22-ото издание на турнира "Данониада" стартира от Плевен
Спорт | 20 април, 07:14 | plevenutre.bg
0
На градския стадион ще се срещнат отбори от цяла Северозападна България
Невяна Владинова се класира за финалите на обръч и топка на Световната купа в Ташкент
0
На градския стадион ще се срещнат отбори не само от Плевен, но и от цяла Северозападна България
Европейско първенство и купа по Шотокан карате-до – отлични резултати за плевенските каратисти на Спартак
Спорт | 18 април, 11:58 | plevenutre.bg
0
В конкуренция от над 1000 участници от 32 държави за пореден път те се справиха повече от отлично
Пепелянката на второ място в ранглистата на най-добрите български боксьори от всички категории
Спорт | 18 април, 11:40 | plevenutre.bg
0
Зад Йосиф Панов са утвърдени имена като Тервел Пулев и Спас Генов
Футболен талант от Плевен на проби в Евертън
Спорт | 18 април, 10:36 | plevenutre.bg
0
Красимир бе с капитанската лента в Националния отбор на България до 15г. на лагера, който наскоро се проведе в София
Пуснаха билетите за последния домакински мач на Спартак от редовния сезон в НБЛ
Спорт | 18 април, 07:10 | plevenutre.bg
0
Спартак ще приеме Академик София на 24 април от 19.00 ч. в зала “Балканстрой”
Роси Денчева и Йоана Константинова се класираха за 1/4-финалите на турнира от Тенис Европа в Сливен
Спорт | 17 април, 17:30 | plevenutre.bg
0
БНТ 3 ще излъчва пряко Рилски спортист - Спартак в четвъртък
Спорт | 17 април, 17:20 | plevenutre.bg
0
Срещата е на 18 април, четвъртък, от 18,00 часа
В Пордим се проведе час по патриотизъм "140 години модерна българска държавност"
Спорт | 17 април, 16:50 | plevenutre.bg
0
Учениците от 11 клас подготвиха презентация
Играч на ФК "Спартак 1919" взе капитанската лента в националния отбор на България
Спорт | 17 април, 09:31 | plevenutre.bg
0
Красимир Тодоров и Теодор Георгиев взеха участие при победата на България над Нидерзаксен
Пепелянката към опонента си на MaxFight 42: Да се пази, защото ще го ухапя
Спорт | 16 април, 16:43 | plevenutre.bg
0
В момента младият плевенчанин и републикански шампион има 12 победи на професионалния боксов ринг и едва 3 загуби