Момичетата на ФК Гунди (Плевен) спечелиха поредна купа!

Възпитаничките на Сотир Пецанов триумфираха на футболен турнир в Троян

Момичетата на ФК Гунди (Плевен) прибавиха пореден футболен трофей към колекцията си! Възпитаничките на Сотир Пецанов завоюваха Купата на турнир, провел се в Троян тази неделя. В надпреварата за девойки до 15-годишна възраст участваха още съставите на Литекс Лейдис (Ловеч), Чавдар (Троян) и Светкавица (Градежница).

ФК Гунди записа три убедителни победи. Плевенските футболистки надвиха Литекс Лейдис с 4:0, Светкавица с 6:1 и Чавдар с 3:1 и за пореден път доказаха, че нямат конкуренция. Двубоите се играха в 2 полувремена по 20 минути и се проведоха на стадион "Чавдар" в Троян.

С 10 попадения за ФК Гунди се отчете Наталия Баракова, която наскоро получи повиквателна за националния отбор на България по футбол за девойки до 17 г. Другите три гола в Троян отбеляза Анна Петкова.

"Купата посвещаваме на историческото откриване на уникалната трибуна на стадион Георги Аспарухов", сподели президентът на ФК Гунди - Сотир Пецанов.