Вижте къде ще спират тока в община Плевен през новата седмица! - pleven.utre.bg

Вижте къде ще спират тока в община Плевен през новата седмица!

07 юни 2020, 07:13 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    plevenutre.bg

ЧЕЗ продължава да съобразява планираните ремонти с нуждите на клиентите и след отмяна на извънредното положение

ЧЕЗ Разпределение България продължава да съобразява планираните ремонти с нуждите на клиентите и след отмяна на извънредното положение. Това съобщиха от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията организира дейността си по начин, който позволява извършване на планирани дейности между 13:30 ч. и 18:00 ч. Планът на дружеството предвижда минимални смущения на услугата до пълното отпадане на противоепидемичните мерки и препоръчителните офиси от вкъщи, както и до приключване на учебната година за учениците.
Няма да се прекъсва услугата за болници, институции и администрации с обществена значимост. За датите на матурите електрозахранването на учебните заведения ще бъде гарантирано.
Обявеният в графика период за планирано прекъсване на електрозахранването с начало и край съответно от 08:00 ч. или от 09:00 ч. до 16:00 ч., се отнася за прекъсване в рамките на до 15 минути, свързано с подмяна на електромери или подмяна на електромерни табла, в посочения времеви интервал.

Община Плевен
На 08.06.2020 г. /10:01 - 13:00 ч./ - Плевен: Георги Бенковски 12, Русе/Д-р Бешев/ 8 А, 8а
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Бръшляница: Акалан 2, Александър Стамболийски 7, 5, 12, 17, 14, 18, 4, 16, 2, 3, 1, 10, 11, 21, 6а, 15, 8, 6, 13, 19, Асен Златаров 1, 8, 2, 3, 6, 13, 12, Асен Халачев 2, 6, 10, 4, 1, Батак 6, 8, 3, 4, 14, 10, 5, 1, Голо Бърдо 4, 2, 6, 3, 5, 7, 1, Иван Рилски 2, 26, 32, 18, 34 А, 4, 5, 16, 3, 30, 28, 6, 8, 15, 20, 9, 7, и нж Г и Вълков 8, 3, 6, 16, 4, 7, 26, 1, 20, 9, 10, 5, 12, 2, Местн. Над пресяката 2, Райко Даскалов 11, 24, 14, 3, 32, 20, 5, 10, 28, 7, 42, 40, 8, 1, 30, 26, 18, 2 А, 34, 38, 6, 4, 22, 16, 36, 2, Стефан Караджа 7, 22, 4, 2, 3, 10, 12, 18, 6, 14, 24, 16, 8, 20, Трапезица 10, 2, 8, 4, Христо Ботев 27, 6, 4, 18, 5, 15, 20, 16, 13, 10, 30, 25, 26, 8, 19, 24, 12, 17, 3, 7, 2, 14, 11, 9, 22, Цар Освободител 2, 1, 5, 3
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Вихър 11а, 13, 10, 11, 16, 9, 14а, 12, 8, 7, 5, 14, 4, 15, 6, 3, Генерал Атанас Стефанов 50, Драва 55, 53, 40, 57, 42, 44, Илинден 62, 57, 64, 55, Маргит 13, 10, Марибор 29, 29а, 23, 19, 17, 31, 33, 25, 27, Нестор Марков 15, 9, 23, 10, 8, 1, 7, 22, 24, 4, 6, 3, 2а, 8а, 2, 20, 4а, 1а, 11, 13, 14, 19, 16, Перуника 3в, 5, 13, 7, 5а, 23, 1, 7а, 1а, 24, 9, 17, 26, 11, Проф.Христо Бръмбаров 62, 64
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Георги Костадинов 6, 10, 7, 6а, Панайот Волов 39 Гараж №7, 2, 53, 39, 38а, 39 Гж, Преслав 4, 6, 10, 8, 2, Русе/Д-р Бешев/ 6, Тодор Каблешков 34
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев 10, 8, 14, 16, 1, 4, 17, 18, 11, 13, 2, 6, 3, 20, 12, 5, 7, 9, Асен Златаров 28, 30, 13, 26, 19, 6, 15, 15а, Волов 2а, 5, 2, 9, 4, 11, 13, Георги Димитров 54, Георги Маринов 30, 25, 16, 27, 22, 26, 20, 23, 36, 32, 21, 28, 18, 34, 24, Дамян Пачев 6, и ван Вазов 5, 20, 14, 7, 26, 11, 9, 24, 12, 3, 10, 13, 30, 16, 17, 15, 22, 18, 8, 28, Иван Стойчев 1, 4, 14, 22, 9, 13, 5б, 20, 10, 7, 12, 11, 7а, 15, 2, 5, 8, 3, 16, 6, 18, Митко Палаузов 10, 4, 7, 8, 3, 5, 1, 6, 2, Недю Личев 1, 3, Трети март 8, 6, 2, 1, 5, 4, 3, УПИ II-678 Кв.36 , УПИ IV-660 , Хаджи Димитър 8а, 4, 3, 14, 12, 1, 8, 2, 6, 7, 5, 10, Ю.А.Гагарин 27, 26а, 39, 20, 23, 33, 37, 35, 26, 22, 29, 24, 28а, 18, 25, 31
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Плевен: Божурица 8, 11, 13, 1а, 15, 4, 5, 7, Васил Петлешков 20, 23, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/ 59а, 56а, 71, 48а, 46, 58, 40а, 59, 63, 69, 62, 69а, 54, 57а, 42, 42а, 61, 56, 44, 52, 48, 50, 60, 40, 65, 75, 67, 73, Д-р Г.М.Димитров/Н.Гиг/ 47, 32, 28, 36а, 57, 45, 36, 18, 28б, 49, 51, 20, 38, 34, 24, 43, 55, 16, 53, 28а, 39, 22, 30, 41, 26, Добри Чинтулов/Й.Никол/ 36, 11, 15, 38, 13, 17, 30, 34, 32, Захари Стоянов 44, 42, 51, 40, 49, 47, и ван Тодоров 40, 42, Кокиче 1, Копринка 5, 3, 8, 6, 4, 10, 2, 2а, Котел 9, 3, 7, 1, 5, Кръстец 9, 11, 15, 4, 5, 7, 13, 1, 6, 12, 16, 14, Лайка 3, 15, 9, 10, 16, 24, 6, 25а, 29а, 39, 2, 33, 27, 8, 1, 29, 2а, 33а, 39а, 22, 35б, 35, 12, 35а, 5, 13, 26, 37, 4, 11, 7, 25, Лозенка 15, Найден Геров 15, Орлица 47, 56а, 50, 42, 38, 54, 49, 40, 41, 46, 48, 44, 52, 58, Орлица 33, 28, 34, 37, 31а, 38, 29, 26а, 26, 24а, 23а, 36, 25, 19, 24, 23, 35, 21, 31, Петър Берон 19, Ст.Стамболов/Черв.Звез/ 20, Стефан Стамболов 15, 16, 14, 20, 13, 17, 18, Сторгозия 55, 54а, 55, 55а, Сторгозия 56
На 08.06.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ - Плевен: Брацигово 27, 12, 22, 28, 20, 19, 7, 15, 15а, 14, 21, 17, 26, 13, 24, Велико Търново 10, 12, 9, Огоста 12, 7, 22, 15, 20, 19, 9, 11, 14, Русе /Д-р Бешев/ 87 МЗ, 87
На 09.06.2020 г. /09:00 - 18:00 ч./ - Плевен: Д-р Г.М.Димитров/Н.Гиг/ 59а, 56а, 71, 48а, 46, 58, 40а, 59, 63, 69, 62, 69а, 54, 57а, 42, 42а, 61, 56, 44, 52, 48, 50, 60, 40, 65, 75, 67, 73, Захари Стоянов 44, 42, 51, 40, 49, 47, Кокиче 1, Котел 9, 3, 7, 1, 5, Кръстец 9, 11, 15, 4, 5, 7, 13, 1, 6, 12, 16, 14, Лайка 3, 15, 9, 10, 16, 24, 6, 25а, 29а, 39, 2, 33, 27, 8, 1, 29, 2а, 33а, 39а, 22, 35б, 35, 12, 35а, 5, 13, 26, 37, 4, 11, 7, 25, Орлица 47, 56а, 50, 42, 38, 54, 49, 40, 41, 46, 48, 44, 52, 58, Петър Берон 19, Ст.Стамболов/Черв.Звез/ 20, Стефан Стамболов 15, 16, 14, 20, 13, 17, 18, Сторгозия 55, 54а, 55, 55а
На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Георги Костадинов 6, 10, 7, 6а, Панайот Волов 39 Гараж №7, 2, 53, 39, 38а, 39 ГЖ, Преслав 4, 6, 10, 8, 2, Русе /Д-р Бешев/ 6, Сторгозия 118, Пазар, 21, 117г, 26а, 26, 117, 48, 51, 36, Тодор Каблешков 34
На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Плевен: Божурица 8, 11, 13, 1а, 15, 4, 5, 7, Васил Петлешков 20, 23, Д-р Г.М.Димитров/Н.Гиг/ 47, 32, 28, 36а, 57, 45, 36, 18, 28б, 49, 51, 20, 38, 34, 24, 43, 55, 16, 53, 28а, 39, 22, 30, 41, 26, Добри Чинтулов/Й.Никол/ 36, 11, 15, 38, 13, 17, 30, 34, 32, Иван Тодоров 40, 42, Копринка 5, 3, 8, 6, 4, 10, 2, 2а, Лозенка 15, Найден Геров 15, Орлица 33, 28, 34, 37, 31а, 38, 29, 26а, 26, 24а, 23а, 36, 25, 19, 24, 23, 35, 21, 31, Сторгозия 56
На 09.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 13:46 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: Арда 2, 4, 1, 1а, Бачо Киро 4, 2, 6, 1, 3, Братя Миладинови 3, 5, Васил Коларов 1, Васил Левски 8, 4, 12, 13, 2, 17, 9а, 14, 6, 18, 7, 11, 10, 3, 5, 9, 16, 15, Вит 1, 5, 3, Витоша 1б, 1, 2, г.С.Раковски 7, 1, 4, 3, 2, Генерал Гурко 11, 5, Гео Милев 1, 3, 2, Георги Бенковски 10, 12, 4, 5, 1, 8, 7, 3, 6, Георги Димитров 6, 3, 8, 12, 18, 19, 5, 14, 20, 10а, 3, 7, 16, 9, 1, Дамян Груев 1, 4, 6, Димитър Благоев 5, Димка Пенчева 9, 3, 28, 2, 4, 20а, 2а, 11, 7, 16, 22, 13, 26, 8, 6, 1, 14, 20, 12, 24, 5, 18, 10, Ивайло 2, 5, 3, 1, Иван Вазов 17, 4а, 13, 9, 8, 2, 6, 11, 19, 1а, 15, 7, 1, 5, 3, 4, и ван Тотев 2, 1, 7, 10, 11, 9, 3, 10, 5, 6, 4, 2а, Искър 12, 10, 6, 5, 4, 9, 7, Катя Попова 1, Коста Златарев 14, 12, 3, 6, 8, 2, 16, 13, 18, 1, 19, 7, 25, 4, 5, 10, 9, 23, 21, 23а, 11, 1а, 20, Кракра Пернишки 2а, 6, 1, 3, Люлин 9, 5, 7, 1, Марица 6, 8, 3, 1, 4, Н.Й.Вапцаров 2а, 2, 1а, Освободител 5, 4, 2, 7, 3, 1, Осогово 3, 2, 1, Пирин 12, 2, 3, 9, 6, 5, 13, 11, 10, 4, 14, 1, 8, 7, Прилеп 2, 1, Райко Даскалов 5, 10, 23, 18, 6, 21, 3, 16, 4, 19, 14, 15, 11, 12, 20, 7, 9, 13, 1, 2, 29, 31, 24, 28, 26а, 25, 26, Рила 8, 1, 13, 4, 16, 2а, 5, 7, 3, 19, 15, 20, 3а, 17, 21, 18, 11, 2, 14, 22, 1а, 12, 6, 24, 10, 11а, 23, 9, Родопи 6, 2, 4, 1, София 1, 3, Стара Планина 3, Тодор Луканов 5, 3, 1, Христо Кърпачев 3, 1, 9, 11, 15, 17, 5, 19, 13, Шипка 1, 2, 472
На 09.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Бръшляница: М-та Райчов дол
На 09.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Коиловци: 000412 , 9-ти септември 3, 1, 6, № I- 143 , Акалан 11, 6, 7, 9, 8, 19, 16, 18, 21, 13, 12, 17, 15, 1, 4, 2, 10, 23, 3, Ал Стамболийски 7, 1, 5, 3, 25, 11, 31, 44, 26, 2, 15, 39, 37, 47, 27, 35, 10, 43, 30, 19, 16, 29, 13, 22, 4, 41, 28, 33, 17, 12, 20, 8, 24, 12, Балкан 2, 1, 4, Бенковски 4, 3, 11, 6а, 1, 5, 6, 7, 9, 2, Божин Гърков 2, 8, 8а, 12, 18, 4, 9, 10, 7, 3, 1, 6, 11, 14, 5, Борис Бардушев 2а, 10, 15, 41, 24, 20, 14, 28, 12, 21, 47, 15, 53, 41а, 37, 16, 43, 51, 45, 33, 27, 22, 57, 29, 47а, 43а, 26, 19, 55, 30, 35, 59, 10, 6, 3, 9, 11, 2, 7, 1а, 11а, 1, 1б, 8, 5, Боровец 3а, 5, 1, 7, 13, 3, 9, 11, 2, 4, Братя Гъркови 70, 68, 50, 19, 48, 56, 58, 11, 9, 66, 60, 64, 53, 13, 52, 9а, 46, 62, 15, 17, 18, 28, 5, 24, 44, 22, 10, 26а, 8, 20, 42, 36, 12, 6, 3, 38, 26, 13, 40, 34, 1, Братя Миладинови 7а, 3, 5, 1, Васил Априлов 1, 3, Васил Коларов 9, 16, 1, 8, 3, 2, 5, 13, 7, 12, 20, 10, 6, 15, Васил Топалски 2, 1, Витоша 11, 1, 4, 3, 2, 1а, 1б, 7, 9, Владимир Заимов 6, 8, 2, 4, 1, Г. Димитров 24а, 15, 9, 16, 8, 26, 28, 11, 24, 5, 14, 5а, 17, 2, 19, 12, 3, 20, 30а, 21, 7, 30, 6, 22, 1, 13, 48, 31, 38, 33, 32, 40, 25, 54, 52, 34, 35, 50, 46, 29, 44, 42, 36, 27, Гео Милев 2, 1, Георги С. Раковски 18, 32, 2, 8, 28, 24, 12, 6, 20, 9, 3, 13, 7, 10, 30, 5, 14, 34, 22, 4, 4а, 26, 1а, 11, 1, 16, Дунав 13, 6а, 3, 12, 8, 9, 6, 14, 5, 7, 1а, 10, 11, 1, 4, Здравко Бойчинов 4, 26, 4а, 30, 20, 12, 14, 10а, 2, 3, 24, 8, 5, 10, 22, 28, 18, 1, 16, Иван Вазов 7, 31, 21, 17, 13, 4, 2, 19, 25, 23, 11, 15, 29, 5, 27, 35, 8, 6, 33, 18, 10, 16, 41, 33, 12, 18, 37, 43, 14, Кирил и Методий 9, 5, 7, 15, 11, 13, Ламби Кръстев 16, 7, 10, 2, 6, 14, 5, 11, 4, 9, 1, 3, 8, 12, Ленин 2, 1а, 26, 14, 27, 10, 11, 2, 19, 21, 6, 25, 17, 15, 4, 8, 29, 23, Ленко Мишев 2, 5, 8, 1, 6, 3, Любен Каравелов 5, 4, 2, 3, 6, 1, Люлин 1, 3, 2, Марица 3, 1, 2а, 10, 5, 11, 8, 7, 3, 4, 9, Маршал Толбухин 23, 16, 17, 13, 24, 26, 11, 10, 8, 12, 18, 7, 19, 30, 28, 14, 20, 1, 21, 25, 27, 4, 15, 22, 2, Местност Байнова Могила Водна Кула, Помпена станция, Местност Биширица Помп.станция, Морава 5, 8, 11, 15, 9, 3, 1, Мусала 3, 58, 5, 2, 8, 4, 1, 6, Неофит Рилски 3, 1, 2, 4, Одрин 5, 3, 1, 4, 7, Опълченска 11, 16, 5, 4, 8, 17, 14, 7, 1б, 12, 15, 3, 13, 9, 1, 10, 18, 2, 6, 2а, Панайот Волов 9, 1, 5, 2, 37, 13, 9, 21, 13а, 31, 29, 27, 15, 9, 7, 14, 35а, Пенчо Славейков 3, 1, 5, Петър Берон 1, 2, Пирин 3, 10, 5, 14, 13, 9, 4, 6, 7, 11, 2, Плевен 1, 4, 2, Райко Даскалов 2, 4, 3, 1, 12, 9, 10, 6, 7, 14, 15, 13, 5, 11, 3, Ресен 4, 17, 13, 12, 11, 7, 1, 6, 3, 2, 9, 5, 15а, 15, 7а, 10, 8, Родопи 2а, 7, 5, 3, 8, 4а, 6, Сергей Румянцев 9, 10, 16, 4, 2, 18, 20, 1, 14, 6, 11, 12, 7, 8, 3, 5, Скобелев 6, 5, 1, 2, 3, 4, Слави Алексиев 5, 3, 1, 8, 4, 6, 7, София 3, 8, 6, 10, 1, 5, 1, Средна Гора 4, 2, 4а, 3, 6, 1, 18а, 32а, 26, 24а, 24, 30, 32, 14, 28, 34, 12, 18, 36, 20, 10, 38, Стара Планина 23, 9, 14б, 11, 13а, 13, 12, 10а, 3, 25, 4, 14а, 22, 7, 2, 20, 21, 17, 6, 19, 10, 16, 8, 14, 5, 2, Тинтява 7, 2, 9, 4, 6, Тича 9, 7, 11, 15, 13, 1, 5, 3, Хаджи Димитър 2, 1, Христо Ботев 14, 10, 18, 20, 22, 5, 3, 12, 6, 4, 10, 1а, 1, Цанко Церковски 3, 9, 7, 1, 5, Цветан Спасов 1а, 1, 14, 4, 19, 6а, 16, 25, 23, 15, 13, 4а, 6, 2, 12, 8, 9, 17, 21, 10, 3, 7, 5, Чаталджа 1а, 1, 4, 2, 6, 3, 5, Черно Море 9, 4, 2, 5, 6, 8, 1а, 3, 1, 9, 7, Шипка 1, 3, 5, Янко Сакъзов 2, 1, 1а
На 09.06.2020 г. /13:46 - 16:30 ч./ - Коиловци: Местност Биширица Помп.станция
На 10.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 13:45 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ - Бохот, Аква Макс ЕООД, В и К ЕООД
На 10.06.2020 г. /13:16 - 18:00 ч.; 13:16 - 13:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 13:45 ч.; 13:30 - 18:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ - Ласкар: Алеко Константинов 4, 9, 6, 5, 7, 1, 3, 2, Ангел Кънчев 5, 7, 9, 13, 11, Васил Коларов 11, 6, 9, 8, 4, Васил Левски 4, 7, УО ТП 2, 5, 9, 3, 2, 1, 8, Георги Бенковски 3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7, Гоце Делчев 7, 9, 5, и ван Вазов 7, 3, 8, 5, 3а, 1а, Кратово 6, 4, 3, 5, 2, 1, Н.Й.Вапцаров 6, 8, 12, 10, Под Село , Рила 3, 5, Стоп Двор, Стоян Едрев 16, 29, 20, 22, 18, 7, 24, 20а, 1, 4, 23, 19, 25, 9а, 27, 8, 35, 13, 2, 21, 3, 15, 33, 9, 11, Христо Ботев 39, УО ТП1, 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 53, 3, 38, 6, 49, Христо Смирненски 6, 8, 2, 4, 10, 4а, 1, Чернялка 3, 7, 1, 3а, 5, 9, 17, 11, Шипка 5, 1, 3, 2
На 10.06.2020 г. /13:16 - 18:00 ч.; 13:16 - 13:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч.; 13:30 - 13:45 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин 1, 11, 5, 10, 14, 22, 2, 12, 19, 21, 23, 7, 18, 4, 15, 9, 17, 27, 16, 8, 20, 31, 3, 25, 29, 13, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, 37, 38, 34, 32, 31, 27, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 40, 54, 10, 62, 57, 78, 5, 65, 51, 53, 49, 63, 64, 68, 74, 59, 61, 55, 66, Вит 1, 7, 8, 9, 3, 5, 2, Волга 10, 7, 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 5, 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Дунав 3, 8, 2, 6, 7, 5, 4, 9, 1, Елин Пелин 6, 10, 4, 2, 8, и ван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Исперих 16, 7, 1, 4, 2, 12, 3, 5, 8, 11, 9, 10, Кирил и Методий 14, 26, 6, 18, 19, 17, 21, 12, 7, 30, 20, 24, 9, 1, 2, 13, 4, 3, 22, 32, 10, 5, 11, 16, 8, Краварник , Латинка 2, Любен Каравелов 2, 3, 7, 1, Марица 2, 6, 8, 4, 1, Месност Коджакър , Места 2, 4, Местност Трите Дърве, Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Огоста 1, 3, Одеса 2, Осъм 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, 2, П.Хитов 4, 2, Панайот Волов 4, 1, 2, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Раковски 3, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, Сливница 3, 1, 7, 5, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тимок 1, Тунджа 6, 2, 1, Хаджи Димитър 3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, М-Ст Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44, Хан Омуртаг 8, 2, 1, 4, Хан.Аспарух 2, 5, 20, 24, 22, 6, 28, 7, 13, 3, 26, 9, 19, 17, 8, 1, 12, 10, 15, 16, 11, 18, 14, 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Христо Ботев 3, 4, 15, 13, 20, 9, 17, 18, 34, 32, 12, 24, 22, 29, 19, 16, 23, 6, 11, Христо Смирненски 3, 1, 2, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, 32, 24, 26, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю.А.Гагарин 6, 9, 5, 16, 14, 17, 28, 12, 1, 2, 26, 15, 10, 20, 19, 8, 4, 3, 18, 30, 21, 24, 22, 23, 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 44, 37, 29, 45, 46, 40, Янтра 2, 4, 6
На 10.06.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ - Плевен: Сторгозия 49, 45, 46, 49а
На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Вихър 11а, 13, 10, 11, 16, 9, 14а, 12, 8, 7, 5, 14, 4, 15, 6, 3, Генерал Атанас Стефанов 50, Д-Р г.М.Димитров/Н.Гиг/ 123, 111, 125, 86, 82а, 82 А, 90, 106, 127, 121а, 115, 84, 82, 123а, 121, Драва 55, 53, 40, 57, 42, 44, и линден 62, 57, 64, 55, Маргит 13, 10, Марибор 29, 29а, 23, 19, 17, 31, 33, 25, 27, Местн.Табакова Чешма 1 332, Местн.Табакова Чешма Iv 704, 253, Местност Табакова Чешма , Нестор Марков 15, 9, 23, 10, 8, 1, 7, 22, 24, 4, 6, 3, 2а, 8а, 2, 20, 4а, 1а, 11, 13, 14, 19, 16, Перуника 3в, 5, 13, 7, 5а, 23, 1, 7а, 1а, 24, 9, 17, 26, 11, Проф.Христо Бръмбаров 62, 64, Табакова Чешма 30, Табакова Чешма Iv 60, Цигански Лозя 719.81.1, 260

На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски 10, Асен Халачев 8, 9, 25, 21, 13, 11, 10, 12, 7, 17, 23, Кирил и Методий 52, 43, 54, 47, 49, 48, 29, 42, 46, 56, 41, 58, 44, 39, 37, 33, 35, 31, 50, 27, Лозенка 7, 9, 6, 5, 16, 10, 11, 2, 4, 12, 8, 14, 18, Трети Март 73, 63, 62, 69, 61, 72, 67, 66, 77, 82, 70, 76, 64, 68, 78, 71, 65, 80, 75, 74, 84
Община Пордим
На 08.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ - Одърне: Александър Стамболийски 15, 19, 13, 11, Безименна 4, Витоша 24, 32, 20, 26, Димитър Благоев 54, 40, 17, 44, 9, 5, 48, 38, 21, 15, 50, 25, 46, 23, 13, 19, 42, 11, 7, 52, Пенчо Славейков 8, 10, 1, 3, 6, Пирин 1, 4, 10, 6, Стара Планина 11, 1, 6, 5, 3а, 3, 4, 8, 14, 2, 12, 10, 7, Хаджи Димитър 5, 3, 14, 24, 18, 1, 16, 20, 7, 22, 11, 3а, 13, 15, 21, 17, 19, 23, 9
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Каменец, Общ. Пордим: Атанас Митев 23, 21, 30, 27, 25, 19, 24, 17, 28, 15, Васил Друмев 8, 6, 10, 4, 5, 7, 3, 11, 9, 2, 13, Васил Петлешков 1, 4, 7, 3, 5, 2, Георги Бенковски 3, 1, 8, 12, 10, 2, 6, 4, Георги Бенковски 7, 5, 22, 20, 28, 18, 9, Дунав 11, 9, Кирил и Методий 5, 2, 6, 1, 7, 3, 9, 4, 10, 8, Кирил и Методий 15, 14, 13, 12, Люлин 2, 10, 6, 8, Неофит Рилски 10, 19, 17, 25, 6, 7, 23, 5, 9, 21, 8, 13, 11, 27, Опълченска 14, 12, 9, 18, 28, 20, 13, 33а, 16, 29, 1, 22, 31, 21, 25, 33, 19, 6, 3, 30, 4, 15, 26, 11, 24, 17, 10, 27, 23, Опълченска 37, 51, 35, Освобождение 4, Панайот Хитов 5, 2, 7, 3, 1, 1а, Сергей Румянцев 10, 4, 16, 14, 8, 12, 13, 6, Трети Март 2, 17, 13, 15, 19, Хан Аспарух 15, 24, 14а, 30, 25, 17, 22, 14, 31, 23, 11, 16, 21, 26, 19, 29, 13, 18, Черно Море 18, 20, 2, 14, 4, 7, 16, 12, 5, 22, 11, 1, 10, 3, Янтра 1, 2
На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Каменец, Общ. Пордим: Атанас Митев 23, 21, 30, 27, 25, 19, 24, 17, 28, 15, Васил Друмев 8, 6, 10, 4, 5, 7, 3, 11, 9, 2, 13, Васил Петлешков 1, 4, 7, 3, 5, 2, Георги Бенковски 7, 5, 22, 20, 28, 18, 9, Георги Бенковски 3, 1, 8, 12, 10, 2, 6, 4, Дунав 11, 9, Кирил и Методий 15, 14, 13, 12, Кирил и Методий 5, 2, 6, 1, 7, 3, 9, 4, 10, 8, Люлин 2, 10, 6, 8, Неофит Рилски 10, 19, 17, 25, 6, 7, 23, 5, 9, 21, 8, 13, 11, 27, Опълченска 37, 51, 35, Опълченска 14, 12, 9, 18, 28, 20, 13, 33а, 16, 29, 1, 22, 31, 21, 25, 33, 19, 6, 3, 30, 4, 15, 26, 11, 24, 17, 10, 27, 23, Освобождение 4, Панайот Хитов 5, 2, 7, 3, 1, 1а, Сергей Румянцев 10, 4, 16, 14, 8, 12, 13, 6, Трети Март 2, 17, 13, 15, 19, Хан Аспарух 15, 24, 14а, 30, 25, 17, 22, 14, 31, 23, 11, 16, 21, 26, 19, 29, 13, 18, Черно Море 18, 20, 2, 14, 4, 7, 16, 12, 5, 22, 11, 1, 10, 3, Янтра 1, 2



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета