Previous
Next

Мултимедия

Новините

В Плевен се проведе регионално отборно първенство по тенис за деца до 8 и 10 години
Спорт | 26 май, 14:18 | plevenutre.bg
0
Надпреварата от календара на БФТенис се проведе на кортовете на ТК "Плевен 90"
Плевенчанка спечели първо място на регионален тенис турнир за юноши и девойки до 14 г.
Спорт | 26 май, 10:31 | plevenutre.bg
0
Надпреварата от календара на БФТенис се проведе на кортовете на ТК "Габрово"
Министър Кралев даде старт на 10-ото юбилейно издание на турнира "Тереза Маринова и приятели"
Спорт | 25 май, 13:54 | plevenutre.bg
0
В събитието се включиха близо 700 деца от 6 до 12–годишна възраст
На баскетболен празник в Плевен: Спартак и журналистът Георги Стоянов с послания за безопасност на пътя
Спорт | 25 май, 08:03 | plevenutre.bg
0
В събитието ще се включат всички формации от школата на клуба - от най-малките до 18-годишните
За главен рефер на срещата е определен Петър Кузев от Габрово
Военна полиция победи в състезание по спортен риболов, организирано от ВСК "Дунав” от в.ф. 22880 - Белене
Спорт | 23 май, 10:01 | plevenutre.bg
0
Отборът на Военна полиция зае първо място
Успешен финал на проекта "Аз обичам да спортувам!" в СУ "Иван Вазов" - Плевен
Спорт | 23 май, 07:07 | plevenutre.bg
0
Вазовските ученици от III „г“ клас потвърдиха чрез спортен празник инициативата "Движението – това е здраве"
Радослав Панталеев с мач в първия кръг на Националната лига Efbet
Спорт | 22 май, 10:34 | plevenutre.bg
0
Тетевен събира елита на българския бокс
Спартак 1919 с четирима представители при проектонационала за 2005 г.
Спорт | 22 май, 07:04 | plevenutre.bg
0
За трима от тях това е трета поредна повиквателна, а Крис Димитров е повикан за първи път
Спартак организира детски баскетболен празник
Спорт | 21 май, 09:15 | plevenutre.bg
0
В празника ще се включат всички формации от школата на клуба, от най-малките до 18-годишните
Футболни страсти: Спартак влезе във Втора лига, но ще играе ли на стадион "Плевен"?
Спорт | 20 май, 13:00 | plevenutre.bg
3
Новият сезон във втория ешалон ще бъде с 18 отбора, първенството започва на 20 юли
89 деца участваха в турнир от веригата „Kinder+ Sport“ в Плевен (Снимки)
Спорт | 20 май, 10:56 | plevenutre.bg