Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица в община Плевен - pleven.utre.bg

Вижте къде ще има прекъсвания на тока през новата седмица в община Плевен

27 октомври 2019, 07:19 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    plevenutre.bg

ЧЕЗ предупреждава за планирани прекъсвания на електрозахранването

Община Плевен  

На 30.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен: Мара Денчева 2, 68, Сан Стефано 76 2, 133, 76, 76 1, 47, 68, 74, 72, 70, 135, Сторгозия 53, Христо Ботев

На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен: Ал. Стамболийски 12, 31, 27, 7, 18, 14, 6, 21, 1, 23, 16, 10, 22, 11, 13, 4, 29, 33, 25, 19, 8, 2, 15, Батак 2, 11, 6, 3, 7, 1, 5, 4, Беласица 4, 1, 2, Васил Левски 19, 26, 21, 15, 2, 22, 14, 17, 25, 4, 24, 10, 28 Края на Селото, 18, 1, 6, 27, 16, 23, УО ТП 1, 20, 13, Витоша 4, 6, 3, 7, 2, 9, Георги Бенковски 1, Дунав 9, Иван Вазов 7, 10, 3, Център, 1, 13, 11, 16, 5, 9, 14, 8, Камен Христов 3, 5, 6, 4, Кирил и Методий 6, 13, 14, 20, 1, 9, 3, 10, 15, 2, 5, 8, 11, 7, 4, 12, 18, Крали Марко 8, 1, Оборище 5, 1, 3, Панайот Волов 3, 5, 8, 1, 2, 4, 7, 6, Петко Костов 8, 1, 3, 2, 4, 12, 10, 6, Пирин 2, Стефан Караджа 2, 9, 1, 3, 4, 5, 6, 7, Сторгозия 28, Хаджи Димитър 4, 3, 1, Шар Планина 2, 3, 4, 1, 5, 6, 8, Шейново 11, 10

На 30.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Бачо Киро 1, Васил Априлов 27, 29, 21а, 30, 21, 22 Гж, 42, 26, 44, 40, 23, 22, 46, 28, Гоце Делчев 23, 20, 27, Дрин 7, 9а, 5, 10, 8, 9, Македония 1, 1, 1 Гж, 1 А, Морава 7, 2, Парашкев Цветков 4, 9, 8, 10, Серес 12

На 30.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Плевен: Ведрина 26, Генерал Столетов 17, 17а, 11, Мара Денчева 22, 23, Райна Княгиня 18, 12, 17, 13, 22, 23, 21, 14, 19, 14 Магазин, 20, Страхил Войвода/С. Едре/ 16

На 30.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Плевен: Сторгозия 1, Дасм, Да По Стандарт. и Метрология, 67

На 30.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Плевен: Кайлъка Парк, 7, Кайлъшка Езеро, 7, УО ТП 64, ТП 64, Кафе-Аператив, Летен Театър, Местн. Кайлъка Ресторант Пещерата, 1, Гребно Езеро, Зоопарк, Тенис Кортове, Ресторант Колибите, Местн. Плочата 40, 1, местност Кайлъка, Плочата 51, М-Стплочата, Парккайлъка

На 30.10.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Плевен: Антим Първи 44а, Бузлуджа 8, 6, 12, 10, 4, 5, Марагидик 10, 11, 13, Плевенска Епопея /Пърличев/ 10, 5, 4, 7, 13, 6, 11, 9, 8, 2, 1, 3, Пърличев 15

На 30.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Плевен: Сторгозия 67

На 30.10.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./   На 31.10.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски 92, 43, 90, 94, 87, 84, 86, 78, 82, 80, 88, Васил Левски 42, 36, 44, 38, Витска Ялия, Георги Кирков 13, 1, 7, 11, 3, 4, 9, 5, Иван Нанов 3, 4, 1, 14, 21, 7, 17, 12, 6, 5, 8, 9, 15, 11, 13, Каменна Могила, местност Под Село 1, Петър Габровски, Стопански Двор, Съгласие 4, 3, 2, 11, 15, 7, 13, 19, 9, 10, 17, 8, 6, 1, 12, Трети Март 40а, 22, 18, 4, 8, 32, 40, 1, 5, 10, 6, 30, 28, 26, 2, 14, 34, 24, 36, 12, 20, 16, 38, 7, 3, Христо Сръбски 10, 15, 8, 2, 3, 14, 1, 11, 16, 6, 9, 17, 7, 13, 4, 5, 12, Цветан Спасов 20, 26, 22, 28, 32, 34, 18, 30, 24

На 30.10.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Екзарх Йосиф 2, Сан Стефано 21, 23, 34, 19, 17, 32, 15

На 30.10.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Бургас 11, 11а, 3, 9, 17, 9а, 7, 15, 14, 5, 8, 12, 7а, Плевенска Епопея /Пърличев/ 28а, Пробуда 2, 4, 4а, 7, 5, 3, Хаджи Бенчо 50а, 48, 56, Христо Ботев 58, 165, 159, 50, 44, 167, Чаталджа/Н. Доровски/ 33, 35

На 31.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Плевен: извън регулация, До Гр. Плевен, Лозарска Среща Кл 1

На 31.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Къшин: Аврора 2, 5, 3, 1, 2б, 4а, 4, 2а, Васил Друмев 14а, 5, 18, 14, 12, 20, 3а, 17, 10, 1, 3, 16, 5б, 24, 8, 6а, 26, 7, 22, Г. С. Раковски 7, 14, 4, 3, 9, 11, 24, 13, 5, 22, 6, 8а, 10, 18, 8, 16, 2, 20, 1, 12, Етрополе 13, 19, 19а, 9, 7, 2, 15, 4, 12, 16а, 14, 8, 6, 12а, 17, 11, 22, 9, 4а, 10, 2, 5, 1, 4, Кирил и Методий 9, 4а, 4, 14, 1, 2, 7, 3, 14а, 5, 8, 12, Улично Осветление, 10, 6, Кметство, 11, 15, Улично Осветление, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов 4, 5, 7, 1, 10, 12, 2, 8, 6, 9, 3, местност Лозята, местност Над Село, Преслав 27, 4, 8, 14, 43, 22, 11а, 6, 21, 41, 9, 23, 18, 25, 29, 12, 17, 3, 16, 31, 20, 33, 24, 5, 11, 2, 37, 7, 13, 12б, 14, 1, Рибарица 2, Рудозем 3а, 14, 6, 3, 10, 2, 7, 8а, 1в, 5, 9, Стоански Двор, УПИ 16 Стр. Кв. 1, УПИ III-62, Упи-XII Кв. 19, Ю. А. Гагарин 6а, 4, 1, 5, 12, 3а, 6, 2, 3, 7, Ст Двор, 20, 35, 23, 37, 33, 45, 18а, 22, 39, 24, 16, 27, 29, 14, 31, 19, 10, 43, 12, 9, 41, 30, 25

На 31.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Плевен: извън регулация, До Гр. Плевен

На 31.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Плевен: Брацигово 11, 11, Генерал Тошев 10, Георги Кочев 23, 13, 13, Огоста 10 Ат1, 10 Ат3, 12, 10, 10 Ат2

На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брестовец: Александър Петров 8, 14, 1, 4, 6, 6а, 3, 12, 3в, 2, 7, 3а, 9, Бинка Парашкевова 18, 9а, 19, 27, 33, 28, 8, 7, 6, 29а, 13а, 10, 15, 11, 1, 16, 14, 20, 12, 17, 2, 1а, 3, 5, 31б, 4, 23, 29, 25, Георги Кочев 4, 6, 2, 8, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов 28, 18, 30, 27, 32, 42, 44, 29, 35, 38, 20, 21, 19, 26а, 34, 22, 17, 40, 24, 25, 26, 36, Ловешка 6, 14, 12, 8, 4, 2, 10, Любен Каравелов 2, 3, 1, 4, 6, Младост 6, 1а, 8, 1, 11, 10, 3, 2, 7, 4, Св. Св. Кирил и Методий 3, 23, 1, 5, 2, 4, 5а, Стара Планина 2а, 3, 2, 6, 1, Съединение 1, Тодор Първанов 6, 6а, 8, 16, 18, 11а, 3, 5, 9, 11, 14, 2, 7, Тученица 097025, УПИ XVIII-95кв 89, Хаджи Димитър 22, 5в, 12, 20, 26, 7, 16, 24, 18, 4, 5, 2, 6, 8

На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: Г. С. Раковски 7, 1, 4, 3, 2, Димитър Благоев 5, Димка Пенчева 9, 3, 28, 2, 4, 20а, 2а, 11, 7, 16, 22, 13, 26, 8, 6, 1, 14, 20, 12, 24, 5, 18, 10, Ивайло 1, Иван Тотев 10, 5, 6, 4, 2а, Катя Попова 1, Райко Даскалов 29, 31, 24, 28, 26а, 25, 26, София 1, 3, Стара Планина 3, Христо Кърпачев 3, 1, 9, 11, 15, 17, 5, 19, 13

На 31.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Плевен: Генерал Гурко 5, 6, 7, 2, 8, 1, 13, 3, 9, Гълъбец 5, 7, 7а, 3а, 10а, 3, 10, 8, 2, Емил Димитров/Марица/ 25, 29, 31, 32, 23, 33, 27, Кавала 4, 14, 16, 12, 6, 2, 10, 2а, 8, Тунджа/Б. Станчев/ 4, 8, 6, 2, Хаджи Димитър 62, Цар Самуил/В. Топалски/ 129, 115, 133, 125, 42, 123, 135

На 31.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Плевен: Илю Войвода 1

На 31.10.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Иван Тодоров 18, 30, 14, 11б, 5, 2, 6, 10, 7, 1, 14а, 36, 3, 32б, 20, 11а, 4, 22, 9, 28а, 32, 38, 32а, 34, 12, 26, 28, 24, Майска 32, 8, 16а, 32а, 14, 12, 7, 6, 34, 38, 11, 13, 10, 16, 37, 36, 33, 15, 39, 9, Панега 28, 28а, 2а, 18, 2

На 31.10.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Генерал Колев 55, 51, 22, 57, 53а, 59, 53, 49, 47, Илю Войвода 1, Хаджи Бенчо 51а, 51, Чаталджа/Н. Доровски/ 58, Юрий Гагарин 3

На 31.10.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Плевенска Епопея /Пърличев/ 13, Христо Ботев 158 Оф, 158, 160

На 01.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен: Генерал Колев 15, 20 Гж, 20, Мара Денчева 20, Сан Стефано 20, 33, 31

На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Беглеж: 19-ти Юни 6, 8, 10, 9, 21, 11, 3, 2, 7, 13, 1, 15, 4, 5, 17, Бочо Йочев 12, Бочо Йочев 8, 4, 6, 2, 10, Васил Топалски 9, 4, 13, 6, 1, 10, 7, 8, 11, 15, 2, 3, Витошка 2, 6, 3, 4, Гена Димитрова 28, 13, 12, 5, 7, 33, 39, 15, 6, 17, 26, 10, 18, 35, 41, 29, 19, 2, 23, 31, 3, 30, 24, 11, 32, 8, 37, 25, 22, 9, 27, Гена Димитрова 2, Георги Ненов 10, 2, 4, 6, 8, 1, Георги Ненов 1, Дочко Дочев 4, 2, 1, 6, 5, Иван Коларов 3, 19, 18, 12, 21, 10, 16, 2, 17, 1, 20, 6, 15, 14, 13, 9, 11, Илия Нанев 9, 2, 4, 3, 5, Йочо Гетов 9, 7, 5, Йочо Гетов 1, 4, 2, 5, 10, 6, 7, 8, Мачо Пепеля 1, 4, 8, 2, 9, 11, 3, 5, 10, 7, Никола Славчев 23, 25, 19, 16, 15, 21, Отряд В. Левски 1, Пано Дончев 5, 3, Партизанска 2, 7, 11, 10, 14, 16, 4, 1, 3, 6, Петко Патарински 2, 1, 3, 4, Петър Ив. Мацъка 16, 3, 19, 4, 6, 2, 22, 15, 8, 30, 28, 13, 1, 7, 11, 17, 14, 26, 5, 12, Петър П. Бръчков 11, 7, 13, 3, 5, 8, 1, 9, 4, 2, Рачо Печев 1, 5, 3, 7, Софроний Врачански 1, 3, Стоян Едрев 4, Христо Ботев 11, 1, 9, 3, Цанко Славчев 32, 34, 20, 14, 2, 4, 6, 36, 3, 24, 10, 12, 13, 38, 30, 28, Цанко Славчев 1, 8, Цанко Станчев 2, 8, 6, Цветан Спасов 3, 7, 4, 18, 5, 20, 2, Цветко Мачев 1, 7, 3, 6, 2, 5, 4, 10, 12, Цоню Матев 7, 1, 10, 14, 11, 3, 8, 9, 12, 4, 2, 16

На 01.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Антим Първи 19, 21, 23, 17, Шейново 18, 11, 22, 24, 7, 30, 20, 9, Шипка 24

На 01.11.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Плевен: Варна 4, 2, 3, Димитър Тотев 2, 13, 28, 20, Дойран/Толбухин К. Златарев/ 39а, 54, 64, 60, 70, 80, 37, Марс, 33, Венера, 62, 58, 35, 41, 82, Княз Борис I/В. Ангелов/ 37а, 23, 31, 35, 22, 39, 43, 24, 33, 29, 26, 17, 28, 27, 25, 21, 37, 41, 33а, 39а, Тодор Табаков 14, 30, 4, 12, 1, 18, 10, 32, 2, 8, 26, 16, 24, 3, 11

На 01.11.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Плевен: Сторгозия 49, 45, 46, 49а

На 01.11.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Генерал Колев 23, Стара Планина 12, Чаталджа/Н. Доровски/ 1, 16, 24, 4, 14а, 20, 10, 3, 14

На 01.11.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Кайлъка 348, Пазара на Сторгозия, Сторгозия Търг. Компл. Пред Бл. 28, 45, 104, 28а, 46 46, 46

На 03.11.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Сторгозия До Лвт



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета