Спартак разплака Черноморец след драма с продължение

Плевенчани изоставаха през голяма част от срещата, но в края наваксаха в редовното време

С драма и продължение завърши последният мач за 2020 година в Националната баскетболна лига. Спартак Плевен записа втори успех за сезона, като като гост победи с продължение Черноморец с 82:80.

Плевенчани изоставаха през голяма част от срещата, но в края наваксаха в редовното време и след серия и със здрави нерви и 6 от 11 точки за Николай Маринов да вземат втората си победа за сезона. Те имат и 6 загуби, а съперникът им е с актив 3-5. В първия кръг за 2021 г. Спартак гостува на Берое, а Черноморец посреща Балкан, информира сайтът на НБЛ.

Николай Маринов завърши с 33 точки, като освен геройските изяви от линията за наказателен удар в продължението, вкара и 5 тройки за победителите. С 18 точки и 5 борби се включи Ивко Ивков.