Вижте новия състав на Общински съвет - Плевен - pleven.utre.bg

Вижте новия състав на Общински съвет - Плевен

12 ноември 2019, 15:45 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    ОбС-Плевен

В него влизат представители на 9 партии и коалиции

В състава на Общински съвет - Плевен, мандат 2019 - 2023 година, влизат представители на 9 партии и коалиции: ПП ГЕРБ, БСП за България, МК „ДБ - Обединение“, ПП ВМРО-БНД, ПП БДЦ, ПП АБВ, ДПС, ПП „Движение Гергьовден“ и ПП „Воля“. Разпределението на 41-те мандата е съответно следното: `

- ПП ГЕРБ - 10 мандата

- БСП за България - 8 мандата

- МК Демократична България - Обединение /СДС,БЗНС/ - 7 мандата

- ПП ВМРО - БНД - 4 мандата

- ПП БДЦ - 4 мандата

- ПП АБВ - 3 мандата

- ДПС - 3 мандата

- ПП „Движение Гергьовден“ - 1 мандат

- ПП „Воля“ - 1 мандат

Съгласно решение на ОИК - Плевен, избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, са следните:

  1. Албена Симеонова Върбанова - МК Демократична България - Обединение /СДС,БЗНС/ 
  2. Бойко Димитров Янчев - МК Демократична България - Обединение /СДС,БЗНС/
  3. Бойко Йорданов Тодоров - БСП за България
  4. Борислав Пламенов Георгиев - ПП ВМРО - БНД
  5. Валентина Бенова Вълчанова - ПП ГЕРБ
  6. Васил Методиев Петков - ДПС
  7. Веселка Йосифова Лилова - ПП ГЕРБ
  8. Владислав Димитров Монов - ПП ГЕРБ
  9. Генади Тодоров Тодоров - БСП за България
  10. Генади Кирилов Динков - ПП ГЕРБ
  11. Георги Петков Велков - МК Демократична България - Обединение /СДС,БЗНС/
  12. Десислава Иванова Иванова - ПП ВМРО - БНД
  13. Димитър Карамфилов Карамфилов - ВОЛЯ
  14. Евгения Иванова Бързашка - Христова - МК Демократична България - Обединение /СДС,БЗНС/
  15. Емануил Атанасов Аргилашки - БСП за България
  16. Ивайло Ильов Петров - ПП БДЦ
  17. Илиян Славейков Йончев - БСП за България
  18. Йордан Василев Василев - ПП БДЦ
  19. Йордан Георгиев Георгиев - ПП ГЕРБ
  20. Йордан Христов Грижов - ПП ГЕРБ
  21. Калин Орлинов Кръстев - БСП за България
  22. Ленко Дайчев Тодоров - ПП АБВ
  23. Мартин Тодоров Митев - ПП ГЕРБ
  24. Моника Събева Чочева - Лилакова - БСП за България
  25. Николай Емилов Маринов - ПП БДЦ
  26. Павлинка Йорданова Микова - ПП ВМРО - БНД
  27. Пепо Василев Петков - МК Демократична България - Обединение /СДС,БЗНС/
  28. Петя Крумова Василева - ПП ГЕРБ
  29. Ристем Мехмед Халкоглу - ДПС
  30. Росен Симеонов Височков - ПП БДЦ
  31. Светослав Александров Доков - ПП ВМРО - БНД
  32. Свилен Маринов Атанасов - БСП за България
  33. Свилен Петров Трифонов - МК Демократична България - Обединение /СДС,БЗНС/
  34. Тамер Исмаилов Куртанов - ДПС
  35. Толя Димитрова Първанова - БСП за България
  36. Христо Ивайлов Таслаков - МК Демократична България - Обединение /СДС,БЗНС/
  37. Христомир Цанков Христов - ПП Движение Гергьовден
  38. Христослав Михайлов Михайлов - ПП ГЕРБ
  39. Цветан Методиев Антов - ПП АБВ
  40. Цветелин Ненчев Горанов - ПП ГЕРБ
  41. Юлиян Александров Йовков - ПП АБВ


Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета