Гордостта на Плевен! (Видео)

Невяна Владинова спечели златните медали на топка, обръч и лента, грабна среброто на бухалки

Прекрасната Невяна Владинова прибави още три златни медала към отличието си за първо място в многобоя на Световната купа в София. Плевенчанката получи най-високи оценки за изпълненията си с обръч, топка и лента на финалите днес.

За съчетанието си с обръч възпитаничката на Бранимира Маркова заслужи от съдиите 18,400, което й осигури първо място пред родна публика. Втора се класира Линой Ашрам от Израел с 18,200. Трета застана Катарина Халкина от Беларус с 18,050.

Уникалната Неви спечели второто си златно отличие за деня за съчетанието с топка. За него тя получи 18,100.  Така българската гимнастичка остави зад себе си Алесандра Арджиджикулезе от Италия и Алина Харнаско от Беларус със 17,650.

Неви се окичи със злато и след съчетанието си на лента, получвайки 17.400!

На бухалки съдииите я оцениха със 17.850, което й донесе сребро!

Това бе последна проверка за Владинова преди европейското първенство в Будапеща, което ще се проведе от 19 до 21-ви май. Красивата плевенчанка се справи блестящо като даде заявка, че ще бъде основен фактор в елита на художествената гимнастика.