Шампиони! Плевенските полицаи триумфираха на Републиканското по футбол (Снимки)

Отборът на ОДМВР - Плевен победи на финала СДВР с 1:0

Плевенските полицаи триумфираха на Републиканското първенство по футбол за служители на МВР в "Албена"! Във финалния сблъсък от надпреварата униформените от града на Панорамата надвиха състава на СДВР с 1:0.

Единственото попадение в срещата падна през първото полувреме, когато Цветан Петров подаде на Виктор Иванов, който излезе очи в очи срещу противниковия вратар, прояви хланодкръвие и не сбърка. Столичани се хвърлиха с всички сили да търсят гол през втората част и да се върнат в мача, но отличната защита и намесите на плевенския страж Владимир Трифонов парираха опитите им. Така отборът на ОДМВР - Плевен заслужено се увенча с победата и триумфира с Купата.

Припомняме, че плевенчани стигнаха до двубоя за трофея след победи над сериозни състави - в груповата фаза разбиха тимовете на Пазарджик и Разград, а в елиминационната не дадоха шансове на Враца и Перник.