Изключителен успех за пожарникар от Плевенско на републиканското по карате за служители на МВР

Шампионатът е част от спортния календар за 2021 година на „Спортна асоциация" – МВР

Служителят на РСПБЗН-Кнежа към РДПБЗН-Плевен – мл.инспектор Любомир Дочовски спечели златен медал от Републиканското първенство по карате и национален преглед по полицейска лична защита за служители на МВР.

В дисциплината „Кумите“, категория до 75 кг стана първи в индивидуалното класиране, а в отборната надпревара съвместно с колегите си от Карате и джу-джицу клуб „Левски“ завоюваха второ място в същата категория.

За отличното си представяне състезателят получи медали и дипломи от Спортната асоциация на МВР, която е организатор на първенството.

Шампионатът се проведе в Бургас и е част от спортния календар за 2021 година на „Спортна асоциация" – МВР. В него участват състезатели от всички структури на МВР в страната.