Вижте къде ще спират тока в община Плевен през новата седмица! - pleven.utre.bg

Вижте къде ще спират тока в община Плевен през новата седмица!

17 ноември 2019, 07:30 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    plevenutre.bg

ЧЕЗ предупреждава за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България

Община Плевен  

На 21.11.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Бохот:  1-ви Май 3, Ал. Стамболийски 31, Васил Левски 6, 4, 3, 2, Вит 3, 2, 4, 1, 6, 1а, Иван Вазов 4, Любен Каравелов 14, 3, 5, 24, 4, 18, 30, 34, 36, 28, 32, 8, 20, 10, 16, 22, 6, 7б, 12, Мусала 1, 6, 4, 2, 1а, 8, Осъм 18, 16, 5, 1, 4, 10, 6, 8, 7, 3, 12, 2, 14, Рила 4, 2, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 4, 5а, 3, 2, 1, Стамболийски 31, Струма 7, 5, 4, 14, 13, 12, 8, 1, 11, 2, 15а, 3, 10, 6, Трайчо Костов 18, 5, 2, 9, 6, 8, 4, 16, 3, 14, 10, Христо Ботев 13, 48, 58, 21, 44, 60, 17, 40, 32, 21а, 50, 28, 15, 19, 38, 34, 25, 42, 30, 23, 46, 36, 54, 11, 36а, 52, 26

На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Генерал Гурко 5, 6, 7, 2, 8, 1, 13, 3, 9, Гълъбец 5, 7, 7а, 3а, 10а, 3, 10, 8, 2, Емил Димитров/Марица/ 25, 29, 31, 32, 23, 33, 27, Кавала 4, 14, 16, 12, 6, 2, 10, 2а, 8, Тунджа/Б.Станчев/ 4, 8, 6, 2, Хаджи Димитър 62, Цар Самуил/В.Топалски/ 129, 115, 133, 125, 42, 123, 135

На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Дружба, Местн.Витска Равнина Петролна База, Редута 2, Сторгозия до 193

На 18.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен:  Алабин 1, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, Васил Левски 37, 38, 34, 32, 31, 27, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 40, 54, Волга 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Иван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Латинка 2, Места 2, 4, Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Одеса 2, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, Отец Паисий 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, Панайот Волов 4, 1, 2, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, Полтава 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тимок 1, Тунджа 6, 2, 1, Хаджи Димитър 3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, М-Ст Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44, Хан.Аспарух 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Христо Ботев 3, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, Чернялка 32, 24, 26, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю.А.Гагарин 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 44, 37, 29, 45, 46, 40, Янтра 2, 4, 6

На 18.11.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Плевен:  Васил Априлов 48, 31, Морава 7, 3, 5а, П.Р.Славейков 45, 53, 40, 46а, 51, 46, 52, 46 А, 49а, 48, Парашкев Цветков 13, Тимок 8, 3, 5-7, 9

На 18.11.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Гена Димитрова 16, 16-18, Иван Вазов 53, 59 Гж8, 55, 51, 49, 61, 43, 59, 45, 47, 57, Миладинови Братя 1, Цоню Матев 27, 22, 25, 24

На 19.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен:  Дойран/Толбухин К.Златарев/ 46, 40, 48, 42, 32, 50, 36, 38, 44, 36а, Панега 38, 36, 32а, 32, 42а, 42, 19, 40

На 19.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен:  Ал.Стамболийски 12, 31, 27, 7, 18, 14, 6, 21, 1, 23, 16, 10, 22, 11, 13, 4, 29, 33, 25, 19, 8, 2, 15, Батак 2, 11, 6, 3, 7, 1, 5, 4, Беласица 4, 1, 2, Васил Левски 19, 26, 21, 15, 2, 22, 14, 17, 25, 4, 24, 10, 28 Края на Селото, 18, 1, 6, 27, 16, 23, УО ТП 1, 20, 13, Витоша 4, 6, 3, 7, 2, 9, Георги Бенковски 1, Дунав 9, Иван Вазов 7, 10, 3, Център, 1, 13, 11, 16, 5, 9, 14, 8, Камен Христов 3, 5, 6, 4, Кирил и Методий 6, 13, 14, 20, 1, 9, 3, 10, 15, 2, 5, 8, 11, 7, 4, 12, 18, Крали Марко 8, 1, Оборище 5, 1, 3, Панайот Волов 3, 5, 8, 1, 2, 4, 7, 6, Петко Костов 8, 1, 3, 2, 4, 12, 10, 6, Пирин 2, Стефан Караджа 2, 9, 1, 3, 4, 5, 6, 7, Сторгозия 28, Хаджи Димитър 4, 3, 1, Шар Планина 2, 3, 4, 1, 5, 6, 8, Шейново 11, 10

На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брестовец:  Александър Петров, Априлов 3, 2, 5, Бенковски 5, 1, 2, 7, 4, 3, 6, Ген Тотлебен 9, 13, 8, 1, 11, 17, 2, 16, 14, 3, 10, 5, 7, 12, Лазар Генов 5, 4, 10, 6, 16, 13, 12, 3, 8, 7, 14а, 11, 1, 9, 14, 2, 15, Маршал Толбухин 1, 2, Митко Палаузов 11, 3, 17, 5, 1, 9, 15, 21, 19, 7, Освобождение 5, 38, 23, 6, 17, 40, 11, 4, 20, 13, 36, 7, 25а, 24а, 19, 12, 3, 25, 2, 22, 24, 8, 14, 21, 32, 30, 27, 10, 34, 9, 26, 18, 16, 1, 15, 28а, Петко Р Славейков 6, Скобелев 13, 30, 28, 36, 18, 20, 12, 10, 17, 24, 38, 2, 9, 34, 16, 21, 15, 26, 32, 5, 7, 14, 11, 4, 22, 19, 1, 3, 8, Съединение 8, 3, 2, 4, 9, 10, 7, 7а, 6, 5, Тодор Първанов 28, 13, 32, 16, 18, 38, 25, 23, 24, 34, 22, 20, 44, 26, 36, 30, 27, 40

На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Акд.Й.Трифонов 43, 49, 36, 39, Генерал Гурко 5, 6, 7, 2, 8, 1, 13, 3, 9, Гълъбец 5, 7, 7а, 3а, 10а, 3, 10, 8, 2, Десети Декември 106, Ем.Васкидович/Аврора/ 40а, 46, 50а, 64, 68, 37, 47, 65, 73а, 50, 76, 69, 39, 67, 63, 42, 70а, 59, 80, 52а, 41, 75, 66, 72, 73, 52, 55а, 37а, 49, 43, 58, 51, 74, 57, 56, 71, 48, 40, 44, 54, 42а, 70, 45, 61, 78, 53, Емил Димитров/Марица/ 25, 29, 31, 32, 23, 33, 27, К.Охридски/Карл Маркс/ 48, 27а, 40, 36, 29а, 42а, 39, 40а, 42, 33, 29, 31а, 31, 38, 44, 35, Кавала 4, 14, 16, 12, 6, 2, 10, 2а, 8, Стоян Михайловски 72, 90, 68, 96, 60а, 91, 66, 93а, 70, 103, 101, 78, 90а, 65, 93, 92, 71а, 89, 95а, 102а, 89а, 87, 62, 73, 97, 71, 60, 85, 77, 106, 64, 79, 62а, 107, 99, 74, 87а, 61, 76, 67, 82, 76а, 86, 98, 80а, 85а, 83, 95, 63, 81, 102, 97а, 75, 61а, 80, 104, 69, 84, 94, 77а, 88, Тунджа/Б.Станчев/ 4, 8, 6, 2, Хаджи Димитър 62, Цар Самуил/В.Топалски/ 129, 115, 133, 125, 42, 123, 135

На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пелишат:  17 Партизани 2, 12, 8, 1а, 10, 6, VIII кв. 5, Бенковски 18, 11, 17, 20, 12, 22, 15, 13, 10, 14, 19, Васил Левски 2, 4, 6, 8, 5, 3, 10, 1, Димитър Благоев 8, 4, 1, 2, 22, 3, 15, 18, Любен Вешков 8а, 6, 9, 12, 8, 21, 13, 17, 4, 15, 14, 11, 2, 16, 10, 5, 19, 20, 18, 7, Малчика 14, 8, 6, 2, 16, 10, 12, 4, Мусала 19, 8, 6, 13, 10, 17, 12, 15, Одеса 13, 10, 6, 9, 19, 7, 19б, 3, 8, 2, 19а, 17, 11, 1, 4, 5, 15, Отец Паисий 3, 1, Охрид 7, 5, 6, 2, 1, 3, Панайот Волов 2, Раковски 5, 10, 6, 3, 8, 4, Ресен 3, 2, 1, Трифон Гърчев 11, 6, 2, 4, 7, 9, 3, 1, 17, 15, 5, 8, 13, Христо Кънчев 3, 2, 6, 7, 12, 1, 9, 4, 8, 5, 10, Цветан Спасов 1, Шипка 14, 11, 5, 13, 3, 6, 4, 1, 8, Ю.А.Гагарин 6, 4, 7, 5, 1, 8, 10, 3, 2

На 19.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пордим:  Базова Станция 3582

На 19.11.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Плевен:  999 Изход София, улично Осветление, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/ Изба на Лви, Индустриална Зона, Сторгозия 224, 203, 193, 26, Текийски Орман,  Тду

На 19.11.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Горталово:  078002, Александър Стамболийски 5а, 15, 4, 5, 13, 17, 9, 13а, 11, 17а, 7, 3, Бинка Парашкевова 19, 47б, 52, 42, 28, 62, 34, 17а, 32, 58, 60, 24, 41, 23, 13, 16, 44, 50, 47, 14, 30а, 18, 29, 22а, 15, 17, 54а, 33, 35, 38, 20, 54, 45, 37, 36, 26, 48, 11, 30, 40, 27, 39а, 21, 37а, 39, 43, 22, Витоша 56, 1, 7а, 54а, 58, 19, 13, 10, 8, 49, 15, 17, 11, 2, 7, 5, 4, 8а, 6, 47в, 47а, 3, 9, 1а, Райко Даскалов 2а, 1, 7, 2, 5, 3, Рила 3, 4, 2, Христо Ботев УО ТП 2, Шипка 5, 1, 2, 4

На 19.11.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Ралево:  Бачо Киро 2, 3, 5, Бинка Парашкевова 24, 66, 13, 17, 9, 11, 15, 36, 3, 52, 18, 19, 58, 2, 12, 20, 1, 68, 38, Васил Левски УО ТП1, 2, Фурна, 6, 8, 5, 4, 1, 3, Витоша 4, 6, Георги Бенковски 15, 4, 9, 13, 5, 6, 13а, 11, 17, 7, Георги Димитров 7, 2, 1, 5, Драва 4, 2, Кирил и Методий 3, Здравна Служба, 1, Канцелария, 6, Клисура 10, 22, 28, 27, 21, 4, 32, 20, 3, 16, 29, 15, 30, 25, 24, 9, 12, 26, 14, 23, Мадан 7, 5, 5а, 9, 1, 4, Одрин 8, 6, 2, 3, 4, Партизанска 7, 5, 6, 16, 8, 10, 2, 12, 14, 3, 9, Пирин 2, 4, Плевен 6, 32, 18, 1, 10, 26, 2а, 30, 20, 24, 7, 11, 28, 12, 22, 4, 9, 8, Преслав 4, 2, Рила 5, 7, 2, 9, 3, 4, Родопи 5, 2, София 25, 11, Стара Планина 4, 3, Тумба 2, 4, 2а, 5, 1, 3, Тутракан 1, 3, 2, Хаджи Димитър 12, 11, 17, 19, 23, 2, 5, 7, 4, 1, 16, 21, 9, 15, 8, 13, 6, 14, Христо Ботев 23, 8а, 21, 15, 8, 1а, 13, 11а, 28, 24, 16, 22, 1, 11, 10, 19, 7, 6, 20, 14, 26, 30, 9, 17, 18, 27, 9а, 12

На 20.11.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:  Адил Дервишев 1, Бяло Море 1, 16, 18, 14, 12, 7, 5, Васил Петлешков 8, 6, 2, 5, 14, 9, 1, 11, 10, 4, 3, 12, 7, Г Димитров 39, 32, 35, 31, 36, 33, 41, 49, 37, 47, 30, 28, 43, 45, 34, Милин Камък 3, 17, 13, 12, 16, 2, 7, 8, 14, 11, 9, 5, 4, 18, 10, 15, 1, 6, Мусала 1, 11, 5, 3, 8, 9, 2, 7, 6, 10, Първа Гробищен Парк, Радецки 17, 11, 2, 14, 12, 9, 5, 15, 7, 8, 19, 13, 10, 3, 4, 21, 6, Сергей Румянцев 7, 10, 8, 4, 1, 12, 6, 3, 2, Цанко Бакалов 6, 15, 1, 7, 3, 5, 11, 8, 2, 4, 13, Чепеларе 4, 5, 2, 3, Шейново 25, Ямбол 12, 10, 3, 7, 8, 4, 9, 1, 5, 6

На 20.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Акд.Й.Трифонов 43, 49, 36, 39, Десети Декември 106, Ем.Васкидович/Аврора/ 40а, 46, 50а, 64, 68, 37, 47, 65, 73а, 50, 76, 69, 39, 67, 63, 42, 70а, 59, 80, 52а, 41, 75, 66, 72, 73, 52, 55а, 37а, 49, 43, 58, 51, 74, 57, 56, 71, 48, 40, 44, 54, 42а, 70, 45, 61, 78, 53, К.Охридски/Карл Маркс/ 48, 27а, 40, 36, 29а, 42а, 39, 40а, 42, 33, 29, 31а, 31, 38, 44, 35, Стоян Михайловски 72, 90, 68, 96, 60а, 91, 66, 93а, 70, 103, 101, 78, 90а, 65, 93, 92, 71а, 89, 95а, 102а, 89а, 87, 62, 73, 97, 71, 60, 85, 77, 106, 64, 79, 62а, 107, 99, 74, 87а, 61, 76, 67, 82, 76а, 86, 98, 80а, 85а, 83, 95, 63, 81, 102, 97а, 75, 61а, 80, 104, 69, 84, 94, 77а, 88

На 20.11.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Плевен:  Антим Първи 10 А, 11 Гж17, 11, 11 Гж4, 11 Козметичен Салон, 11 Сутерен, 11 Гж15, 11 Гж16, 10, Вардар/П.Пеловски/ 17, Гаражи, Вежен 12, 14, 2, Екзарх Йосиф 11 Абонатна Станция, 11, 15, 13, 4, 1, 7, 1, 5, 9, 19, 17, Сан Стефано 17, 9 А, 11, 30, 15, 11, 9, 26, Стара Планина 15,  Орион

На 20.11.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:  Гео Милев 25, 2, 1, 3а, 3, 7, 5, 9, 4, Девети Септември 16, 31, 27, 43, 29, 57, 51, 45, 33, 47, 49, Димитър Грънчаров 20, 8, 9, 18, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 23, 19, 12, 14, 4, 7, 8а, 21, 13, 6, Димитър Дачев 31, 46, 25, 38, 42, 17, 27, 36, 44, 32, 40, 30, 15, 19, 28, 33, 34, 13, 21, 15а, Елин Пелин 20, 11, 6, 9, 3, 19, 12, 4, 17, 14, 2, 1, 15, 7, 8, 18, 16, 10, Иван Вазов 1, 7, 5, 13, 3, 8, 4, 10а, 11, 6, 10, 9, Маршал Толбухин 30, Пункт За Мляко, П К Яворов 15, 17, 13, 4, 19, Петрини 12, 12а, Райко Даскалов 2, 10а, 8, 4, 10, 12, 14, 6, 16, Христо Ясенов 6, 2, 3, 8, 4

На 20.11.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:  Генерал Бирюзов 6, 32, 10, 26, 8, Генерал Гурко 12, 14, 5, 6, 17, Д.Д.Баучър 6, 7, Девети Септември 157, 7, 159, 137, 133, 147, 145, 155, 123, 119, 58, 151, 139, 135, 60, 127, 125, 56, 131, 121, 62, 143, 129, 153, 149, Димитър Благоев 58б, 54, 77, 52, 62, 64, 69, 73, 70, 60, 71, 66, 58, 81, 56, 67, 75, 79, Изгрев 1, 3, 2, 5, 6, Лиляна Димитрова 17, 21, 2, 33, 15, 27, 24, 23, 19, 35, 28, Яворец 8, 11, 12, 9, 10, 4, 6, 7, 29, 5, 58, 3, 2, 141

На 20.11.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен:  Адил Дервишев 10, 8, 14, 16, 1, 4, 17, 18, 11, 13, 2, 6, 3, 20, 12, 5, 7, 9, Асен Златаров 28, 30, 13, 26, 19, 6, 15, 15а, Волов 2а, 5, 2, 9, 4, 11, 13, Георги Димитров 54, Георги Маринов 30, 25, 16, 27, 22, 26, 20, 23, 36, 32, 21, 28, 18, 34, 24, Дамян Пачев 6, Иван Вазов 5, 20, 14, 7, 26, 11, 9, 24, 12, 3, 10, 13, 30, 16, 17, 15, 22, 18, 8, 28, Иван Стойчев 1, 4, 14, 22, 9, 13, 5б, 20, 10, 7, 12, 11, 7а, 15, 2, 5, 8, 3, 16, 6, 18, Митко Палаузов 10, 4, 7, 8, 3, 5, 1, 6, 2, Недю Личев 1, 3, Трети Март 8, 6, 2, 1, 5, 4, 3, УПИ II-678 кв.36, УПИ IV-660, Хаджи Димитър 8а, 4, 3, 14, 12, 1, 8, 2, 6, 7, 5, 10, Ю.А.Гагарин 27, 26а, 39, 20, 23, 33, 37, 35, 26, 22, 29, 24, 28а, 18, 25, 31

На 20.11.2019 г. /15:00 - 16:15 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:  Ал Стамболийски 66, 68, 35, 37, 41, 45, 47, 55, 43, 49, Бяло Море 38, 28, 9, Варна 3, 4, Васил Левски 21, 20, 19, 23, 22, Васил Петлешков 13, Ген Скобелев 2, 11, 3, 5, 9, 4, 1, 7, Нова Загора 4, 8, 15, 11, 6, 13, 5, 7, 1, 9, Осъм 13, Петко Петков 4, 10, 2, 8, 12, 6, 3, 1, Петър Берон 3, 2, 5, 4, 8, 10, 6, 1, Сергей Румянцев 16, 14, 11, Тополница 15, 2, 13, 1, 7, 11, 5, 9, Троян 7, 8, 12, 10, 11, 14, Хемус 3, 4, 5, Цанко Бакалов 3, Янко Сакъзов 5, 2, 4, 8, 13, 17, 10, 1, 12, 3, 15

На 21.11.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Плевен:  Д.Константинов/Ц.Спасо/ 21 Кръстовище Община, 23а, 23 А, 25, 11, 23, 19, 23 Офис 6, 21, Ресен 4, 6, 11, 4а, 6 Оф1, 2, 9, 8, 13, Съдебна Палата, Св.Св.Кирил и Методий 6, 7, 8, 10, Цар Симеон/Т.Луканов/ 22а, 22 А, 20, 13, 22, 23, 22б, 19, 15, 18

На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Акд.Й.Трифонов 43, 49, 36, 39, Асен Златаров 1, 7, 18, 13, 21, 19, 3, 9, 20, 11, 17, 5, 6, 22, 13, Генерал Ганецки 11, 7, 21, 8, 10а, 15, 1, 9а, 29, 3, 22, 19, 31, 20, 26, 10, 9, 6, 13, 25, 23, 17, 15а, 12, 4, 5, 24, 20а, 27, Гривица 5, 9, 13, 6, 8, 7, 10, 3, 4, Десети Декември 106, Ем.Васкидович/Аврора/ 40а, 46, 50а, 64, 68, 37, 47, 65, 73а, 50, 76, 69, 39, 67, 63, 42, 70а, 59, 80, 52а, 41, 75, 66, 72, 73, 52, 55а, 37а, 49, 43, 58, 51, 74, 57, 56, 71, 48, 40, 44, 54, 42а, 70, 45, 61, 78, 53, К.Охридски/Карл Маркс/ 48, 27а, 40, 36, 29а, 42а, 39, 40а, 42, 33, 29, 31а, 31, 38, 44, 35, К.Охридски/Карл Маркс/ 2, 5, 3, 4, 7, Осогово 3, 14, 7, 10, 6, 12, 8, 4, 1, 1 А, 9, 11, 1а, 2, 5, 13, Републиканска 27, 32, 38, 24, 31, 36, 29, 29, 35, 30, 33, 26, 37, 24а, 28, 34, Рила/Ю.Гагарин/ 15, 12, 9, 7а, 3, 11, 5, 7, Двуфамилна Жилищна Сграда, 4, 2, 14, 8, 11а, 10, 16, 13, 1, 6, Стоян Михайловски 72, 90, 68, 96, 60а, 91, 66, 93а, 70, 103, 101, 78, 90а, 65, 93, 92, 71а, 89, 95а, 102а, 89а, 87, 62, 73, 97, 71, 60, 85, 77, 106, 64, 79, 62а, 107, 99, 74, 87а, 61, 76, 67, 82, 76а, 86, 98, 80а, 85а, 83, 95, 63, 81, 102, 97а, 75, 61а, 80, 104, 69, 84, 94, 77а, 88, Фридрих Енгелс 5, 5, 4а, 3, Христо Ботев 49, 51, Христо Ясенов 22

На 21.11.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радишево:  I - 280, XIII- 89 кв. 34, Григор Пърличев 27, 3, 6, 11, 9, 18, 29, 23, 16, 7, 10, 4, 19, 22, 17, 1, 25, 13, 5, 8, Ивайло 14, 10в, 28, 17, 24, 5, 27, 21, 5а, 8, 34, 16, 40, 23, 29, 12, 13, 26, 30, 10б, 38, 18, 11, 20, 22, 10а, 15, 9, 25, 7, 10, 31, 6, Кирил и Методий 31а, 12, 31, 23, 8, 35, 29, 37, 27, 21, 10, 14, 31б, 19, 25, Китка 3, 5, 7, 10, 14, 6, 13, 9, 11, 8, Климент Охридски УО ТП 3, Мадан 8, 6, Марибор 12, 22, 18, 3, 27, 24, 17а, 4, 21, 25, 28, 14, 9, 23, 19, 26, 8, 7, 1, 10, 6, 2, 13, 11, Мир 3, 5, 2, 1, Пероника 7, 6, 1, 4, 10, 11, 9, 3, 8, 9а, Рила 1, 2, УПИ -XxV-283 Стр Кв 1, ХIх-573

На 22.11.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бохот

На 22.11.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ласкар:  Алеко Константинов 4, 9, 6, 5, 7, 1, 3, 2, Ангел Кънчев 5, 7, 9, 13, 11, Васил Коларов 11, 6, 9, 8, 4, Васил Левски 4, 7, УО ТП2, 5, 9, 3, 2, 1, 8, Георги Бенковски 3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7, Гоце Делчев 7, 9, 5, Иван Вазов 7, 3, 8, 5, 3а, 1а, Кратово 6, 4, 3, 5, 2, 1, Н.Й.Вапцаров 6, 8, 12, 10, Под Село, Рила 3, 5, Стоп Двор, Стоян Едрев 16, 29, 20, 22, 18, 7, 24, 20а, 1, 4, 23, 19, 25, 9а, 27, 8, 35, 13, 2, 21, 3, 15, 33, 9, 11, Христо Ботев 39, УО ТП1, 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 53, 3, 38, 6, 49, Христо Смирненски 6, 8, 2, 4, 10, 4а, 1, Чернялка 3, 7, 1, 3а, 5, 9, 17, 11, Шипка 5, 1, 3, 2

На 22.11.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Николаево, Общ. Плевен:  Алабин 1, 11, 5, 10, 14, 22, 2, 12, 19, 21, 23, 7, 18, 4, 15, 9, 17, 27, 16, 8, 20, 31, 3, 25, 29, 13, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, 37, 38, 34, 32, 31, 27, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 40, 54, 10, 62, 57, 78, 5, 65, 51, 53, 49, 63, 64, 68, 74, 59, 61, 55, 66, Вит 1, 7, 8, 9, 3, 5, 2, Волга 10, 7, 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 5, 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Дунав 3, 8, 2, 6, 7, 5, 4, 9, 1, Елин Пелин 6, 10, 4, 2, 8, Иван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Исперих 16, 7, 1, 4, 2, 12, 3, 5, 8, 11, 9, 10, Кирил и Методий 14, 26, 6, 18, 19, 17, 21, 12, 7, 30, 20, 24, 9, 1, 2, 13, 4, 3, 22, 32, 10, 5, 11, 16, 8, Краварник, Латинка 2, Любен Каравелов 2, 3, 7, 1, Марица 2, 6, 8, 4, 1, Месност Коджакър, Места 2, 4, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Огоста 1, 3, Одеса 2, Осъм 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, 2, П.Хитов 4, 2, Панайот Волов 4, 1, 2, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Раковски 3, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, Сливница 3, 1, 7, 5, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тимок 1, Тунджа 6, 2, 1, Хаджи Димитър 3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, М-Ст Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44, Хан Омуртаг 8, 2, 1, 4, Хан.Аспарух 2, 5, 20, 24, 22, 6, 28, 7, 13, 3, 26, 9, 19, 17, 8, 1, 12, 10, 15, 16, 11, 18, 14, 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Христо Ботев 3, 4, 15, 13, 20, 9, 17, 18, 34, 32, 12, 24, 22, 29, 19, 16, 23, 6, 11, Христо Смирненски 3, 1, 2, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, 32, 24, 26, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю.А.Гагарин 6, 9, 5, 16, 14, 17, 28, 12, 1, 2, 26, 15, 10, 20, 19, 8, 4, 3, 18, 30, 21, 24, 22, 23, 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 44, 37, 29, 45, 46, 40, Янтра 2, 4, 6

На 22.11.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ласкар:  Ангел Кънчев 5, 7, 9, 13, 11, Васил Коларов 11, 6, 9, 8, 4, Васил Левски 4, 7, УО ТП2, 5, 9, 3, 2, 1, 8, Георги Бенковски 3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7, Гоце Делчев 7, 9, 5, Иван Вазов 7, 3, 8, 5, 3а, 1а, Н.Й.Вапцаров 6, 8, 12, 10, Под Село, Рила 3, 5, Стоп Двор, Христо Ботев 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 53, 3, 38, 6, 49, Христо Смирненски 1

На 22.11.2019 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Плевен:  Вардар/П.Пеловски/ 50, 48, 52, 54, 46, 40, Генерал Атанас Стефанов 34, Драган Цанков 9, 5, 7, 11, 3, Къкрина 8, 10, Мара Денчева 2, 68, 10, 7, 8, 9, 10, 11, 7а, 5, 6, Петко Каравелов 10, 8 А, 8, 22, 9, 11, 6, Проф.Христо Бръмбаров 40, 48а, 54, 62, 52, 50, 60, 44, 56, 42, Сан Стефано 76 2, 133, 76, 76 1, 47, 68, 74, 72, 70, 135, Сторгозия 53, Хемус 36, 34, Христо Ботев

На 22.11.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Плевен:  Акд.Й.Трифонов 49, Изток 27, 23, 20, 16а, 21, 15, 6, 12, 14, 22, 17, 25, 10, 24, Молдавия 28, 30, 25а, 22, 29, 27, 21, 25, 20, Момин Кладенец 7, Русе/Д-Р Бешев/ 88, Стоян Михайловски 129, 119, 114, 112а, 113, 150а, 152, 110, 116а, 139а, 145, 114а, 127, 150, 132, 131а, 121, 112, 116, 120, 137а, 109, 108, 111, 131, 148, 108а, 137, 115, 139, 143, 118, 117, 123, 141, 125, 127а, 128

На 22.11.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Плевен:  Дружба 332

На 22.11.2019 г. /11:15 - 13:15 ч./ -  Плевен:  Акд.Й.Трифонов 8, 16, 35, 19, 21, 20, 22, 19а, 29, 18, 34, 30, 37, 33, 23, 24, 14, 28, 25, 26, 10, 12, 32, 13, 19а, 17, 31, Десети Декември 65, 142, 71, 75, 134, 140а, 67, 138, 140, 73, 69, 144, 136, 146, Ем.Васкидович/Аврора/ 83, 108а, 100, 84, 98, 87, 95а, 104, 102, 94, 93а, 87а, 96, 108, 106, 89, 98а, 99, 77, 94а, 90, 91, 95, 82, 93, 79, 85, 97, 99а, 92, 91а, 102а, 96а, 100а, Йордан Йовков 23, Русе/Д-Р Бешев/ 64

На 22.11.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:  Дружба Задбл.312, 333, 314, ТПд 30, Доинтелекта, Месност Момин Геран

На 22.11.2019 г. /13:15 - 15:15 ч./ -  Плевен:  Велико Търново 7, Георги Кочев 23, Клисура 12, 16, 14, Мургаш 9



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета