Вихър (Славяново) с първа победа във "В" група!

Ботев (Враца) на върха след 4:0 над Ювентус (Малчика)

Вихър (Славяново) постигна първа победа във "В" група! Тимът се наложи над гостите от Севлиево с 2:0 в двубой от 2-ия кръг на първенството. Голове на Иванов в 50-ата и Систов в 73-ата донесоха успеха за "вихърци". С успеха те се наредиха на 8-o място в класирането с 3 точки и голова разлика 2:1.

Ботев (Враца) пък затвърди лидерската си позиция в Северозападната "В" група след 4:0 при гостуването си на Ювентус (Малчика). Селекцията на Атанас Джамбазки доминираше през целият мач. Головете обаче не паднаха лесно. Първият от тях дойде в 22-ата минута, дело на Милен Василев. Домакините обаче оспориха отсъденият от съдията фаул, след който падна и гола. После, докато имаха сили, футболистите на Ювентус опитаха да се противопоставят. Врачани обаче още не бяха казали последната си дума. С две попадения на Георги Иванов – в 71-ата и 89-ата минута преднината им стана категорична. В последните секунди Георги Василев оформи крайното 4:0.