Вижте къде ще спират тока в община Плевен през новата седмица! - pleven.utre.bg

Вижте къде ще спират тока в община Плевен през новата седмица!

25 октомври 2020, 07:31 | plevenutre.bg
  • Снимка:
    plevenutre.bg

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 26 - 30 октомври 2020 г, включително:

Община Плевен
На 26.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Балкан УПИ І Кв. 45, Батак 5, Батак 7, Бачо Киро 3, 2, 12, 10, 8, 1, 7, 17, 9, Бузлуджа 4, 1, 6, 2, Васил Априлов 45, 16, 47, 20, 2, 4, 1, Васил Левски 80, 78, 72, 46, 13, 46а, 52, 70, 66, 3, 60, 9, 11, 68, 74, Васил Левски 4, 44, 22, 6, 40, 17, 5, 7, 8, 42, 36, 28, 10, 18, 14, 32, 20, 1, 26, Възраждане 29, 17, 11, 17а, 15, 3, 23, 7, 27, 25, Гоце Делчев 2, 1, Игнат Пантелеев 62, 42, 60, 54, 58, 31, 6, 18, 33, 36, 32, 27, 39, 52, 22, 10, 50, 40, 17, 21, 5, 26, 11, 14, 24, 4, 30, 56, 46, 44, 25, Любен Каравелов 6, Максим Горки 17, 13, 1, 22, 18, 20, 11, 15, 7, Максим Горки 26, 28, Милин Камък 4, 2, 3, Мусала 10, 2, 6, 3, Стефан Стамболов 6, 8, 7, 5, 2, 9, 3, Татар Махала 1, 7, 4, 5, 8, 6, 2, Татар Махала 22, 18, 10, 12, 16, 20, 9, 13, 14, Хаджи Димитър 11, 9, 18, 7, 15, 12, 24, 13, 16, 19, 26, Хан Кубрат 5, 3, 1, Цар Самуил 1
На 26.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 27.10.2020 г. /09:00 - 11:00 Ч./ На 28.10.2020 г. /09:00 - 11:00 Ч./ На 29.10.2020 г. /09:00 - 11:00 Ч./ На 30.10.2020 г. /09:00 - 11:00 Ч./ - Бохот: Ал. Стамболийски 17, Вапцаров 1, 8, 4, 10, 9, 14, 2, 5, 12, 6, 8а, Г.С.Раковски 5, 1, 1а, 3, Иван Вазов 8, 4, 10, 2, 6, Искър 6, 2, 3, 8, 5, 7, 9, 1, Кацарска 3, 5, 7, 18, 23, 19а, 15, 11, 2, 19, 6, 20, 8, 14, 13, 16, 10, 12, 25, 9, 17, 22, 4, Кирил И Методий 3б, 8, 2, 14, 7а, 4, 16, 10, 1, 7, 3а, 5, 6, 18, 12, 9, 3, Местност Стадиона , Петко Д.Петков 3, 1, Пирогов 1, Стамболийски 21, 24, 1, 16, 10, 22, 2, 23, 4, 27, 26, 9, 10б, 18, 14, 13, 20, 10а, 5, 6, 11, 12а, 7, 15, 17, 12, 3, 8, 19, Христо Ботев 4, 1, 9, 20б, 2, 12, 8, 6, 5, 18, 10, 24а, 16, 20, 7, 22, 3, 20а, 3а
На 26.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 27.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 28.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 29.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 30.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Дисевица: Волинска 1, 2, 3, 4, Г.С.Раковски 3, 6, 4, 1, 2, Г.Томов 24, 9, 5, 22, 13, 20, 30, 18, 2, 7, 21, 1, 15, 14, 16, 17, 26, 4, 12, 23, 28, 3, 6, Девети Септември 1, 5, 4, 3, 9, 12а, 7, 10, Изгрев 4а, 3, 1, Московска 10, 13, 1, 5, 3, 9, 15, 7, 8, 11, Найден Рачев 15, 48, Опълченска 1, 16, 14, 15, 16а, 8, 5, 11, П.Р.Славейков 4, С.Алексиев 6, 3, 1, 4, 2, Филип Тотю 3, 5, 2, Хр Смирненски 10, 9, 4, 5, 7, Христо Смирненски 12, 1, 2, 9, Ю.А.Гагарин 8, 5, 7, 4, 3, 2, 9, 6, 11
На 26.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 27.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 28.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 29.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 30.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Ралево: Бачо Киро 2, 3, 5, Бинка Парашкевова 24, 66, 13, 17, 9, 11, 15, 36, 3, 52, 18, 19, 58, 2, 12, 20, 1, 68, 38, Васил Левски Уо ТП 1, 2, Фурна, 6, 8, 5, 4, 1, 3, Витоша 4, 6, Георги Бенковски 15, 4, 9, 13, 5, 6, 13а, 11, 17, 7, Георги Димитров 7, 2, 1, 5, Драва 4, 2, Кирил И Методий 3, Здравна Служба, 1, Канцелария, 6, Клисура 10, 22, 28, 27, 21, 4, 32, 20, 3, 16, 29, 15, 30, 25, 24, 9, 12, 26, 14, 23, Мадан 7, 5, 5а, 9, 1, 4, Одрин 8, 6, 2, 3, 4, Партизанска 7, 5, 6, 16, 8, 10, 2, 12, 14, 3, 9, ПИрин 2, 4, Плевен 6, 32, 18, 1, 10, 26, 2а, 30, 20, 24, 7, 11, 28, 12, 22, 4, 9, 8, Преслав 4, 2, Рила 5, 7, 2, 9, 3, 4, РодоПИ 5, 2, София 25, 11, Стара Планина 4, 3, Тумба 2, 4, 2а, 5, 1, 3, Тутракан 1, 3, 2, Хаджи Димитър 12, 11, 17, 19, 23, 2, 5, 7, 4, 1, 16, 21, 9, 15, 8, 13, 6, 14, Христо Ботев 23, 8а, 21, 15, 8, 1а, 13, 11а, 28, 24, 16, 22, 1, 11, 10, 19, 7, 6, 20, 14, 26, 30, 9, 17, 18, 27, 9а, 12
На 26.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 27.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 28.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 29.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 30.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Тодорово, Общ. Плевен: Ал.Стамболийски 12, 31, 27, 7, 18, 14, 6, 21, 1, 23, 16, 10, 22, 11, 13, 4, 29, 33, 25, 19, 8, 2, 15, Батак 2, 11, 6, 3, 7, 1, 5, 4, Беласица 4, 1, 2, Васил Левски 19, 26, 21, 15, 2, 22, 14, 17, 25, 4, 24, 10, 28 Края На Селото, 18, 1, 6, 27, 16, 23, УО ТП ТП 1, 20, 13, Витоша 4, 6, 3, 7, 2, 9, Георги Бенковски 1, Дунав 9, Иван Вазов 7, 10, 3, Център, 1, 13, 11, 16, 5, 9, 14, 8, Камен Христов 3, 5, 6, 4, Кирил И Методий 6, 13, 14, 20, 1, 9, 3, 10, 15, 2, 5, 8, 11, 7, 4, 12, 18, Крали Марко 8, 1, Оборище 5, 1, 3, Панайот Волов 3, 5, 8, 1, 2, 4, 7, 6, Петко Костов 8, 1, 3, 2, 4, 12, 10, 6, Пирин 2, Стефан Караджа 2, 9, 1, 3, 4, 5, 6, 7, Сторгозия 28, Хаджи Димитър 4, 3, 1, Шар Планина 2, 3, 4, 1, 5, 6, 8, Шейново 11, 10
На 26.10.2020 г. /09:01 - 13:16 Ч./ - Плевен: Кайлъшка 3, 9, 5, 11, 2, 7, Мара Денчева 13, Сан Стефано 27, 43
На 26.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ На 27.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ На 28.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ На 29.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ На 30.10.2020 г. /09:01 - 16:30 Ч./ - Беглеж: Бинка Парашкевова 11, 5, 9, 1, 3, Гена Димитрова 49, 44, 45, 58, 50, 56, 62, 42, 64, 40, 54, 46, 38, 47, Иван Магарашки 5, 1, 7, 3, Комплексна Механизация 1, 2, Кремика , Кривокрой 7, 3, 1, 5, Любен Каравелов 27, 16, 6, 8, 15, 4, 18, 5, 3, 11а, 10, 17, 11, 9, 13, 19, 23, 21, 14, 7, 25, Никола Славчев 29, 39, 47, 41, 43, 31, 27, Цанко Славчев 34
На 26.10.2020 г. /09:46 - 12:15 Ч./ - Плевен: Дружба До411, 411, 412, Добл.411, 4, 411 411
На 26.10.2020 г. /09:46 - 16:30 Ч./ На 30.10.2020 г. /09:46 - 16:30 Ч./ - Беглеж: 148002 Екатте 03068 , 19-Ти Юни 6, 8, 10, 9, 21, 11, 3, 2, 7, 13, 1, 15, 4, 5, 17, Бинка Парашкевова 4, 2, 11, 5, 9, 1, 3, Боримечката 11, 5, 3, 1, 7, 9, 6, 10, 8, Бочо Йочев 8, 4, 6, 2, 10, 12, Васил Топалски 9, 4, 13, 6, 1, 10, 7, 8, 11, 15, 2, 3, Витошка 2, 6, 3, 4, Владайско Въстание 4, 2, Водана 120024, Въло Йончев 6, Гена Димитрова 2, 28, 13, 12, 5, 7, 33, 39, 15, 6, 17, 26, 10, 18, 35, 41, 29, 19, 2, 23, 31, 3, 30, 24, 11, 32, 8, 37, 25, 22, 9, 27, 49, 44, 45, 58, 50, 56, 62, 42, 64, 40, 54, 46, 38, 47, 47, 20, 34, Георги Ненов 1, 10, 2, 4, 6, 8, 1, 7, 28, 21, 33, 31, 30, 1, 40, 29, 5, 37, 13, 23, 48, 22, 38, 24, 3, 26, 42, 15, 35, 14, 32, 12, 18, 20, 19, 9, 16, 36, Георги Стоянов 16, 20, 10, 12, 18, 14, 8, 3, 6, 4, 2, Дано Гергов 15, 12, 21, 6, 11, 9, 17, 13, 3, 5, 18, 8, 1, 10а, 4, 16, 2, 7, 19, Долна Елия , Дочко Дочев 4, 2, 1, 6, 5, Иван Коларов 3, 19, 18, 12, 21, 10, 16, 2, 17, 1, 20, 6, 15, 14, 13, 9, 11, Иван Магарашки 5, 1, 7, 3, Илия Б.Микин 6, 2, 5, 9, 3, 8, 7, 1, Илия Нанев 9, 2, 4, 3, 5, Йочо Гетов 1, 4, 2, 5, 10, 6, 7, 8, 9, 7, 5, Комплексна Механизация 1, 2, Кремика , Криводер 6, 7, 2, 5, 9, 4, 1, 3, Кривокрой 7, 3, 1, 5, Кръстю Карапанов 1, 5, 3, 7, Лазар Станев 2, 4, 16, 9, 8, 3, 14, 7, 10, 6, 5, 15, 17, 1, Любен Каравелов 27, 16, 6, 8, 15, 4, 18, 5, 3, 11а, 10, 17, 11, 9, 13, 19, 23, 21, 14, 7, 25, Мара Денчева 2, 4, 5, Мачо Пепеля 1, 4, 8, 2, 9, 11, 3, 5, 10, 7, Местност Долната Елия ПИ-022048 , Михневич 6, 1, 3, 7, 5, 4, Назъм Хикмет 7, 16, 22, 18, 20, 21, 17, 24, Никола Славчев 29, 39, 47, 41, 43, 31, 27, 23, 25, 19, 16, 15, 21, Отряд В.Левски 1, Павел Кунчев 2, 7, 3, 9, 14, 27, 19, 23, 29, 11, 8, 6, 17, 5, 13, 4, 1, 12, Пано Дончев 5, 3, 8, 28, 2, 4, 3, 6, Партизанска 2, 7, 11, 10, 14, 16, 4, 1, 3, 6, Патю Доков 4, 2, 1, Петко Донков 1, 6, 14, 8, 22, 18, 4, 16, 3, 24, 12, Петко Патарински 2, 1, 3, 4, Петър Ив.Мацъка 16, 3, 19, 4, 6, 2, 22, 15, 8, 30, 28, 13, 1, 7, 11, 17, 14, 26, 5, 12, Петър П.Бръчков 11, 7, 13, 3, 5, 8, 1, 9, 4, 2, Рачо Печев 15, 11, 13, 9, 17, 1, 5, 3, 7, Септемврийско Въстание 2, 14, 16, 18, 10, Софроний Врачански 1, 3, Стойчо Татара 12, 5, 16, 22, 14, 10, 3, 18, 6, 8, 4, 2, 20, 7, Стопански Двор Кв.116, Стоян Едрев 4, 32, 24, 1, 11, 4, 25, 23, 19, 7, 33, 5, 2, 16, 21, 18, 8, 31, 30, 12, 6, 17, 14, 13, 27, 22, 34, 9, 26, 28, 29, 10, 3, Стоян Търговски 22, 18, 13, 20, 6, 5, 14, 24, 16, 10, 2, 3, 8, 7, Тодор Танев 16, 10, 22, 20, 3, 15, 7, 37, 2, 4, 25, 9, 17, 23, 11, 19, 43, 8, 41, 35, 39, 21, 18, 31, 12, 14, 13, 29, Трети Септември 4, 7, 2, 1, 5, 6, 10, 3, 14, Христо Ботев 11, 1, 9, 3, 59, 2, 45, 19, 27, 33, 34, 17, 24, 31, 20, 21, 47, 65, 51, 12, 37, 8, 25, 39, 43, 35, 15, 10, 61, 13, 23, 63, 6, 18, 57, 53, 69, 55, Цанко Славчев 1, 8, 32, 34, 20, 14, 2, 4, 6, 36, 3, 24, 10, 12, 13, 38, 30, 28, 34, 80, 19, 56, 70, 72, 58, 68, 3, 74, 48, 13, 40, 76, 21, 66, 44, 42, 5, 13а, 15, 60, 9, 17, 62, 54, 23, 52, 7, 78, 1, 110, 55, 118, 35, 104, 136, 27, 126, 29, 88, 112, 25, 92, 146, 144, 94, 140, 37, 120, 57, 148, 102, 116, 128, 114, 33, 108, 122, 51, 39, 106, 31, 84, 43, 86, 150, 59, 134, 142, 100, 45, 130, 41, 124, 90, 47, 138, Цанко Станчев 2, 8, 6, 46, 72, Цветан Спасов 3, 7, 4, 18, 5, 20, 2, Цветко Мачев 1, 7, 3, 6, 2, 5, 4, 10, 12, Цвятко Георгиев 5, 7, 1, 3, Цоню Матев 7, 1, 10, 14, 11, 3, 8, 9, 12, 4, 2, 16, Черкезка 1, Улично Осветление ТП 5
На 26.10.2020 г. /13:01 - 16:00 Ч./ - Плевен: Дружба 318
На 27.10.2020 г. /08:46 - 13:16 Ч./ - Плевен: Ведрина 26, Генерал Столетов 17, 17а, 11, Мара Денчева 22, 23, Райна Княгиня 18, 12, 17, 13, 22, 23, 21, 14, 19, 14 Магазин, 20, Страхил Войвода/С.Едре/ 16
На 27.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Балкан УПИ І Кв. 45, Батак 7, Батак 5, Бачо Киро 3, 2, 12, 10, 8, 1, 7, 17, 9, Бузлуджа 4, 1, 6, 2, Васил Априлов 45, 16, 47, 20, 2, 4, 1, Васил Левски 80, 78, 72, 46, 13, 46а, 52, 70, 66, 3, 60, 9, 11, 68, 74, Васил Левски 4, 44, 22, 6, 40, 17, 5, 7, 8, 42, 36, 28, 10, 18, 14, 32, 20, 1, 26, Възраждане 29, 17, 11, 17а, 15, 3, 23, 7, 27, 25, Гоце Делчев 2, 1, Игнат Пантелеев 62, 42, 60, 54, 58, 31, 6, 18, 33, 36, 32, 27, 39, 52, 22, 10, 50, 40, 17, 21, 5, 26, 11, 14, 24, 4, 30, 56, 46, 44, 25, Любен Каравелов 6, Максим Горки 26, 28, Максим Горки 17, 13, 1, 22, 18, 20, 11, 15, 7, Милин Камък 4, 2, 3, Мусала 10, 2, 6, 3, Стефан Стамболов 6, 8, 7, 5, 2, 9, 3, Татар Махала 1, 7, 4, 5, 8, 6, 2, Татар Махала 22, 18, 10, 12, 16, 20, 9, 13, 14, Хаджи Димитър 11, 9, 18, 7, 15, 12, 24, 13, 16, 19, 26, Хан Кубрат 5, 3, 1, Цар Самуил 1
На 27.10.2020 г. /09:01 - 16:00 Ч./ На 28.10.2020 г. /09:01 - 16:00 Ч./ - Плевен: Крали Марко/Мл.Гвардия/ 1, 3, 25, Сторгозия 18, 129, 17
На 27.10.2020 г. /09:16 - 12:00 Ч./ - Плевен: Дружба 411а, 412а
На 27.10.2020 г. /13:01 - 16:00 Ч./ - Плевен: Дружба 311, 313, 312, Добл.311, 315, 314
На 28.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 29.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Балкан УПИ І Кв. 45, Батак 5, Батак 7, Бачо Киро 3, 2, 12, 10, 8, 1, 7, 17, 9, Бузлуджа 4, 1, 6, 2, Васил Априлов 45, 16, 47, 20, 2, 4, 1, Васил Левски 4, 44, 22, 6, 40, 17, 5, 7, 8, 42, 36, 28, 10, 18, 14, 32, 20, 1, 26, Васил Левски 80, 78, 72, 46, 13, 46а, 52, 70, 66, 3, 60, 9, 11, 68, 74, Възраждане 29, 17, 11, 17а, 15, 3, 23, 7, 27, 25, Гоце Делчев 2, 1, Игнат Пантелеев 62, 42, 60, 54, 58, 31, 6, 18, 33, 36, 32, 27, 39, 52, 22, 10, 50, 40, 17, 21, 5, 26, 11, 14, 24, 4, 30, 56, 46, 44, 25, Любен Каравелов 6, Максим Горки 26, 28, Максим Горки 17, 13, 1, 22, 18, 20, 11, 15, 7, Милин Камък 4, 2, 3, Мусала 10, 2, 6, 3, Стефан Стамболов 6, 8, 7, 5, 2, 9, 3, Татар Махала 1, 7, 4, 5, 8, 6, 2, Татар Махала 22, 18, 10, 12, 16, 20, 9, 13, 14, Хаджи Димитър 11, 9, 18, 7, 15, 12, 24, 13, 16, 19, 26, Хан Кубрат 5, 3, 1, Цар Самуил 1
На 28.10.2020 г. /09:01 - 13:16 Ч./ - Плевен: 999 Ул Партизанска, Индже Войвода/Хр.Кърпа/ 22 Пр, 22 Гж, 22, Мануш Войвода/Л.Вешков/ 9, 17, 9 Тв, Райна Княгиня 15, Стоян Войвода/Партизан/ 9, 19, 19 Тв, 13, 19 Гж, Страхил Войвода/С.Едре/ 13
На 28.10.2020 г. /09:46 - 12:15 Ч./ - Плевен: Карлово 6, 8, 2 Детскаградина, 6а, 2, 10, 8 Гж, Копривщица 22, 14, 14а, 7а, 16, 4, 30, 18, 11, 9, 7, 24, 4а, 17, 23, 13, 8, 15, 6, Милин Камък 24, Плиска 5, 4, Преслав 16, 20, 22, 21, 18, 19, 17, Христо Ботев 40а, 40, 42
На 28.10.2020 г. /13:01 - 16:00 Ч./ - Плевен: Местн.Западна Идустриална Зона 1, Складова База
На 29.10.2020 г. /09:01 - 13:16 Ч./ - Плевен: Ангел Войвода 12, Генерал Столетов 27, 35, Драгаш Войвода/Ал.Дими/ 21, 20, 25, 14, 18, 20а, 17, 9, Индже Войвода/Хр.Кърпа/ 16, 19, 17, 16 Ателие, Петко Войвода/8 Март/ 10, 24, 20, Страхил Войвода/С.Едре/ 24, 37, 29, 21, 22, 26, 15
На 29.10.2020 г. /09:46 - 12:15 Ч./ - Плевен: Иван Миндиликов 2
На 29.10.2020 г. /13:01 - 16:00 Ч./ - Плевен: Вит 20, Втора Задгарова 26
На 30.10.2020 г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Балкан УПИ І Кв. 45, Батак 5, Батак 7, Бачо Киро 3, 2, 12, 10, 8, 1, 7, 17, 9, Бузлуджа 4, 1, 6, 2, Васил Априлов 45, 16, 47, 20, 2, 4, 1, Васил Левски 4, 44, 22, 6, 40, 17, 5, 7, 8, 42, 36, 28, 10, 18, 14, 32, 20, 1, 26, Васил Левски 80, 78, 72, 46, 13, 46а, 52, 70, 66, 3, 60, 9, 11, 68, 74, Възраждане 29, 17, 11, 17а, 15, 3, 23, 7, 27, 25, Гоце Делчев 2, 1, Игнат Пантелеев 62, 42, 60, 54, 58, 31, 6, 18, 33, 36, 32, 27, 39, 52, 22, 10, 50, 40, 17, 21, 5, 26, 11, 14, 24, 4, 30, 56, 46, 44, 25, Любен Каравелов 6, Максим Горки 17, 13, 1, 22, 18, 20, 11, 15, 7, Максим Горки 26, 28, Милин Камък 4, 2, 3, Мусала 10, 2, 6, 3, Стефан Стамболов 6, 8, 7, 5, 2, 9, 3, Татар Махала 22, 18, 10, 12, 16, 20, 9, 13, 14, Татар Махала 1, 7, 4, 5, 8, 6, 2, Хаджи Димитър 11, 9, 18, 7, 15, 12, 24, 13, 16, 19, 26, Хан Кубрат 5, 3, 1, Цар Самуил 1
На 30.10.2020 г. /09:01 - 13:16 Ч./ - Плевен: Ангел Войвода 10, 24, 28а, 8а, 20а, 20, 27, 22, 24а, 26а, 10а, 26, 28, 17, 30, 8, Генерал Столетов 37, 33, 38, 2, 39, 39а, 30, Петко Войвода/8 Март/ 25, 29, 19, 21, 27, 21а, 31, 23
На 30.10.2020 г. /13:01 - 16:16 Ч./ - Плевен: Георги Кочев 8а, 8а ТП ТП 498



Коментари

Няма коментари.

Добави коментар

* Задължителни полета