, І-Кв. 381а Градска Градина, Ал. Стамболийски 4, Възраждане Кафе, 7, ТП 300, Костница Вечния Огън, Градска Градина, Пионерски Дом, В Градска Градина, Градскаградина, Дойран/Толбухин К. Златарев/ 160, 81, 81а, 79, Дна, Градскаградина

На 09.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев 10, 8, 14, 16, 1, 4, 17, 18, 11, 13, 2, 6, 3, 20, 12, 5, 7, 9, Асен Златаров 28, 30, 13, 26, 19, 6, 15, 15а, Волов 2а, 5, 2, 9, 4, 11, 13, Георги Димитров 54, Георги Маринов 30, 25, 16, 27, 22, 26, 20, 23, 36, 32, 21, 28, 18, 34, 24, Дамян Пачев 6, Иван Вазов 5, 20, 14, 7, 26, 11, 9, 24, 12, 3, 10, 13, 30, 16, 17, 15, 22, 18, 8, 28, Иван Стойчев 1, 4, 14, 22, 9, 13, 5б, 20, 10, 7, 12, 11, 7а, 15, 2, 5, 8, 3, 16, 6, 18, Митко Палаузов 10, 4, 7, 8, 3, 5, 1, 6, 2, Недю Личев 1, 3, Трети Март 8, 6, 2, 1, 5, 4, 3, УПИ II-678 Кв. 36, УПИ IV-660, Хаджи Димитър 8а, 4, 3, 14, 12, 1, 8, 2, 6, 7, 5, 10, Ю. А. Гагарин 27, 26а, 39, 20, 23, 33, 37, 35, 26, 22, 29, 24, 28а, 18, 25, 31

На 09.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бохот: 1-ви Май 3, Ал. Стамболийски 31, Васил Левски 6, 4, 3, 2, Вит 3, 2, 4, 1, 6, 1а, Иван Вазов 4, Любен Каравелов 14, 3, 5, 24, 4, 18, 30, 34, 36, 28, 32, 8, 20, 10, 16, 22, 6, 7б, 12, Мусала 1, 6, 4, 2, 1а, 8, Осъм 18, 16, 5, 1, 4, 10, 6, 8, 7, 3, 12, 2, 14, Рила 4, 2, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 4, 5а, 3, 2, 1, Стамболийски 31, Струма 7, 5, 4, 14, 13, 12, 8, 1, 11, 2, 15а, 3, 10, 6, Трайчо Костов 18, 5, 2, 9, 6, 8, 4, 16, 3, 14, 10, Христо Ботев 13, 48, 58, 21, 44, 60, 17, 40, 32, 21а, 50, 28, 15, 19, 38, 34, 25, 42, 30, 23, 46, 36, 54, 11, 36а, 52, 26

На 09.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Гренадирска 71, Дунав 9, 11, 13, Неофит Бозвели/Ц. Аврам/ 26, 28, 22, 5, 24, 3, 32, 18, 20, Панайот Хитов 6, 5а

На 09.10.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Плевен: Д. Константинов/Ц. Спасо/ 15, 17, 23, 15 Еделвайс, 6, 2, Иван Вазов 15, Освобождение 2, Парашкев Цветков 38, Цар Борис III 2

На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Плевен: 22-ри Септември 11, Дружба 215, Задбл. 216, 217, 216, Д-Ба Търговски К-С, До216, Търговски К-С, 215, 216, 217, До215, 216а, 211б, К-С Дружба До Бл 217 Вх Г

На 10.10.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен: Жп Блок 1, Жп Общежитие, Район Жп Гара 9, 8

На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: Арда 2, 4, 1, 1а, Бачо Киро 4, 2, 6, 1, 3, Витоша 1б, 1, 2, Генерал Гурко 11, 5, Гео Милев 1, 3, 2, Георги Димитров 6, 3, 8, Иван Вазов 17, 4а, 13, 9, 8, 2, 6, 11, 19, 1а, 15, 7, 1, 5, 3, 4, Иван Тотев 2, 1, 7, 10, 11, 9, 3, Коста Златарев 14, 12, 3, 6, 8, 2, 16, 13, 18, 1, 19, 7, 25, 4, 5, 10, 9, 23, 21, 23а, 11, 1а, 20, Люлин 9, 5, 7, 1, Н. Й. Вапцаров 2а, 2, 1а, Осогово 3, 2, 1, Пирин 12, 2, 3, 9, 6, 5, 13, 11, 10, 4, 14, 1, 8, 7, Райко Даскалов 5, 10, 23, 18, 6, 21, 3, 16, 4, 19, 14, 15, 11, 12, 20, 7, 9, 13, 1, 2, Тодор Луканов 5, 3, 1, Шипка 1, 2

На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радишево: Аврора 3, 6, 4, Атон 5а, 10, 8а, 6, 30, 3, 8, 12, 7, 1, 34, 14, 5, 28, 4, 32, Васил Априлов УО ТП 10, Върха ПИ 029026, Драва 22, 13, 7, 15, 19, 32, 6, 9, 14, 25, 5, 10, 12, 23, 24, 17, 36, 3, 11, 21, 34, 8, 20, 28, 30, Емине 1, 4, 5, 8, 2, 6, 3, Ивайло, Кирил и Методий Център, местност Върха, Николай Ракитин 1, Пероника 14, 16, 13, 14а, Прилеп 3, 4, 17, 11, 7, 1, 13, 2, 5, 19, 9, 16, Родопи 5, 12, 11, 1, 18, 15, 8, 20, 10, 9, 22, 7, 17, 3, 6, 19, 16, Стража Върха, УПИ -XVIII-611 Кв 23

На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Антим Първи 20, 32, 14, 44, 38, 1, 42, 16, 40, 13, 8, 25, 6, 15, 34, 12, Димитър Пападжаков 1, Иларион 7, 9, Марагидик 8, 3, 6, 4, Стара Планина 17а, 6, 4, 2а, 1, 17, 5, 3, 11, 2 А, Шейново 27, 26, 12, 28, Юмрукчал 1

На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Къшин: Васил Друмев 14а, 5, 18, 14, 12, 20, 3а, 17, 10, 1, 3, 16, 5б, 24, 8, 6а, 26, 7, 22, Г. С. Раковски 7, 14, 4, 3, 9, 11, 24, 13, 5, 22, 6, 8а, 10, 18, 8, 16, 2, 20, 1, 12, Етрополе 9, 4а, 10, 2, 5, 1, 4, Кирил и Методий 15, Улично Осветление, Преслав 12б, 14, 1, Стоански Двор, УПИ 16 Стр. Кв. 1, УПИ III-62, УПИ -XII Кв. 19, Ю. А. Гагарин 7, Ст Двор, 20, 35, 23, 37, 33, 45, 18а, 22, 39, 24, 16, 27, 29, 14, 31, 19, 10, 43, 12, 9, 41, 30, 25

На 10.10.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Плевен: Ал. Стамболийски 14, 14 Тп158, 7 Партер, 11, 14, 7 Ст, 9а, 7, 9, 19, 15, Гевгели 5, 15а, 4, 12, 1, 6, 15, 13, 10, 16, 3, 14, Кала Тепе 1, Кратово 10 Ат, 10 Гж, 6, 6 Гж, 10, 2, 2 Ат, 1, 8, Кресна 9, 3, 5, 1, 13 Тв, 7, 4, 13, 11

На 10.10.2019 г. /12:00 - 17:00 ч./ -  Плевен: Битоля/А. Дервишев/ 10, 12, Георги Кочев 73, Македония 8, 1, Неофит Рилски 22, 18, Панайот Волов 6, 6а, 19а, 10а, 2, 13, 19, 3, 7, 9, 15, 10, 11, Пирин 26, 33, 31, 24, 33а, Тодор Каблешков 9, 11, 12, 4, 1, 2, 5, 7, 10, 13, 8, 14, 6, Цоню Матев 3, 1



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета